*zakończone* 24 Świat 100 - Handel

Warunki handlu?

• W sumie głosujących
    576
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Ankieta 24.

Jakie powinny być warunki przesyłania surowców na świecie 100?

Opcja "brak ograniczeń" do zwycięstwa potrzebuje min. 50% głosów.

Wisnek

Lekki Kawalerzysta
Oh nie... Wolne to totalny raj dla multi. A wolne w plemieniu prawie niczym sie nie rozni :p

yusssuff

Świąteczny artysta
Pewne ankiety nie powinny nawet istnieć ;) Wiadomo że brak ograniczeń skończy się podsyłaniem surki z multi ehh :( Ludzie wybierz dobrze

Ostatnia edycja:

jazdamazda

Guest
Jakby się udało jakoś zapobiec przesyłaniu surki z multi to wolny wśród plemienia byłby bardzo, bardzo fajny. Pamiętam jak dawno temu coś takiego było dostępne i byłem dużym fanem tej możliwości.

4O aka MC

Szlachcic
Daję tylko oferty rynkowe i wolne przesyłanie w obrębie plemienia, lepsze to niż każdy ma każdemu podsyłać jak na s50 było.

andrewkmicic

Zwiadowca
Brak ograniczen ? Chyba jakis zart ?

Już widzę setki tysiecy surowców płynąca do mnie od moich fanów , fanów moich fanów .... Eh to będzie piekna gra

Ostatnia edycja:

Wisnek

Lekki Kawalerzysta
Brak ograniczeń potrzebowałby więcej niż połowę głosów, co się nie zapowiada na szczęście. Z dwóch pozostałych przodują tylko oferty rynkowe, zatem zapowiadają się standardowe ustawienia bez przekrętów :p No o ile będą oferty 1:1, na co też mam nadzieję się pojawi ankieta.

Brak ograniczen ? Chyba jakis zart ?

Już widzę setki tysiecy surowców płynąca do mnie od moich fanów , fanów moich fanów .... Eh to będzie piekna gra
w takim razie ja bym nie nadazyl spuchlerza budowac :) zaglosowalem tylko oferty ale w zasadzie old bear ma racje zamierzamy pograc tu dlugo a slanie surki z multi jest w pierwszym tygodniu glownie

Wisnek

Lekki Kawalerzysta
w regulaminie niby jest zapis o pushowaniu... Ale w życiu o banie za to nie słyszałem.

habebis inimicum tuum

Ciężki Kawalerzysta
No to się będzie działo:)
Na razie się dzieje, ale coś dziwnego.. jak to już ktoś zauważył w niewyjaśnionych okolicznościach jedna z opcji pod koniec dostaje sporo głosów. Jeszcze nie dawno opcja bez ograniczeń była za opcją tylko oferty rynkowe. Na szczęście ta opcja potrzebuje do wygranej 50%, których raczej nie zbierze. Oby ;)

andrewkmicic

Zwiadowca
Na razie się dzieje, ale coś dziwnego.. jak to już ktoś zauważył w niewyjaśnionych okolicznościach jedna z opcji pod koniec dostaje sporo głosów. Jeszcze nie dawno opcja bez ograniczeń była za opcją tylko oferty rynkowe. Na szczęście ta opcja potrzebuje do wygranej 50%, których raczej nie zbierze. Oby ;)
Po prostu juz teraz pojawiaja sie multikonta na forum i manipulacja wynikami ankiet , przeciez to widac z kilometra . Polak wszystko potrafi . 10 osób x 10 multikont to juz 100 głosów ... Komuś bardzo zależy na braku ograniczeń w handlu i kombinuje ile sie da , to strach pomyśleć co będzie jak ta opcja pojawi sie na swiecie . Proxy , zmiana ip i dziesiatku multikont na starcie do pushu . Mi osobiscie to wisi bo mam setki znajomych na kazdym swiecie i wielu konczacych bedzie slalo surke do mnie ale nie kazdy ma to szczescie i rozpoznawalnosc . Mam nadzieje ze ta opcja nie przejdzie , ludzie zepna tylki i zaglosuja za ofertami wylacznie z rynku ... Tak zeby bylo sprawiedliwie dla wszystkich i nie kusilo kombinatorow

Ostatnia edycja:

master-piter

Guest
Popieram przedmówców. Nie róbmy sobie jaj. Nieograniczone wysyłanie surki gdzie się da to furtka do wałków. Oby to nie przeszło...

Status
Zamknięty.