*zakończone* 24 Świat 100 - Handel

Warunki handlu?


  • W sumie głosujących
    576
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser164037

Guest
Oh nie... Wolne to totalny raj dla multi. A wolne w plemieniu prawie niczym sie nie rozni :p
 

yusssuff

Świąteczny Artysta
Wynik reakcji
89
Pewne ankiety nie powinny nawet istnieć ;) Wiadomo że brak ograniczeń skończy się podsyłaniem surki z multi ehh :( Ludzie wybierz dobrze
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Jakby się udało jakoś zapobiec przesyłaniu surki z multi to wolny wśród plemienia byłby bardzo, bardzo fajny. Pamiętam jak dawno temu coś takiego było dostępne i byłem dużym fanem tej możliwości.
 

DeletedUser180001

Guest
Daję tylko oferty rynkowe i wolne przesyłanie w obrębie plemienia, lepsze to niż każdy ma każdemu podsyłać jak na s50 było.
 

DeletedUser158592

Guest
Brak ograniczen ? Chyba jakis zart ?

Już widzę setki tysiecy surowców płynąca do mnie od moich fanów , fanów moich fanów .... Eh to będzie piekna gra
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser188424

Guest
Mam nadzieje, że wolny przesył bez ograniczeń przegra ;d
 

DeletedUser164037

Guest
Brak ograniczeń potrzebowałby więcej niż połowę głosów, co się nie zapowiada na szczęście. Z dwóch pozostałych przodują tylko oferty rynkowe, zatem zapowiadają się standardowe ustawienia bez przekrętów :p No o ile będą oferty 1:1, na co też mam nadzieję się pojawi ankieta.
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.906
Brak ograniczen ? Chyba jakis zart ?

Już widzę setki tysiecy surowców płynąca do mnie od moich fanów , fanów moich fanów .... Eh to będzie piekna gra

w takim razie ja bym nie nadazyl spuchlerza budowac :) zaglosowalem tylko oferty ale w zasadzie old bear ma racje zamierzamy pograc tu dlugo a slanie surki z multi jest w pierwszym tygodniu glownie
 

DeletedUser164037

Guest
w regulaminie niby jest zapis o pushowaniu... Ale w życiu o banie za to nie słyszałem.
 

KACZELNIK

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.630
No to się będzie działo:)

Na razie się dzieje, ale coś dziwnego.. jak to już ktoś zauważył w niewyjaśnionych okolicznościach jedna z opcji pod koniec dostaje sporo głosów. Jeszcze nie dawno opcja bez ograniczeń była za opcją tylko oferty rynkowe. Na szczęście ta opcja potrzebuje do wygranej 50%, których raczej nie zbierze. Oby ;)
 

DeletedUser158592

Guest
Na razie się dzieje, ale coś dziwnego.. jak to już ktoś zauważył w niewyjaśnionych okolicznościach jedna z opcji pod koniec dostaje sporo głosów. Jeszcze nie dawno opcja bez ograniczeń była za opcją tylko oferty rynkowe. Na szczęście ta opcja potrzebuje do wygranej 50%, których raczej nie zbierze. Oby ;)

Po prostu juz teraz pojawiaja sie multikonta na forum i manipulacja wynikami ankiet , przeciez to widac z kilometra . Polak wszystko potrafi . 10 osób x 10 multikont to juz 100 głosów ... Komuś bardzo zależy na braku ograniczeń w handlu i kombinuje ile sie da , to strach pomyśleć co będzie jak ta opcja pojawi sie na swiecie . Proxy , zmiana ip i dziesiatku multikont na starcie do pushu . Mi osobiscie to wisi bo mam setki znajomych na kazdym swiecie i wielu konczacych bedzie slalo surke do mnie ale nie kazdy ma to szczescie i rozpoznawalnosc . Mam nadzieje ze ta opcja nie przejdzie , ludzie zepna tylki i zaglosuja za ofertami wylacznie z rynku ... Tak zeby bylo sprawiedliwie dla wszystkich i nie kusilo kombinatorow
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Popieram przedmówców. Nie róbmy sobie jaj. Nieograniczone wysyłanie surki gdzie się da to furtka do wałków. Oby to nie przeszło...
 

DeletedUser177479

Guest
wiesz... komuś bardzo zależy, bo rośnie przewaga braku ograniczeń
 

DeletedUser158592

Guest
Przeciez to jawny walek :) wg jak 500 glosów moze decydowac o ustawieniach swiata ktory bedzie liczyl 70-100 k ? cyrk
 

KACZELNIK

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.630
Odbywa się to nawet teraz, wystarczy spojrzeć na osoby aktualnie przeglądające ten post.
 
Status
Zamknięty.
Do góry