*zakończone* 24 Świat 100 - Handel

Warunki handlu?


  • W sumie głosujących
    576
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser172428

Guest
Mam nadzieję, że admninistracja nie weźmie pod uwagę braku ograniczeń, bo ewidentnie widać że na to głosują tylko multikonta i bogacze dla których zamyka się furtka giełdy premium, więc łapią się każdego sposobu, aby te surowce wraz mieć bez gry
 
Wynik reakcji
6.791
Niestety... Tej ankiety w ogole nie powinno byc ^^ Tak jak pisalem na gorze,jesli bedzie wolne przesylanie surowcow to bedzie po prostu kto ma wiecej multi ten bedzie mial topke... ;d
 

DeletedUser164037

Guest
Nie żeby coś, ale to samo zostało zrobione w ankiecie z flagami i przedmiotami rycka. Wspominałem o tym nie raz, ale administracja ma ewidentnie gdzieś :)

Teraz dopiero byłby paradoks, że ktoś robiący multi na FO umożliwi sobie później wolny handel z multi na s100...
 

DeletedUser

Guest
Akurat ankiety dotyczące flag i przedmiotów od początku krążyły wokół 50% dla każdej z opcji.
 

DeletedUser164037

Guest
Akurat ankiety dotyczące flag i przedmiotów od początku krążyły wokół 50% dla każdej z opcji.

To co się działo na początku ma małe znaczenie :) Obserwowałem koniec, bo na flagach mi akurat zależało, i w pewne zaskakujące 20minut moja opcja dziwnym trafem straciła bodajże 22 głosy przewagi. A uwierz mi, na 2 godziny przed koncem ankiety, gdzie pojawia się max 1 głos na godzinę, graniczy z cudem ujrzenie kilkudziesięciu głosów jednostronnie ukierunkowanych. No ale co ja tam wiem, to że ostatnie 30 głosów w tej ankiecie grało na s90 w zbieżnych plemionach to też przypadek :)
 

yusssuff

Świąteczny Artysta
Wynik reakcji
89
To jakaś kpina, o 1 w nocy bez ograniczeń przegrywało, o 15 ledwo się zrównało,a teraz wychodzi na to że o 23 będzie miało ponad 50%
 

DeletedUser18304

Guest
Kurcze, trzeba własnych kolegów zaangażować do głosowania, bo przecież bez ograniczeń nie może być. :/


Edit: o, sam zagłosowałem za bez ograniczeń. :O
 

DeletedUser164037

Guest
Powinno być ograniczenie, że trzeba mieć np. minimum 20 postów aby móc głosować...
 

DeletedUser180001

Guest
Masakra na co wy głosujecie.
Ludzie zrobią multi, i w 4/5h w wiosce 26 pkt będą stajnie stały ;/

Mam nadzieje, że tego nie wprowadzą na świat bo nikt nie wystartuje z lepszych graczy xd
 

DeletedUser

Guest
Sznujmy sie, administracja to nie 5letnie dzieci takie walki nie przejdą, nocny nie rob z ludzi idiotów.
 

DeletedUser164037

Guest
Sznujmy sie, administracja to nie 5letnie dzieci takie walki nie przejdą, nocny nie rob z ludzi idiotów.

Jak to nie przejdzie. Z flagami w ten sposób poszło 30 głosów, z przedmiotami rycka też kilkanaście w ciągu ostatniej półgodziny.
Kmic wyraźnie wrzucił to na stronę z ustawieniami, więc? :D BĘDZIE, BĘDZIE ZABAWA na s100

PS dodatkowo z farmieniem też tam były jakieś przekręty, ale tutaj myślę administracja i tak by nie dała świata speed 1 i braku farmy, więc nie wywlekam tego jakoś zbytnio na światło dzienne.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
1.062
Wynik tej ankiety nie ulega wątpliwości, gracze chcą zmian i nowych ustawień, dlatego myślę iż trzeba ten wybór społeczności plemion uszanować.
 

DeletedUser164037

Guest
Uwaga uwaga, mamy 5cio punktowe prowadzenie ofert rynkowych. Czy utrzymają tę przewagę do końca ankiety?
 

DeletedUser164037

Guest
15 przewagi :D widać, że zwolennicy tylko ofert łatwo skóry nie sprzedadzą :)

A tak na serio, to jeszcze 6lat temu chyba bym nawet w tej zabawie uczestniczył, ale teraz to tylko popcorn do ręki i banan na twarzy podczas oglądania przepychanki multikonciarzy ^^ Gdyby tylko support umiał dojść kto to i powrzucać bany globalne na wszystkie konta główne uczestniczących w tym osób...
 
Status
Zamknięty.
Do góry