Wersja 7.2 - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser86436

Guest
Mi się bardzo podoba propozycja Bryfft'a. :rolleyes: Szkoda tylko, że graczy używających botów oraz graczy mających wiedzę dotyczącą synchronizacji 4 ataków wrzucił do 1 worka. Cóż, lepiej zapobiegać, niż leczyć.

Bryfft działasz jak nasz polski NFOZ oni też głupoty wymyślają :mad:
 

Hoka Hey

Łucznik
Wynik reakcji
9
Dzisiaj miałem okazję zobaczyć jak działa asystent farmera dostępny z mk i to jest moim zdaniem przesada.Wystarczy z zrobić szablon np 200lk potem wejśc na mapę i kliknąć na wioskę by pokazało się menu kontekstowe a następnie kliknąć ikonkę szablonu i atak jest wysłany pomijając kilka komend.Kompletne przegięcie...
 

złodziej marzeń

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
31
Przemeq, ja nie neguje wcale tego, ze Ty wiesz wszystko i o botach i o grze i o ochronie antybotowej, nie mniej jednak ja jestem przeciwna, nie tyle samej ochronie antybotowej, co czestotliwosci z jaką ten kwiatuszek sie włancza, i zapewniam Cie, ze nie korzystam z botow, oraz ze wiem do czego sluzy ochrona antybotowa. Ba, moze Cie zadziwie, ale umiem nawet grac w plemiona :)
Ochrona botowa - tak, jak najbardziej, ale nie kilka razy dziennie!! Malo tego, supporcik zafundował nam dodatkowo mało czytelne wyświetlanie sie znaków, wiec co nam z tego ze niby to dziadostwo pojawia sie rzadziej, jesli przez to ze jest nieczytelne trzeba czasem kilkakrotnie wprowadzać podany ciąg znaków ? Paranoja jakas..
Taaa, wiem, nikt nikogo do gry nie zmusza, ale niech to szlag trafi, w koncu buli sie na KP regularnie, gram tu od 3 lat, głownie na s14, zbyt duzo czasu poświeciłam tej gierce i nie bardzo usmiecha mi sie kasacja konta. Ale bankowo, po zakonczeniu gry juz nie wroce tutaj, zreszta mysle, ze po kolejnych super pomyslach IG nie bedzie do czego wracac.

Jeżeli jej częstotliwość byłaby mała to straciła by ona sens istnienia. Rano idziesz do pracy i zostawiasz komputer z włączonym bootem albo zostawiasz komputer właczony na noc a ochrona Ci się nie właczy... Grasz na s14 więc pewnie pamiętasz starą ochronę bootową z kółeczkami i też pojawiała się dość często. Moim zdaniem była bardziej przyjazna dla graczy niż ta obecna. Robicie aferę o wpisywanie 6 znaków... to tylko po to aby gra była bardziej uczciwa... Jak dla mnie to zło konieczne i jakoś trzeba z tym grać. Zgadzam się tylko z Tobą pod względem jej czytelności a nie częstotliwości.
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
pszemeq napisał:
Grasz na s14 więc pewnie pamiętasz starą ochronę bootową z kółeczkami i też pojawiała się dość często. Moim zdaniem była bardziej przyjazna dla graczy niż ta obecna.
Problem polega na tym, że dla botów też była bardziej przyjazna :p.
 

DeletedUser

Guest
Dokładnie sam mógłbym zrobić bota który omijał by tamtą, a z tą jest juz trudniej.

Co do narzekania na MK to na finśkikch za 10pp można obniżyc o połowe czas budowy budynku.
 

DeletedUser54804

Guest
Pewno za jakiś czas, po którejś aktualizacji, za dodatkowe PP będzie możliwość uruchomienia Menadzera Obrony, nie trzeba bedzie w ogóle siedziec w grze, wystarczy że sie opłaci kolejne rozszerzenie KP i kolejny bot bedzie teraz wstawiał kliny pod grubasy a taki gracz jak ja, który kupuje tylko podstawowe KP bedzie grał nie z innym graczem, tylko z legalnym, opłaconym botem :)

Przemeq, ja już Ci pisałam, ze wiem co to jest bot i ochrona antybotowa, nie musisz mi tego tłumaczyć, naprawdę :)
Sens pomału traci ta gra, gdzie trzeba między atakami jeszcze bawic sie z antybotem ktory sie kilka razy dziennie pojawia. IG niestety nie słucha tego co mówia ludzie, jeśli chce walczyc z konkurencja w postaci nieopłaconych botów (dla IG rzecz jasna) to niech to zrobią tak, aby zwyczajni gracze na tym nie ucierpieli, jeśli natomiast IG nie wie jak tego dokonać to niech sie nie zabiera za to, bo póki co to więcej jest z tego kłopotu niz korzyści.
 

DeletedUser156889

Guest
Bez MK można się spokojnie obyć i tak szczerze mówiąc to nie wiem po co go wprowadzili - jedyna fajna opcja to powiadomienia o atakach które można sobie przekierować na komórkę lub jeszcze lepiej na blackberry ;]

@Tolt - nie przesadzaj, problem jest na prawdę skomplikowany i sądzę że nigdy nie będzie narzędzi potrafiących na 100% zidentyfikować bota. Jak mam do wyboru grać z botami lub bez to wolę jednak bez i przecierpieć tą ochronę antybotową.
 

DeletedUser

Guest
TOLT człowieku ten MK nic nie daje przecież prawie, tylko budynki robi, przecież wchodzisz 1min masowa rekrutacja szybko klik budynki 3 min i tyle a tyle płaczu o nic
 

złodziej marzeń

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
31
Pewno za jakiś czas, po którejś aktualizacji, za dodatkowe PP będzie możliwość uruchomienia Menadzera Obrony, nie trzeba bedzie w ogóle siedziec w grze, wystarczy że sie opłaci kolejne rozszerzenie KP i kolejny bot bedzie teraz wstawiał kliny pod grubasy a taki gracz jak ja, który kupuje tylko podstawowe KP bedzie grał nie z innym graczem, tylko z legalnym, opłaconym botem :)

Przemeq, ja już Ci pisałam, ze wiem co to jest bot i ochrona antybotowa, nie musisz mi tego tłumaczyć, naprawdę :)
Sens pomału traci ta gra, gdzie trzeba między atakami jeszcze bawic sie z antybotem ktory sie kilka razy dziennie pojawia. IG niestety nie słucha tego co mówia ludzie, jeśli chce walczyc z konkurencja w postaci nieopłaconych botów (dla IG rzecz jasna) to niech to zrobią tak, aby zwyczajni gracze na tym nie ucierpieli, jeśli natomiast IG nie wie jak tego dokonać to niech sie nie zabiera za to, bo póki co to więcej jest z tego kłopotu niz korzyści.

Misiu ja wiem, ze umiesz grać w plemiona... to widac po Twoich pkt-ach i wypowiedziach na forum. jeżeli znajdą sie booty które będą łamac ta ochronę to też będę za jej zniesieniem... narazie nie chcę doprowadzić do sytuacji aby zwykły szary gracz tak jak ja chcacy coś ugrać nie musiał walczyć z bootem... spróbuj sama wbić się do TOP-ki nowego serwera... sami oszuści albo booty... możesz grać 24/7 i nie ugrasz... zalogują się jakieś shaqi, aqriele czy makapy i topka jest dla nich... (nicki dobrane przypadkowo ze względu na moje uwielbienie dla tych pr0playerów).
 

DeletedUser54804

Guest
TOLT człowieku ten MK nic nie daje przecież prawie, tylko budynki robi, przecież wchodzisz 1min masowa rekrutacja szybko klik budynki 3 min i tyle a tyle płaczu o nic

Nic nie robi powiadasz ?
1. Tworzysz szablon i nie musisz siedziec w grze, przeglądać grup, wioska po wiosce, a MK burzy Ci budynki do poziomu jaki chcesz mieć
2. Jak ktoś Ci rozora katapultami pół konta to tez nie musisz siedzieć w grze i mozolnie, jak gracz który ma TYLKO podstawowe KP, odbudowywać wsie, MK to za Ciebie zrobi przecież
3. Surowce - tworzysz szablon i do wybranych wiosek automatycznie przesyłane są surowce, nie musisz siedzieć w grze aby je po przesyłać

Faktycznie, nic ten MK za graczy nie robi, poza tym, ze ten kto go opłaci ma z bani najgorszą robotę w grze..
 

DeletedUser55755

Guest
Dodaj do tego
4. Buduję wojsko w małych zadaniowych paczkach do ilości którą mu zaprogramujesz
5. Informuje o napadach na Twoje wsie
6. Istnieje możliwość farmienia wiosek babarzyńskich....

Należy dodać jeszcze do MK możliwość automatycznego wysłania wojska na wskazane wioski jakiegoś gracza....
I mamy boot Ideaalny tylko oczywiście płatny...

Trzeba tylko się raz na 14 dni zalogować na 2-3s a reszta sama się zrobi ;/
 

wtkc

Zwiadowca
Wynik reakcji
9
no tak
tylko że dla jednych to gra a dla drugich biznes
jedni się angażują w coś a drudzy sprawdzają jak daleko się mogą posunąć wprowadzajac zmiany

skoro MK nie rozwalił plemion to znaczy że spełnia swoje zadanie :D
ps. a za jakiś czas mogą wprowadzać kolejne płatne gadżety- i na to też trzeba być przygotowanym
 

DeletedUser116739

Guest
właśnie o to chciałem zapytać...czy od 7.3 asystent który jest teraz w MK będzie płatny oddzielnie?

i czy dla testujących to i owo na świecie beta przewidziane są KP (nie mylić z pp) na testowanie gry?
(nie uśmiecha mi się płacić tylko po to by sprawdzić czy mój skrypt będzie śmigał...poczekam do wprowadzenia nakładki i wtedy przerobię...)
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
właśnie o to chciałem zapytać...czy od 7.3 asystent który jest teraz w MK będzie płatny oddzielnie?

i czy dla testujących to i owo na świecie beta przewidziane są KP (nie mylić z pp) na testowanie gry?
(nie uśmiecha mi się płacić tylko po to by sprawdzić czy mój skrypt będzie śmigał...poczekam do wprowadzenia nakładki i wtedy przerobię...)

Co do asystenta - póki co w fazie testów, możliwe. Pytaj na becie.

Co do KP - każdy user na becie dostaje dwa tygodnie KP za free co miesiąc.
 

DeletedUser

Guest
Dzisiaj miałem okazję zobaczyć jak działa asystent farmera dostępny z mk i to jest moim zdaniem przesada.Wystarczy z zrobić szablon np 200lk potem wejśc na mapę i kliknąć na wioskę by pokazało się menu kontekstowe a następnie kliknąć ikonkę szablonu i atak jest wysłany pomijając kilka komend.Kompletne przegięcie...

Jestem takiego samego zdania.
Bryft zbył mnie w mojej wypowiedzi. Istotnie AF jest łamaniem regulaminu/założeń i ma funkcjonalność większą niżeli niektóre skrypty.
jedno kliknięcie, 3y operacje. przepiękne, jedynie za 30pp
 
Status
Zamknięty.
Do góry