Wersja 7.2 - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Ochrona botowa

Jakie są kryteria wyświetlania tej cholernej ochrony botowej. Zawsze włącza się w najbardziej nieodpowiednim momencie. Kiedy trzeba szybko reagować na sytuację w grze. To jest forma szykanowania. Do tej pory czegoś takiego nie było, i było dobrze. Najgorzej jak mawiał taki ktoś zwany Murphym to poprawiać dobre - wtedy bank że będzie gorzej (mówiąc oględnie) niż przed poprawą.
 

DeletedUser79423

Guest
dziadek ma racje tu wojsko chce wycofac przed atakiem i nastepsnie cofnac je by 3 grubaskow zjechac a tu mi blokuje polaczenie musze jakies cyfry wpisywac i wioska dla wroga
jest to utrudnianie gry i powinno zostac to wylaczone bo utrudnia znaczaco gre jak ktos ma oszukiewac i botowac to i tak znajdzie na to sposob a to jedynie uderza w normalnych graczy
 

DeletedUser54804

Guest
Juz pisalam o tym wczesniej, Bryft mi odpisal, ze wpisanie tego kodu kilka razy dziennie to wcale nie tak duzo - jak widac jednak, to o te kilka razy jednak za duzo. Raz dziennie spokojnie by wystarczyło, ale nie, po co jak mozna jeszcze ludzi wkurzyć w ten wlasnie sposob, prawda ?
 

DeletedUser79423

Guest
no dobrze raz sie zgodze
ale czasami jak robie akcje i dogrywam po 2 offach 4 grubaskow by wchodzily w 1 sek to psikus sie pojawia
chce zafejkowac gosciowi wisoke by wygladalo na 2 offy + przejecie grubaskow pojawia sie to badziewie
z obrona to juz wspominałem
Nie rozumiem po co te zbedne ulepszenia
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Niestety taka jest cena walki z oszustwami. Jasne, że zaraz ktoś wytknie, że są większe oszustwa do załatwienia i nic z tym nie robimy. Ale... zapewniam, że jest w błędzie - po prostu niektóre rzeczy wymagają większej ilości pracy i nie można ich zmienić z dnia na dzień.
Niezależnie od populistycznych komentów, jak np. ten powyżej.
 

DeletedUser79423

Guest
ale faktem jest ze strasznie utrudnia to gre bo raz drugi jak sie takie cos zdarzy to co pisałem powyżej to ok ale jak to się ciągle zdarza to osiwieć można ;] a myszke z klawiatura trzeba co miesiąc lub dwa wymieniać bo straszliwie sie niszczą od nadmiaru stresu ;]
 

złodziej marzeń

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
31
Ten temat już był poruszany na forum... gra jest przeznaczona dla ludzi a nie dla bootów i mi ta ochrona nie przeszkadza (no może poza małą czytelnością tej ochrony). Plemiona są grą strategiczną a nie zręcznościówką.


Nie wiem jak inni gracze ale ja nie loguję się na serwer aby pograć tam 3 miesiące tylko 30 miesięcy. Chyba nie do końca o to chodzi w plemionach aby tylko wysyłać offy i deffy. Istotną częścią tej gry są kontakty międzyludzkie. Przecież nie gra się z komputerem tylko po drugiej stronie też siedzi człowiek.
 

DeletedUser79423

Guest
Ten temat już był poruszany na forum... gra jest przeznaczona dla ludzi a nie dla bootów i mi ta ochrona nie przeszkadza (no może poza małą czytelnością tej ochrony). Plemiona są grą strategiczną a nie zręcznościówką.
Widocznie za mało...


Nie wiem jak inni gracze ale ja nie loguję się na serwer aby pograć tam 3 miesiące tylko 30 miesięcy. Chyba nie do końca o to chodzi w plemionach aby tylko wysyłać offy i deffy. Istotną częścią tej gry są kontakty międzyludzkie. Przecież nie gra się z komputerem tylko po drugiej stronie też siedzi człowiek.

a co widzisz w strategii gdzie puszczasz 4 grubaski co sekunde lub 1,5 i z latwoscia wbijesz klina i obrona jest przez to banalna a ja wole wyzwania bo cieżej jest sie bronić widząc nadciagajacy komplecik w 1 sek tu trzeba tak kombinowac by wiochy nie stracić

w takim razie jak jesteś strategiem to pewnie do fejkowania nie używasz skryptu tylko recznie wysyłąsz 200 x 1 taran lub ba 500x 1 taran to wyobraź sobie teraz ze ochrona botowa wyskoczy Ci 40 razy to załamać sie można

a co tam kupujesz duzo surki nie chesz skakac po wioskach --->, tylko odpalasz kilka wioch z nadmiarem surki w kolejnych kartach a tu co 5-10 stron ochrona botowa i weź tu ogarnij np 300 wiosek

hmm kontakty międzyludzkie?? wyjdź bardziej do realistycznego świata tam jest ciekawiej
ale skoro do tego nawiazujesz piszesz z kilkoma osobami chcesz pogadac otwierasz nowe okna bahhhhh ochrona botowa :D

to niszczy piękno tej gry
bociarze... hmm a czy menadzer konta to nie podobna sprawa tylko tyle ze trzeba za nia płacić :)
Napewno jest lub są inne metody które mógłby zastosować szanowny team plemion w celu ochrony uczciwych graczy i pieniedzy które plemiona zarabiają na wyżej wymienionym menadzerze,
 

złodziej marzeń

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
31
Wyobraź sobie, ze tych wiosek mam 1000 a nie 300... :)

RA - 14 na serwerze
RO - 6 na serwerze
Razem - 6 na serwerze (243,66 Mio.)

Skryptów nie musisz mi tłumaczyć bo myślę, że znam je lepiej od Ciebie. Jeżeli ta gra dla mnie polegałaby tylko tylko na wysyłaniu off i deff to szybko by mi się znudziła i już dawno bym w to nie grał.

Jak widzisz są gracze którym ta ochrona nie przeszkadza i jeżeli dla Ciebie ona polega tylko na wysłaniu 4 szlacht w 1s to chyba nie do końca rozumiesz jej istoty. Też potrafię puścić 4 ataki co 25 ms za pomocą Opery i wbić w to klina ale jak napisałem wcześniej to strategia a nie zręcznościówka i ta gra przeznaczona jest dla ludzi a nie bootów.
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
porcja86 napisał:
w takim razie jak jesteś strategiem to pewnie do fejkowania nie używasz skryptu tylko recznie wysyłąsz 200 x 1 taran lub ba 500x 1 taran to wyobraź sobie teraz ze ochrona botowa wyskoczy Ci 40 razy to załamać sie można
Nie ma możliwości by w ciągu wysyłania 500 ataków pojedynczym taranem ochrona pojawiła się więcej niż raz, chyba że robisz to dłużej niż godzinę.
 

DeletedUser79423

Guest
widzisz pszemeq jest tez sporo ludzi <przeciwnikow>mysle ze wiecej niz zwolennikow
dlatego zdania sa podzielone i dalsza polemika nie ma sensu mi ona przeszkadza i drazni mnie Tobie szanowny graczu nie przeszkadza i gitara
 

złodziej marzeń

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
31
widzisz pszemeq jest tez sporo ludzi <przeciwnikow>mysle ze wiecej niz zwolennikow
dlatego zdania sa podzielone i dalsza polemika nie ma sensu mi ona przeszkadza i drazni mnie Tobie szanowny graczu nie przeszkadza i gitara

Widzisz bo Ci co są przeciwko ochronie antybootowej albo grają na bootach albo nie mają zielonego pojecia co to jest i do czego służy a Ci co są za ochroną antybootową trochę więcej wiedzą co to jest i co można tym robić.
 

DeletedUser54804

Guest
Przemeq, ja nie neguje wcale tego, ze Ty wiesz wszystko i o botach i o grze i o ochronie antybotowej, nie mniej jednak ja jestem przeciwna, nie tyle samej ochronie antybotowej, co czestotliwosci z jaką ten kwiatuszek sie włancza, i zapewniam Cie, ze nie korzystam z botow, oraz ze wiem do czego sluzy ochrona antybotowa. Ba, moze Cie zadziwie, ale umiem nawet grac w plemiona :)
Ochrona botowa - tak, jak najbardziej, ale nie kilka razy dziennie!! Malo tego, supporcik zafundował nam dodatkowo mało czytelne wyświetlanie sie znaków, wiec co nam z tego ze niby to dziadostwo pojawia sie rzadziej, jesli przez to ze jest nieczytelne trzeba czasem kilkakrotnie wprowadzać podany ciąg znaków ? Paranoja jakas..
Taaa, wiem, nikt nikogo do gry nie zmusza, ale niech to szlag trafi, w koncu buli sie na KP regularnie, gram tu od 3 lat, głownie na s14, zbyt duzo czasu poświeciłam tej gierce i nie bardzo usmiecha mi sie kasacja konta. Ale bankowo, po zakonczeniu gry juz nie wroce tutaj, zreszta mysle, ze po kolejnych super pomyslach IG nie bedzie do czego wracac.
 

DeletedUser

Guest
Bryfft, dlaczego tylko w naszej wersji językowej chcesz wywrócić wszystko do góry nogami? To, że teraz synchro będzie wysyłane w 800ms niczego nie zmieni! Osoby nowe dalej nie będą potrafiły czegoś takiego sklinować, a przejęcie wioski dla osoby myślącej już będzie niemożliwe...
Rozumiem... na nowych światach - ok. Ale dlaczego robisz to na starych światach? Wielu graczy poszłoby na niemieckie czy międzynarodowe plemiona, gdyby wiedziało, że tak się stanie, a tak mają już konta kilkumilionowe, a ty chcesz im wszystko utrudnić... To twoja zachcianka, bo nie widzę tej zmiany w innych wersjach językowych, ale nie rozumiem jednego. Ta gra jest dla CIEBIE czy dla GRACZY?;) Może warto byłoby zrobić ankietę przed taką zmianą? Odstęp 100-150 ms byłby jeszcze do zaakceptowania, ale nie uważasz, że 200ms to przesada?

bo to jest Polska tu musi być inaczej hehe ktoś tu musi się wykazać
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Workuta napisał:
bo to jest Polska tu musi być inaczej hehe ktoś tu musi się wykazać
Szkoda, że firma działa na zupełnie niepolskich zasadach. Kolejne hasełka rodem z Faktu i poziomem podobnym pisemek.

Tolt napisał:
Malo tego, supporcik zafundował nam dodatkowo mało czytelne wyświetlanie sie znaków
Supporcik niczego nie funduje. Supporcik nie koduje gry. Supporcik musi jednak to tłumaczyć użytkownikom, którzy tego nie pojmują (chyba przekornie albo złośliwie).

Tolt napisał:
Ale bankowo, po zakonczeniu gry juz nie wroce tutaj
Szkoda.

KażdyOrzeJakMoże napisał:
InnoGames zmierza ku bankructwu
Dane o tym ile firma zarabia na rok nie są tajne. Gdybyś poświęcił chwilę na ich wyszukanie nie wypisywałbyś bzdur.

JaviFlores napisał:
Kiedy zostanie wprowadzony chat
Okazało się, że chat przy dużej liczbie userów powoduje spore problemy, dlatego wciąż musi zostać poprawiony.

Workuta napisał:
niech pomysle juz tylko 305072 graczy jeszcze troche i bedzie dwojka sprzodu i napiszesz ze takie prawo rynku to mnie ogarnie pusty smiech, kiedys wystarczyly 2 sms na kp teraz az 4 to podziekowalem wole sobie kupic na allegro bo tam jeszcze cena jest normalna
Dopuszczamy sprzedaż na allegro, więc nie widzę problemu.

Workuta napisał:
jak juz tak o skryptach mowa to moglibyscie wraz z aktualizacja gry poprawiac te skrypty ktore sa uzywane najczesciej, chyba ze wam to przeszkadza bo sa darmowe i na nich nie zarobicie
Już lepiej je dopisać do gry ;).
 

DeletedUser81413

Guest
Wytłumacz mi proszę jedna rzecz
.

Fragment "7.4) Zabronione są skrypty, które dają zalety Konta Premium" zmieni brzmienie na "7.4) Zabronione są skrypty, które dają zalety płatnych rozszerzeń gry". Jest to zmiana niezbędna, aczkolwiek w praktyce nieznaczna. Jej konieczność (uogólnienia terminu) została wymuszona przez wprowadzenie do Plemion Menedżera Konta.
Ta zmiana także wchodzi w życie 14 lipca 2011.

Ponieważ nie ma możliwości kontynuowania gry bez zaakceptowania tych zasad, to wszystkich graczy, którzy nie zgadzają się na przedstawione zmiany prosimy o usunięcie kont do 13 lipca 2011. Kontynuowanie gry po tej dacie będzie oznaczało zgodę na przedstawione zmiany i ich akceptację.

ten pkt oznacza że muszę wykupic MK żeby moc masowo rekrutować??
 

wtkc

Zwiadowca
Wynik reakcji
9
nie, masowa rekrutacja to funkcja kp [płatnego dodatku]

jedno mnie zastanawia
czy jeśli się ma KP to skrypty [gdyby teoretycznie istniały takie] dające zalety MK są legalne :D
wcześniej konstrukcja była dwustopniowa: kp i brak

teraz trzy - brak , kp i mk
ale nadal tylko dwa szczebelki jeśli chodzi o płacenie :D
-----
innymi słowy
czy jak się raz zapłaci to czy można korzystać ze wszystkiego ----> "które dają zalety płatnych rozszerzeń gry"
:D
----------
tak na chłopski rozum - można korzystać ze wszystkiego do poziomu opłaconych funkcji
no ale...:D
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser156889

Guest
Kombinujecie jak się da ;] Płatne czyli musisz za nie zapłacić. Jeżeli rozszerzenie jest w mk to musisz zapłacić za mk by z niego korzystać - nie ważne czy tylko poprzez mk czy jakimś skryptem ;/
 

wtkc

Zwiadowca
Wynik reakcji
9
prawnicy by nie mieli co robić gdyby każdy tak działał :D

dobry mądry salomonowy sędzia pewnie przyzna że tak, że się płaci za x to się korzysta z x ew wszystkiego co daje korzyści ~x, a jak się zapłaci za coś więcej to można więcej itp itd
bo intencje bo duch fair play i takie tam :D

ale
Zabronione są skrypty, które dają zalety płatnych rozszerzeń gry"
czyli załóżmy że nie mam kp, więc nie mam zalet płatnych kont /ani kp ani mk
kupię sobie dajmy na to kp i zonk, bo ciężko jednoznacznie "literalnie" zinterpretować ten zapis

a kombinowanie to postęp :D
czasami :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry