Special 7 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser21594

Guest
Pozytywnie, że została zmieniona liczba członków:) 30 to optymalnie.

Sam świat ma ciekawe ustawienie i jest kolejnym po 52 gdzie na starcie liczy się coś wiecej niz farmienie ;)
 

DeletedUser

Guest
cieszy mnie start takiego specka może być całkiem ciekawie ale sam pogram nie dłużej niż 2 tygodnie i oddam wioskę
 

koriv

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
635
No to fajnie że po 20:)
Szukam ekipy na SPECIAL :p Jak ktoś lubi spamowiczów i napinaczy, to pisać do mnie ;xxx

Taka próba generalna przed s55 ...
 

DeletedUser22492

Guest
No ja też nie mam teamu pewnie dlatego że jestem noobem xD ;p :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
no to dawać zakładamy. Pisać do mnie na PM, a ja powiem wszystko :)
 

DeletedUser158364

Guest
Moim zdaniem specjal będzie super :D .Szukam ekipy na specjala pisać na pw ;) . Tylko smuci mnie jedna rzecz , 10 poziomów w kuźni :(
 

DeletedUser

Guest
@cysiowaty: Dodaj wszystkich znajomych do dzielenia łącza. Oczywiście każdy niech gra z swojego smartphone'a.
@Dowódca Itachi: Przed 20:00 bym się nie spodziewał ;).

No to zapawne 21-22 start - też tak przypuszczałem. Nawet dobrze ;) Nockę się zaraz zarwie, ach szkoda że zastów brać nie można ;p

Dziękuję za odpowiedz, i życzę wszystkim miłego oczekiwania ;P
 

DeletedUser

Guest
Jutro coś czuję, że będzie ciężki dzień, ale czego się nie robi dla plemion :)
 

DeletedUser160713

Guest
Czytam te wszystkie posty pr0 graczy i ogarnia mnie smiech....piszecie o wywalaniu z plemienia nieaktywnych a po przeczytaniu wszystkich postów conajmniej połowa ma zamiar to zrobic w krótkim czasie po starcie....chodzi mi o nieaktywnossc..."przyjde zobacze, popatrze jak to wyglada".....wiekszosc nieaktywnych kont tworza tacy jak Ci którzy "wchodza na próbę" i uniemozliwiaja wejsciówki osobom które byc moze pograły by z zaangazowaniem
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
kurdeeeee zmusili mnie, zebym zagral :p jak tylko miesiac, to zagram; ))

pozdro dla kumatych ;)
 

DeletedUser

Guest
Haha:D Ja to mam nasrane;p Kolejny raz wracam do plemion;p Ale tym razem dla towarzystwa, dobrej ekipy i kumpli :D szybko oddam wieś:D Mam nadzieje, ze sie nie wciagne zwow;p
 

DeletedUser

Guest
Powinna byc jeszcze reguła zagrody i niektórzy dowiedzieli by sie jak sie gra bez bunkrowania

Osobiście będę grał do końca, bo takie farmienie to zajmuje 5 min i wybudowanie woja/budynku. Takie światy są dobre, a nie że trzeba wchodzić co 20 min, aby wojo na farmę wysyłać. Osobiście wolę style z ograniczonym farmieniem lub bez.
 

DeletedUser131953

Guest
A może jeszcze podpowiedź, że wystartuje przed 23? :D Nie no fajnie, że chociaż taka informacja jest.
Ja muszę poćwiczyć przed s55. Mam ekipę ale nic nie powiem :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry