Special 7 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
muszę namówić CO-playera :p

sam za dużo światów do ogarnięcia mam ;p
 

DeletedUser

Guest
brzmi ciekawie;) chyba też wbije
a tak nawiasem parówa czołem;-]
 

DeletedUser

Guest
Ja mam wolne przez tydzień, a później czasu z lekka w robocię - więc sobie poklikam aktywnie. Spać też nie mogę do 2-3 więc szykuje się niezła zabawa ;)

Tylko informacja o starcie powinna być zablokowana dla Najemników ;)
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Rekrutkę do ekip oraz posty "może zagram, a może nie", to zachowajcie proszę sobie na PM :). Niechaj rozmowa wróci na właściwe tory.
 

DeletedUser

Guest
Mnie bardziej by satysfakcjonowała informacja o starcie świata 55.
 

DeletedUser

Guest
Ustawienia świetne, z wyjątkiem liczby członków w plemieniu. Max powinno być 30:)
Ograniczenie farmienia - dobry pomysł, wyrówna to szanse, dla tych, co nie farmią co 20 minut i nie grają na co-playingu:D
 

DeletedUser97800

Guest
Ciekawa konfiguracja - tylko bez co raczej nie dam rady na 3 światach grać ;/
 

DeletedUser21561

Guest
Ja sobie daruję... Będzie tak jak ostatnio, topka a po 2 tygodniach gry przeprowadzka na stancję i 2 kolejne tygodnie tygodnie bez internetu.

Powodzenia.
 

DeletedUser91832

Guest
A jakieś informacje o świecie 55 kiedy można się spodziewać?
 

DeletedUser158586

Guest
Ciekawe, ale zgodze się z jackeyl. Powinno być maks 30 osób w plemieniu. Opuszczenie plemienia też nie jest przemyślane.. 15 minut? i o 12.. nie każdy znajdzie czas,żeby się tam dostać. Najlepiej byłoby 20-21.
 

DeletedUser65004

Guest
Właśnie jest przemyślane, wbijasz sobie swoją ekipą :D i trzymasz się tego, a nie skakanie po plemionach.
 

DeletedUser

Guest
pewnie
ale liczba członków w plemieniu jest troche za duża, tak jak jackyel pisał 30 byłoby w sam raz ;)
 

DeletedUser160120

Guest
Lepiej dać po południu zmianę plemienia ponieważ o 12 mało osób ma dostęp do internetu.
 

DeletedUser

Guest
A ja uważam, że w ogóle nie powinno być opcji zmiany plemienia, nawet na 15 min. I tak pewnie wystartują ekipy, które zostaną ułożone przed startem, więc chyba werbowanie danego gracza powinno być przemyślane. A poza tym, speciale są traktowane jak turnieje. Dana ekipa, jak traci gracza w walce, to nie powinni mieć możliwości dorekrutowania. Jakiś system eliminacji być musi. A jak ktoś źle wybierze plemię??? To na drugi raz niech wybiera mądrzej:D
 

DeletedUser

Guest
Ustawienia dość specyficzne w porównaniu z poprzednimi specjalami.
Brak zastępstw będzie sprzyjał wymienianiu się passami między graczami.
Mimo wszystko na +.
 

DeletedUser122807

Guest
Ustawienia ogólnie ciekawe, zobaczymy jak wypali too graniczenie.
 

DeletedUser

Guest
Ustawienia dość specyficzne w porównaniu z poprzednimi specjalami.
Brak zastępstw będzie sprzyjał wymienianiu się passami między graczami.
Mimo wszystko na +.

Na specialu nie zaloguje się więcej, niż 2500 graczy, grało aktywnie będzie może z 1000, także łatwo będzie kontrolować logi. No chyba, że ktoś będzie się chciał bawić w proxy, to może go nie wykryją, jak się nie zamiesza:D
 
Status
Zamknięty.
Do góry