Special 7 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser158309

Guest
Tak dobrze rozumiesz. Limit obowiązuje 24h czyli np jak zalogowałeś się o 21 dnia 21 wrześnie to do 20.59 22 września będziesz mógl wyfarmić 2400k surki czyli po 800 każdego

Ciekawe jak to będzie ze światem 55. Skoro ma być wprowadzone to ograniczenie farmienia to może i będzie podwyższona predkość ? :confused: No nic, zobaczymy w październiku :) Teraz tylko czekać do wieczora i startujemy ;)
 

DeletedUser154181

Guest
Tak dobrze rozumiesz. Limit obowiązuje 24h czyli np jak zalogowałeś się o 21 dnia 21 wrześnie to do 20.59 22 września będziesz mógl wyfarmić 2400k surki czyli po 800 każdego

a ty miałeś mi swoje obliczenia przez gg przysłać ;p
 

DeletedUser

Guest
zagram ale szukam ekipy dość dobrej heh ostatnio na 5 czy 6 byłem w =NY= tylko nie wiem czy teraz mnie też przyjmą
 

DeletedUser54408

Guest
dawno nie wbijałem na plemiona, mógłby mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tym ograniczeniem farmienia?
(l.dni+l.wiosek) * 1200 = liczba maksymalnego dziennego łupu?
(1+1)*1200=2400
według tego przykładu 1-szego dnia w grze będzie można wynieść 2400 surki, czy dobrze rozumiem?

Chyba, ze pierwszy dzien bedzie liczony dopiero po 24h od startu...
wtedy mamy (0+1)*1200...
 

DeletedUser

Guest
Witam drogą Administrację jak i reszte wiernych plemników,

Zwracam się głównie do Adminów, aby została zawarta mniej-więcej godzina startu 7 odsłony Specjala. Wielu graczy wieczorem ma różne zajęcia, a na pewno każdy, kto chce grać na 7-ce, chciałby wiedzieć w jakim przedziale można się spodziewać startu. Poniekąd Administracja powinna być po stronie graczy, i działać na ich korzyść. Więc podanie przewidywanego czasu startu było by napewno bardzo przyjemnym gestem, skierowanym w Naszą stronę. Dlatego jeszcze raz proszę o podanie przewidywanego czasu rozpoczęcia SP-7.

* Informacja, iż strat w godzinach wieczornych - to dla mnie żadna wiadomość, bo wieczór u mnie to 22-3,4 ;)
 

DeletedUser160712

Guest
Mam pytanie ..głównie do administracji ,jak wygląda sprawa mobilnego wchodzenia na plemiona na tym świecie ..otóż słyszałem ,że podczas łączenia się smartfonem (w moim przypadku LG Swift) telefon przyjmuje mac adrress ,czyli śmiga na adresie IP głównego serwera na którym stoi dana sieć..

Interesuje mnie to bardzo ,ponieważ zdecydowałem się z przyjaciółmi zagrać ,a blisko 7 godzin dziennie korzystawmy z internetu przez smarfony ,łącząc się w darmowy pkt. sieci w pobliżu naszej szkoły :)

Więc mobilny interenet jest dla nas nie zbędny i nie wiem czy w takim wypadku mam kupować starter i wykupywać MB ,aby łączyć się przez sieć 3g - i czy to tez sie sprawdzi .

Czy możemy z przyjaciółmi śmigać przez wifi ... czy nei skończy sięto banem ,bardzo prosiłbym o odpowiedź kogoś kto się na tym zna lub najlepiej kogoś z Administracji. I to jak najszybszą odpowiedź bo świat lada chwila startuje ;D

Pozdrawiam
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
W związku z licznymi prośbami w tej sprawie, zapadła decyzja o zmianie limitu członków plemienia z 50 na 30.
 

DeletedUser131953

Guest
Witam drogą Administrację jak i reszte wiernych plemników,

Zwracam się głównie do Adminów, aby została zawarta mniej-więcej godzina startu 7 odsłony Specjala. Wielu graczy wieczorem ma różne zajęcia, a na pewno każdy, kto chce grać na 7-ce, chciałby wiedzieć w jakim przedziale można się spodziewać startu. Poniekąd Administracja powinna być po stronie graczy, i działać na ich korzyść. Więc podanie przewidywanego czasu startu było by napewno bardzo przyjemnym gestem, skierowanym w Naszą stronę. Dlatego jeszcze raz proszę o podanie przewidywanego czasu rozpoczęcia SP-7.

* Informacja, iż strat w godzinach wieczornych - to dla mnie żadna wiadomość, bo wieczór u mnie to 22-3,4 ;)


Przyłaczam się :)

Ja wystartuję na specjalu żeby przećwiczyć przed s55 :)
 

DeletedUser160517

Guest
Darady pogodzić real z grą :p ja wchodzę 4x dziennie na 30 minut na plemiona i można ? można ! :p tak szczycę się bo mam czym ^^ ty nawet do top10 nigdy nie dobiłeś a ja jestem w topce od początku serwa :D dzisiaj wyjątkowo siedzę bo coś chory jestem :/ Top12 zostanie już na godzinach z zapomnieniu bo klepałem monetki a zaraz wiocha ładna wpadnie :p ciekawe czy ktoś na serwie ma więcej grubych (7) ode mnie :p A tak nawiasem pisząc :p zagraj sam i z chęcią zobaczę cię w czołówce gdzieś choć liczy to z cudem :D tak wiem jestem pro i kocham samouwielbienie <3

cóż za skromność :D
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
@cysiowaty: Dodaj wszystkich znajomych do dzielenia łącza. Oczywiście każdy niech gra z swojego smartphone'a.
@Dowódca Itachi: Przed 20:00 bym się nie spodziewał ;).
 

DeletedUser

Guest
czyli po 20 to już coś hehe nie bedzie trzeba sidzieć nom stop
 

DeletedUser122807

Guest
Jednak sobie wbiję z grupką znajomych chcemy sprawdzić to ograniczenie przed światem 55:cool:
 

DeletedUser

Guest
Jednak sobie wbiję z grupką znajomych chcemy sprawdzić to ograniczenie przed światem 55:cool:

Ja również zaloguję się kontem swym :>
Jaki kierunek obieracie?
---
Chcę wytestować nowe wersje gry od mojej ostatniej aktywnej gry.
Również praktyczny brak farmienia może ciągnąc do siebie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry