Special 7 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Jak coś to możesz sprubować ze mną a resztę graczy jakoś zdobędę ;)
 

DeletedUser154089

Guest
A wiec ikuś będzie na specku dopóki nie utworzą 55:D
 

DeletedUser158309

Guest
Wszyscy raczej czekają na start s55, ewentualnie s56 :) Chociaż pewnie wielu graczy wbije ale nie po to by grać na specku, lecz po to by przetestować to ograniczenie farmienia .
 

DeletedUser

Guest
Szukam ekipy jak coś pisać na pw. Odradzam start z Prosiakiem, toż dla niego liczą się punkty :)


Ikuś jak nie na 53 to może na 55?
 

DeletedUser110177

Guest
ja wam proponuje grać tylko na jednym świecie ale do końca aż wam się ta gra znudzi ;)
 

DeletedUser154181

Guest
Hm . no i jednak zawitamy na tym świecie ;) Jak ktoś znajomy i chce pograć ze mną nami spamić mi . ;)
 

DeletedUser158309

Guest
Ale to jakiś skład MadHat'ów szykujesz czy tylko tak pojedynczo ?
 

DeletedUser

Guest
Ale tak jak wcześniej niektórzy pisali.Strasznie małe zainteresowanie światem Co co piszą że zagrają to w większości gracze którzy piszą co świat że zagrają i grają,przez tydzień;)
 

DeletedUser117636

Guest
ehh szkoda ze tym razem nie zawitam i nie pocisne topki to 5k heh. Widze że Jarek z kotem startuje także 1200pp już przyznane :)

Zapomnij ja już na wynalazkach nie startuje. Może dadzą kiedyś świat dla dinozaurów taki jak 16-ty lub 45 to se pogram. Ustawienia dobre bo nikt tyle siedzieć nie bedzie musiał, jak już wiekszośc grac nie bedzie.

Zły jestem na brak rycerzyka. Bo jak tu farmić jak puste barbary będą i piki padałyby mi :(
 

DeletedUser154181

Guest
Tzn. zakładamy coś ale nie jako mady tylko coś innego ;)
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.959
jarku cos mi sie zdaje ze sie nie doczekasz:p

Ja tez modle sie o jakis normalny swiat i chyba pogram na nim do 10mln bo juz kolejnego takiego moze nie byc:p

mizerny ten limit, spokojnie samym deffem mozna go codziennie przekraczac...
 

DeletedUser8888

Guest
bardzo dobre ustawienia
podoba mi się ze dodano oferty na rynku tylko 1:1
 

DeletedUser33073

Guest
dawno nie wbijałem na plemiona, mógłby mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tym ograniczeniem farmienia?
(l.dni+l.wiosek) * 1200 = liczba maksymalnego dziennego łupu?
(1+1)*1200=2400
według tego przykładu 1-szego dnia w grze będzie można wynieść 2400 surki, czy dobrze rozumiem?
 

DeletedUser

Guest
dawno nie wbijałem na plemiona, mógłby mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tym ograniczeniem farmienia?
(l.dni+l.wiosek) * 1200 = liczba maksymalnego dziennego łupu?
(1+1)*1200=2400
według tego przykładu 1-szego dnia w grze będzie można wynieść 2400 surki, czy dobrze rozumiem?


Tak dobrze rozumiesz. Limit obowiązuje 24h czyli np jak zalogowałeś się o 21 dnia 21 wrześnie to do 20.59 22 września będziesz mógl wyfarmić 2400k surki czyli po 800 każdego
 
Status
Zamknięty.
Do góry