S100- ekipy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser184256
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Deleted User - 698773783

Guest
To jak tak to dobrze, napawasz mnie Adeq optymizmem :) Ja jednak uwierze dopierdo gdy zobacze Promyka na własne oczy :)
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
Ostatnio mi darmowke robil promyk na s89. I co z tego,ze bylby promyk,pogralby z polroku i trzeba by bylo za niego grac.A jeszcze nie wiem,czy reaktywuje to plemie,najpierw zobacze,kto zagra i jakie nicki beda na s100.Zebrac graczy,to dla mnie pestka jest.Sporo osob juz sie kontaktowalo ze mna nawet i kosa,czy ruszamy na s100,albo koniec definitywny.
Nasze plemie to dorosle osoby sa ,zasluzyly juz na emeryture po tylu latach aktywnej gry,kazdy ma prawo odpoczac i zakonczyc gre.Mamy swoje zycie,nie mozna plemionami zyc,real jest najwazniejszy,mamy rodziny,prace,firmy etc.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser187039

Guest
Będzie też ~~F~~ zwycięscy świata 72. Zawsze to jakaś ekipa :)
Oooo, czyli będą niezłe spiny na FO jak nawet legendarna fuzja wystartuje :haha:


A weź pod uwagę adeq, że na ś100 będzie ich multum i to dzikich których ogólnie żaden świat na polskich plemionach nie widział.
O matko... Jak zaczynam sobie przypominać wszystkich największych krętaczy z historii polskich plemion wrzuconych na jeden serwer, to aż zaczynam mieć coraz większe chęci do wystartowania tam :) Chociażby po to, żeby jedynie patrzeć jak nawzajem się wyżynają :D


[...] Berety [...] ? Ktoś na 100 wystartuje z tych ekip ? :)
Darmówki zawsze się przydadzą do nabijania statów wojennych ;p



kto zagra i jakie nicki beda na s100.
Farmer6 zapewne wystartuje, więc będzie wysoki poziom :D
Sporo ekip wystartuje, więc pewnie znajdą się tam osoby w stylu fifcia (Xxx Filip xxX), a co za tym idzie, będzie się z kogo śmiać :haha:




Wracając do ekip na s100 - s88 nadal trwa w najlepsze, więc Asy raczej nie wystartują...
Mam nadzieję, że chociaż majty uda się tam wygonić, żeby było komu wojnę wypowiedzieć, od razu po starcie serwera :)
 

DeletedUser122807

Guest
Witam serdecznie, ktoś ze znajomych gra na setce?:) Wreszcie moze uda się skompletować cały BERETOWSKI skład..
 

DeletedUser174348

Guest
Po co się napinać tak przed startem kto wystartuje a kto nie...
Jak dla mnie s100 bez premki to mozna pograć jak z premką to rówine dobry co 100 może być i 101 :)
 

DeletedUser190675

Guest
Ja tylko sobie śmieszkuje z tych spinaczy w poprzednich postach odnoście GEH :p Grałem przeciwko wam na 78 i wiem że to nie KP robiło te wszystkie akcje u was :)
 

DeletedUser

Guest
Ja tylko sobie śmieszkuje z tych spinaczy w poprzednich postach odnoście GEH :p Grałem przeciwko wam na 78 i wiem że to nie KP robiło te wszystkie akcje u was :)

Haha no to powiem, że się wkręciłem, myślałem że kolejny hejter:p
Od jakiegoś czasu mamy istny nalot i ponadprzeciętną mobilizację, także sorry.
 

DeletedUser190675

Guest
Napisałem to tak żeby brzmiało jak najbardziej absurdalnie ale w sumie przy takiej nagonce to się nie dziwie że możecie być lekko przewrażliwieni :p Niemniej myślę że im więcej płaczków tym większa satysfakcja gdy się im utrze nosa :)
 

DeletedUser181587

Guest
United z s93 startuje

--------------------------------------------------------------

United z s93 startujek
 

DeletedUser179579

Guest
Kermitto bedzie rekrutacja do GEH?Z osób z poza ekipy?Ja chętnie dojde
 

DeletedUser168377

Guest
Kapa, co z tego, ze startuje, jak znowu nic nie pokaże:D ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry