S100- ekipy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser184256
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
a gdzie te korzenie wystają jak tu już ściółka zasiana przez gimbaze ?

to fakt ,rozpowszechnia sie jak zaraza,trzeba srodkiem opryskjacy na gimbaze polac i wroci do normalnosci.


Zapomnialem dodac,najlepszym plemieniem sa SPAMERKI,moze aktywuje je ktos z rady spamu.To by bylo cos swojskiego dla wszystkich ceniacych dobra zabawe.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser167001

Guest
Ciekawe ekipy się zapowiadają :)

Proponowałbym, aby wystartowały dwa setne światy:
ś100
ś100bis

ś100 byłby jakimś klasykiem z farmieniem, a ś100bis klasykiem bez farmienia :)
 

DeletedUser167856

Guest
a gdzie te korzenie wystają jak tu już ściółka zasiana przez gimbaze ?

Jeden z najlepszych postów jakie widziałem na FO. :) Ładnie podsumowane. :)

Co do ekip to na 91 pisali, że Bojar ma zamiar z Elite ruszać. Z tym, że trzon Elite nie zamierza z nim ruszać. :D
 

DeletedUser180001

Guest
Widać nie ma ciekawych ekip, zresztą do s100 wiele z nich pewnie nawet nie ruszy, albo bez dowódców, ze zmienionymi składami.
Nie ma co się spodziewać =NY=, 40 czy tam SPEED.
Ekipy same się wykreują w czasie gry.
Mam nadzieję,że nie będzie nudno i ustawienia podobne jak na s50 dadzą ^^
 

Messien

Szlachcic
Wynik reakcji
3.337
GEH- niby grali na kilku światach, ale zawsze wybierali serwer najłatwiejszy- świat z płatnymi funkcjami premium gdzie idą słabsi gracze, ani razu nie zaryzykowali i nie poszli na serwe bez farmienia, które są o wiele bardziej wymagające.

W końcu ktoś to napisał. GEH nie można w żaden sposób ocenić.

Widzę, że s100 strasznie działa na wyobraźnię, będzie wielkie boom przez 2-3 miesiące i następnie stopniowa stagnacja, bo Ci co najwięcej czasu poświęcili na fo będą już na 103 :D Ale coś czuję, że nie rozpieszczą nas niestety ustawieniami, tzn. was którzy chcecie startować, plemiona młodsze już nie będą, lata świetności mają już za sobą i s100 to wydaje mi się ostatnia szansa na zgarnięcie grubego hajsu z pp, większego jak za 3-4 inne światy z funkcjami. Dlatego nie spodziewałbym się cudów, farma + pp przewiduję.
 

DeletedUser154025

Guest
Widać nie ma ciekawych ekip, zresztą do s100 wiele z nich pewnie nawet nie ruszy, albo bez dowódców, ze zmienionymi składami.
Nie ma co się spodziewać =NY=, 40 czy tam SPEED.
Ekipy same się wykreują w czasie gry.
Mam nadzieję,że nie będzie nudno i ustawienia podobne jak na s50 dadzą ^^

No pewnie, bo APK, KZD czy WD to nie są ekipy, a wygrały parę światów..
 

Deleted User - 698773783

Guest
Widać nie ma ciekawych ekip, zresztą do s100 wiele z nich pewnie nawet nie ruszy, albo bez dowódców, ze zmienionymi składami.
Nie ma co się spodziewać =NY=, 40 czy tam SPEED.
Ekipy same się wykreują w czasie gry.
Mam nadzieję,że nie będzie nudno i ustawienia podobne jak na s50 dadzą ^^

To napisz mi inne ''ciekawe'' ekipy wg Ciebie?
Każde z plemion z pierwszego postu calkowicie dominowalo swoje swiaty, wyrabiając sobie przy tym miano legend
-HEG - wygrało 3 swaty co by nie było
-APK- jest oprocz Ny najbardziej rozpoznawalnym plemieniem w polsce, tylko w tym przypadku dużo lepszym
- KZD - nabijalo takie ra na swoich swiatach jak żadne inne plemie, nawet na niemieckich takiego czegos nie widzialem
- WD - na s6 wszystko sie zaczelo - kliny,synchra,masowe akcje, bany za wsylanie szlachty - wszystko, do tego mieli genialnych skryptyków i wiele tych skryptów używamy dzis w grze.
- HTC - multum topowych graczy, do tego wzór do nasladowania dla młodych plemion
Jesli to nie sa ciekawe ekipy to nie wiem :D widze ,że wiedza o histori plemion kuleje w dzisiejszych czasach

Fajnie było by zobaczyc te wszystkie plemiona jeszcze raz to prawda, ale jestem pewien ,ze dużo osób którzy skończyli gre kilka lat temu by sie niezle zdziwiło - tak jak kilku moich kolegów z 1s ostatnio. Wszystko zależy od chęci, czasu i motywacji do gry, warto dodać ,że niektóre z nich naprawde z przytupem zakonczyły swoją egzystencje na plemionach. Plemiona mialy swoj czas wlasnie w 2010 roku kiedy startował swiat 50 - teraz to juz nie to samo
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

snip0r

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
211
HEG start na nowym świecie chce dedykować dla HanciaPancia, dla naszej plemiennej koleżanki, która jakiś czas temu zmarła po długiej i ciężkiej chorobie.
W tym roku skończyłaby dopiero 27 lat. Znałem ją na plemionach 7 lat, studiowała na tej samej uczelni co ja, ten sam rocznik, tylko inny kierunek. Zagramy dla niej, dodatkowo zmotywowani.
 

DeletedUser167856

Guest
Powodzenia. Czyli na 100 Was zobaczymy (przy sprzyjających ustawieniach)?
 

DeletedUser167118

Guest
Przecież startujecie na 99, chyba że to wasze shadow jest tylko na miesiąc i kolejny :}

Chyba na to wychodzi biorąc pod uwagę Twoje twstats :}
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser187915

Guest
Przecież startujecie na 99, chyba że to wasze shadow jest tylko na miesiąc i kolejny :}

Chyba na to wychodzi biorąc pod uwagę Twoje twstats :}

Po pierwsze to na 87 to grałem a potem na coopa wszedłem, a na 99 oczywiście zostaniemy do końca :D

A i na 100 się wybierzemy tylko nie wiadomo czy ff czy normalnie to zależy od ustawień świata :D
 

DeletedUser178225

Guest
Świat się nie zaczął a już rzucacie kto wygra kto jest lepszy.... Raczej temat miał poruszyć kto wystartuje:)
 

DeletedUser162365

Guest
Przecież ten start wielkich ekip jest już przereklamowany...

Jeżeli wystartują w części te ekipy co mają wystartować to świat będzie najgorszym jaki wyszedł w tej grze.. Wały będą nakręcane bardziej niż na światach na których startowało kilka znanych plemion.

Jeżeli ktoś coś co się działo na niektórych światach niech pomyśli co będzie się działo na ś100 czy na którym tam wystartują te ekipy..


To będzie rzeź albo propatologia.
 

DeletedUser176792

Guest
naprawdę HTcrew myśli ruszać ?
Łezka w oku się kręci jak wspominam ś21.
 

DeletedUser

Guest
Witam:)

Dzięki, że o nas wspominacie, to zawsze znak, że dobrze wykonujemy swoją pracę, skoro ktoś ją zauważa.
Mamy nadzieję zmierzyć się na s100 z innymi znanymi ekipami i życzymy sobie ciekawej rozgrywki.
Mam również nadzieję, że fakt obecności funkcji premium nie zniechęci nikogo, w końcu uważacie takie ustawienia za łatwiejsze:)
Bo przecież jaki problem będzie miał wyśmienity gracz, z bogatym CV, w pokonaniu ogórka z 3000 PP? Domyślam się, że żadnego.
Na wygranym s78 zabawa bez PP w starciu z "milionerami" była doskonała, gorąco polecam. Oczywiście wymaga to gimnastyki, żeby zniwelować ich przewagę, ale najlepsze plemiona powinny sobie poradzić.

Pozdro,
Kermitto
 

DeletedUser

Guest
Witam:)

Dzięki, że o nas wspominacie, to zawsze znak, że dobrze wykonujemy swoją pracę, skoro ktoś ją zauważa.
Mamy nadzieję zmierzyć się na s100 z innymi znanymi ekipami i życzymy sobie ciekawej rozgrywki.
Mam również nadzieję, że fakt obecności funkcji premium nie zniechęci nikogo, w końcu uważacie takie ustawienia za łatwiejsze:)
Bo przecież jaki problem będzie miał wyśmienity gracz, z bogatym CV, w pokonaniu ogórka z 3000 PP? Domyślam się, że żadnego.
Na wygranym s78 zabawa bez PP w starciu z "milionerami" była doskonała, gorąco polecam. Oczywiście wymaga to gimnastyki, żeby zniwelować ich przewagę, ale najlepsze plemiona powinny sobie poradzić.

Pozdro,
Kermitto

w takim razie zapraszamy geh na swiat bez farmienia :)! skoro dajecie sobie rade z ogorkami z premka, to dacie rade i ogorkom bez premki :))!
 

DeletedUser

Guest
s58 był światem z minimalnym limitem farmienia, także na takowym już graliśmy i wygraliśmy.
Obecnie naszym celem jest s100, a co dalej to czas pokaże:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry