S100- ekipy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser184256
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
coby nie bylo, ja nigdzie nie zarzucilem zanizonego poziomu, bo ja uwazam, ze to LUDZIE wchodzacy na swiat, a nie ustawienia tworza jego poziom :) wszystko zalezy kto wbije, a nie gdzie.

ja poprostu nie lubie swiatow z premka, dlatego zaprosilem was na bez farmienia :)
 

DeletedUser

Guest
Bardzo dziękujemy za zaproszenie, na pewno w końcu skorzystamy.
Jednak na teraz nie zmieniamy planów i bez względu na ustawienia, startujemy na s100.
 

DeletedUser162365

Guest
Nie da się z tobą mess nie zgodzić :), s99 byłby idealny dla nich by pokazali swój skill, przy tak mocno obsadzonym świecie, lecz oni wolą iść na s100 gdzie przy grubych portfelach wybiją sie ponad wszystkich i pokaża jacy są mocni :), jak jesteście tacy PRO to pokażcie to także na innych konfiguracjach światach, a nie tylko na farmieniu i funkcjach premium.

Zdziwię Cię ale ludzie z GEH nie uzuwają PP do szybszego rozwoju wiem bo grałem 2 światy z nimi i wciskać kita to można wiesz komu ;)

Nie staję w ich obronie tylko piszę jak jest. Dużo graczy z GEH ma potencjał i dobrą taktykę rozgrywki.
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.026
ale skąd wy wiecie ze swiat 100 bedzie napewno z funkcjami premium? to ze ostatnio wychodzą ciagle dwa światy i pierwszy jest z funkcjami to nie znaczy ze na swiat 100 nie zrobią wyjatku:D mi sie wydaje ze wyjdzie tylko jeden świat wtedy i bedzie on z farmieniem i bez funkcji premium:)
I nie rozumiem tej napinki na GEH że chcą wystartowac na 100 swiecie a kto nie chce:)
 

DeletedUser67982

Guest
Pewnie s100 zgromadzi kilka dobrych ekip :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser169681

Guest
Witam.

Odnośnie świata s100 i ekip mieliśmy wystartowć ekipą z s50 mianowicie wygrane plemie A.P.K. ale od tamtych czasów kontakty się pewnie pourywały. Więc nic nie wiadomo. Jeśli ktoś od nas to czyta to dajcie znać jeśli idziemy w podboje :)

Pozdrawiam: karol02944 (S50)
 

DeletedUser189919

Guest
Menele , Berety , ForFun , 1331 , PSYCHO ? Ktoś na 100 wystartuje z tych ekip ? :)
 

DeletedUser24817

Guest
Nie zależnie od stylu, wbija tu ekipy pokroju d.s etc więc na czysta rozgrywkę liczyć nie ma co;). Niezależnie od stylu. Może być nawet bez farmienia a włamania na konta się pojawia. Więc HEG uzależniające start od stylu i liczące że w to warunkuje czysta grę mocno się rozczaruje.

Co do porównania tych światów pod względem top agro.
Po pierwsze dajcie konkretne wyniki agro(RA ) a nie pozycję. I porownujcie światy które istnieją tyle samo.
Światy bez farmienia są szybsze. Więc szybciej zlozywamy offa. Ciężko to w.sumie realnie porównać. Można na świecie bez farmienia grać deffowo robić 2x mniej offa niż na stylu z farmieniem ale każda.stratę(kto kisi offy?) można go odbudować 3-4razy szybciej. I znowu heja do przodu. Więcej wiosek. Więcej offa. Stosunek deff-off u wielu podobny więc tu sa różnice.
 

DeletedUser

Guest
Relacja miejsca w rankingu do RA miała jedynie pokazywać, w jakich ustawieniach lepiej gra się graczom nastawionym na OFF.
W moim przekonaniu takie zestawienie w pełni to oddaje;)
 

DeletedUser88567

Guest
Ktos pisal, ze APK startuje. Ktos na powaznie to ogarnia?
 

Deleted User - 698773783

Guest
Ktos pisal, ze APK startuje. Ktos na powaznie to ogarnia?

Jakieś 7-8 miesiecy temu napisał di mnie Gracz z nr 1 i pisał ,ze mają już kilkunastu graczy na s100 :) Jak to teraz wygląda to nie wiem :)

Co do =WD=

=WD= stworzyła pewna grupa ludzi którzy swietnie sie dobrali i stworzyli genialne plemie, ale już poprostu skończyli swoją przygode z plemionami i raczej wątpliwe jest ,że gracze starej daty wróca do aktywnej gry jak to już kiedyś ujął Prometheus ,a bez nich to już nie to samo. Adeq mógłby zebrać oczywisćie kilku starych graczy plus znajomi i łapanka ale ległby przy tym cały fundament tego plemienia :) Dla mnie więc byłoby bardzo ciężko powstawić =WD= od nowa na nogi - głównie przez ich specyfike gry i to ,że nie są już aktywni od ponad 2 lat ,a po drugie przez taktyke którą stosowali - wyróżniali się szczególnie tym ,że na swoich swiatach grali praktycznie w niezmienionym 50-osobowym składzie, dobierając zaledwie po 3-4 graczy z pokonanych plemion, nie tolerując wogóle fuzji do tego podstawą było to ,że każdy gracz musiał mieć front, stawiajać tym samym na maksymalne zgranie i jakość plemienia - najlepsza mozliwa taktyka, ale zarazem najtrudniejsza do zrealizowania i najbardziej wyczerpująca i wypalająca graczy. 7 lat aktywnej gry to naprawde bardzo dużo.
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
Jakieś 7-8 miesiecy temu napisał di mnie Gracz z nr 1 i pisał ,ze mają już kilkunastu graczy na s100 :) Jak to teraz wygląda to nie wiem :)

Co do =WD=

=WD= stworzyła pewna grupa ludzi którzy swietnie sie dobrali i stworzyli genialne plemie, ale już poprostu skończyli swoją przygode z plemionami i raczej wątpliwe jest ,że gracze starej daty wróca do aktywnej gry jak to już kiedyś ujął Prometheus ,a bez nich to już nie to samo. Adeq mógłby zebrać oczywisćie kilku starych graczy plus znajomi i łapanka ale ległby przy tym cały fundament tego plemienia :) Dla mnie więc byłoby bardzo ciężko powstawić =WD= od nowa na nogi - głównie przez ich specyfike gry i to ,że nie są już aktywni od ponad 2 lat ,a po drugie przez taktyke którą stosowali - wyróżniali się szczególnie tym ,że na swoich swiatach grali praktycznie w niezmienionym 50-osobowym składzie, dobierając zaledwie po 3-4 graczy z pokonanych plemion, nie tolerując wogóle fuzji do tego podstawą było to ,że każdy gracz musiał mieć front, stawiajać tym samym na maksymalne zgranie i jakość plemienia - najlepsza mozliwa taktyka, ale zarazem najtrudniejsza do zrealizowania i najbardziej wyczerpująca i wypalająca graczy. 7 lat aktywnej gry to naprawde bardzo dużo.

Nie do konca tak jest jak piszesz Mossu,wiekszosc osob z =WD=,gra nadal w roznych plemionach,maja inne nicki,bodajze tylko kilku graczy nie gra,ale to nie bylby problem ich przekonac.Nawet na plebiscyta czlowieka roku jest tez gracz z =WD=,grajacy na roznych nickach.
Jest tylko jeden problem,gramy zawsze fair,a s70 dal nam po palic i pokazal jak sie gra teraz z przekretami,nie liczy sie walka lecz zwyciestwo za wszelka cene,nie zwazajac na zasady,regulamin etc .Nie bylismy wychowani tak grac z przekretami,to nie nasza bajka.I wiekszosc z nas nie ma przerwy w grze od prawie 9 lat aktywnej gry,bez przerwy,moze tylko kilka osob,ktore ,zakonczyly tego roku w czerwcu,reszta gra nadal i ma sie dobrze.
 
Ostatnia edycja:

Deleted User - 698773783

Guest
Wiem ,że grają, ale to bardziej Ci co dotrwali do konca 36 :) Bardziej chodziło mi o takich graczy jak Promyk, Sikorzanka,Tetrus,Myrmota,Inez,Thurin,Vasag,Galamot,Ssilar i inni ktorzy przyszli z 6 ale nie dotrwali do konca 36 z róznych przyczyn :) Co z tego jak na 70 było ponad 20 waszych graczy jak zaldewie garstka zagrała na pełnych obrotach :) zreszta wiesz jak było.
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
Wiem ,że grają, ale to bardziej Ci co dotrwali do konca 36 :) Bardziej chodziło mi o takich graczy jak Promyk, Sikorzanka,Tetrus,Myrmota,Inez,Thurin,Vasag,Galamot,Ssilar i inni ktorzy przyszli z 6 ale nie dotrwali do konca 36 z róznych przyczyn :) Co z tego jak na 70 było ponad 20 waszych graczy jak zaldewie garstka zagrała na pełnych obrotach :) zreszta wiesz jak było.

Promyk,Siksa, w czerwcu zakonczyli gre,ale da sie ich namowic.Inez, tez by nie bylo problemu.
SSilar,myrmota ,Tetrus napewno by zagrali.Thurin Vasag ,nie grali w WD.
 
Status
Zamknięty.
Do góry