S100- ekipy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser184256
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser184256

Guest
Tutaj proponuje wpisywać ekipy, które będą startowały na tym świecie.

Powoli zaczynają się zbierać stare składy i być może nastąpi kilka powrotów starych ekip.

Z czego słyszałem to na S100 mają startować z najbardziej znanych marek:
A.P.K- stery ma trzymać nowa fala która wygrała S50, ale wraca również stary skład ze światów s1, s13 i s27.
SE- zbierają mocną ekipę.

Prawdopodobny jest start:
NY- wcale nie jest wykluczone że Shaq zdecyduje się jeszcze raz zebrać ekipę.
OJ- większość część graczy jest zdecydowana na start, lecz jeszcze przekonać trzeba Maiolkę.
HTCrew- część osób chce startować, ale czy przekonają nie zdecydowanych? ostatni raz startowali w czerwcu 2009. Kilka lat temu mieli w swoich szeregach największą ilość topowych graczy.
GTW- wszystko zależy od Klaczova, szanse są coraz większe.
KZD- może Maleństwo wygrzebie w końcu swoją ekipę z letargu.
HEG- zależy od ustawień świata.
INZ/WD- wszystko zależy od Prometeusza, czy będzie chciało mu się jeszcze raz zebrać skład i dowodzić nim.
WAR- Sarth może spróbować jeszcze raz zebrać skład.
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
=WD= nie wiem,czy wystartuje i nie zalezy to od promyka.Reaktywacje mialem przeprowadzic Ja,ale wiekszosc z nas ma juz dosc i calkowicie zakonczyla gre w plemiona-zasluzona emerytura
 

incremonsta

Rycerz
Wynik reakcji
3.369
GeH wystartują i z tych plemion mają największe szanse, nie dlatego, że są najlepsi, ale jeśli wyjdzie świat 100 to na pewno będzie z premką.
 

DeletedUser137384

Guest
Jestem ciekawa, kto z SE zbiera tą mocną ekipę na nowy świat :D
 

DeletedUser118164

Guest
GeH wystartują i z tych plemion mają największe szanse, nie dlatego, że są najlepsi, ale jeśli wyjdzie świat 100 to na pewno będzie z premką.

GEH mówisz.. Kermitto długu zbierał ekipę, więc może, może..

Bardziej bym ostawił, że świat wygra mix 5 plemion, jak to bywa ostatnimi czasy, co same "kozak" ekipy są na start, a tylko fuzjami wygrywają światy.. "żenada"
 

DeletedUser147486

Guest
Ja zakładam, że na s100 wiele osób się zawiedzie i jest przereklamowany ;)

1. Wielu "wielkich graczy" wróci i okaże się, ze "już nie są tacy wielcy".
2. Wiele "wielkich ekip" nie będzie miało nawet połowy tego zaangażowania co kiedyś.
3. Zapewne będzie to świat na którym nieczyste zagrywki przekroczą wszelkie dotychczasowe rekordy ^ ^


Mnie też wiele osób prosiło, abym założył jakieś plemię, ale chyba docisnę s94 do końca i zakończę karierę na wolnych światach, szkoda czasu i nerów. ;x

Miło by było, jakbym się jednak pomylił i s100 okazałby się świetnym serwerem ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser28547

Guest
na najemników bym nie liczył. ponieśli wielką klęskę na 87 świecie a sam Shaq pożegnał się już z plemionami przynajmniej na dłuższy czas.

Zgadzam się ze stwierdzeniem że dużo starych ekip wejdzie i dość szybko zejdzie bo wieloma pretekstami.

Osobiście mam nadzieje że zdążę zamknąć świat 87 przed 100.
 

DeletedUser21778

Guest
GTW raczej na pewno nie ruszy, a jak ruszy to tylko aby odnowić kontakty bo nikt nie ma zamiaru się dalej bawić w tą grę :)
Z wyżej wymienionych grałem w 5 z tych plemion, niezłe wspomnienia są :)
 

snip0r

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
211
GEH- niby grali na kilku światach, ale zawsze wybierali serwer najłatwiejszy- świat z płatnymi funkcjami premium gdzie idą słabsi gracze, ani razu nie zaryzykowali i nie poszli na serwe bez farmienia, które są o wiele bardziej wymagające.

-4 jeździec apokalipsy- ma całkowitą racje jeśli chodzi o przekręty, wypalenie itp dlatego za pewne HEG zobaczycie na innym świecie w najbliższym czasie. Wolimy spokojną grę, bez przekrętów, wałków itp aby grać dla przyjemności.

Szczepan jak stoisz z czasem? Kamyk i Evil nawet u Nas na forum na S89 siedzą.
 

DeletedUser154025

Guest
Skąd masz info o SE?
Gram akurat w SE i żadnego info na forum takiego nie było ;/
 

Dooooonek

Dostojny Obywatel Forum
Wynik reakcji
907
=WD= nie wiem,czy wystartuje i nie zalezy to od promyka.Reaktywacje mialem przeprowadzic Ja,ale wiekszosc z nas ma juz dosc i calkowicie zakonczyla gre w plemiona-zasluzona emerytura

Jak będziesz reaktywował to daj znać, wezmę ze sobą Funie xD
 

DeletedUser144395

Guest
Funia zostaje na s91:).


Mam nadzieję/wydaje mi się, że na s100 wystartuje wiele ekip, bo świat będzie miał niepowtarzalne ustawienia ;)
 

DeletedUser154025

Guest
ś50 miał super ustawienia :)
Może takie same zrobią na ś100 :)
 

DeletedUser181170

Guest
Tyle gadacie, że GEH słabe, gra tylko na światach z farmą itp., więc zapraszamy na s100 tych co chcą nam utrzeć noska.
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
Ja zakładam, że na s100 wiele osób się zawiedzie i jest przereklamowany ;)

1. Wielu "wielkich graczy" wróci i okaże się, ze "już nie są tacy wielcy".
2. Wiele "wielkich ekip" nie będzie miało nawet połowy tego zaangażowania co kiedyś.
3. Zapewne będzie to świat na którym nieczyste zagrywki przekroczą wszelkie dotychczasowe rekordy ^ ^


Mnie też wiele osób prosiło, abym założył jakieś plemię, ale chyba docisnę s94 do końca i zakończę karierę na wolnych światach, szkoda czasu i nerów. ;x

Miło by było, jakbym się jednak pomylił i s100 okazałby się świetnym serwerem ;)

Wielu wielkich graczy nadal gra,maja zmienione nicki.Co do nieczystych zagrywek to na pewno beda,ale rekordu s100nie pobije,ten rekord jest na s70 juz.Chyba,ze zaloguja sie Ci gracze z s70 ,no to rekord znowu padnie.

Nie sadze by s100 byl swietnym serwerem,to nie sa juz plemiona,to nie sa te czasy,by szybko po pracy wejsc na plemienne forum i spamowac ,grac z przyjaciolmi dla relaksu,w milej atmosferze etc

--------------------------------------------------------------

Witam.
Jakby co, to daj znać.


Witam bylego wroga.
Milo by bylo,abys nasze szeregi zasilil,jestes dobrym graczem i dlugo dystansowcem.Dam znac jak bedziemy grac,na razie debatujemy na s95 ,czy bedziemy grac na s100,czy tez juz calkowicie koniec.

--------------------------------------------------------------

Jak będziesz reaktywował to daj znać, wezmę ze sobą Funie xD

Witaj wasaty ogorze<3

Ba,bez funi sie nie obejdzie,wasaczu.Oczywiscie dam znac,ktos musi forum spamowac co nie.

--------------------------------------------------------------

ś50 miał super ustawienia :)
Może takie same zrobią na ś100 :)

a moze powrot do korzeni,to byly ustawienia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry