rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

Molter666

Łucznik
Wynik reakcji
244
Co to za zmiany na sp zrobili, nawet jak nie używałem nic oprócz licznika wojsk ze skryptoteki to i tak ban za skrypty<shrug>
 

SirLordKens

Miecznik
Wynik reakcji
158
Co to za zmiany na sp zrobili, nawet jak nie używałem nic oprócz licznika wojsk ze skryptoteki to i tak ban za skrypty<shrug>
Teraz banują praktycznie każdego kto ogarnia bo przecież nie da się lepiej grać od reszty bez skryptów XD

Polski support się zatrzymał 8lat temu jeśli chodzi o rozgrywkę i cytujac pewna osobę z suppka 'nie da się farmic i budować w tym sam czasie" XDDDDDDDDD
 

DeletedUser207957

Guest
Wbiłem rano i zjechałem te sioty @Marcelek xD i @boh12prawdziwy odrazu po ochronie wszedłem w nich łatwo siadło

Nauczcie się grać chłopaki nie dość, że w grze słaby rozwój to i w życiu :D zamiast iść do przodu to się cofać
 

@Sitek

Chłop
Wynik reakcji
5
Ogólnie tak wbiłem na chillout-cie zupełnym to nie wiem czy trafiłem na taką rundę, czy jak, ale zakładając przerwę od mocnego grania w SP od 2018 roku to tak połowa to nawet nie bardzo do końca wie w co gra XD czyt. nawet nie patrzą na ustawienia gry, tylko wchodzą bo wchodzą i grają bo grają xd
Nie trzeba skryptów wgrywać żeby cos zdziałać. Ale niemców i angoli nie widać chociaż
 
Do góry