rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

detox-112

Miecznik
Wynik reakcji
291
Startowa wioska poziom 1 (n1) sura X1 ilość barb do dogadania bez rycka fake limit 1% i możemy grać :d
Daj mi tylko znać kiedy ci pasuje to rundkę zamówię.
Ok super ale co atakujemy się jak mamy określoną liczbę wojsk czy poprostu grubasy i jazda kiedyś się grało pojedynki ze np 10 tys zahetego przz wojo i się wysyłało dopiero grubasy. Najczęściej się grało na 3. Fajnie można tak popykać
 

SirLordKens

Miecznik
Wynik reakcji
158
Ok super ale co atakujemy się jak mamy określoną liczbę wojsk czy poprostu grubasy i jazda kiedyś się grało pojedynki ze np 10 tys zahetego przz wojo i się wysyłało dopiero grubasy. Najczęściej się grało na 3. Fajnie można tak popykać
Hmmm Myślałem nad tym żeby dać 20-30min ochronki i już wolna "ręka" możesz atakować albo możesz czekać :d
Wydaje mi się to lepszym rozwiązaniem gdyż masz wtedy większy popis możliwości jeśli chodzi o taktykę rozegrania pojedynku + jakieś tam zaskoczenie bo nigdy nie wiesz kiedy przeciwnik uderzy :d

Edit: Do grubasów na 99.9% i tak nie dojdziemy.
 

detox-112

Miecznik
Wynik reakcji
291
Hmmm Myślałem nad tym żeby dać 20-30min ochronki i już wolna "ręka" możesz atakować albo możesz czekać :d
Wydaje mi się to lepszym rozwiązaniem gdyż masz wtedy większy popis możliwości jeśli chodzi o taktykę rozegrania pojedynku + jakieś tam zaskoczenie bo nigdy nie wiesz kiedy przeciwnik uderzy :d

Edit: Do grubasów na 99.9% i tak nie dojdziemy.
Aha czyli bez sensu dla mnie takie coś lepiej z hrubasami się łac bo wiesz spamienie lekka itp i ataki jakieś to sensu nie mają bo tak nie wyłonisz zwycięscy ale czemu by nie ja jefan byłbym za tym by stare klasyczne zasady pojedynków były ale mogę się dostosowac
 

SirLordKens

Miecznik
Wynik reakcji
158
Aha czyli bez sensu dla mnie takie coś lepiej z hrubasami się łac bo wiesz spamienie lekka itp i ataki jakieś to sensu nie mają bo tak nie wyłonisz zwycięscy ale czemu by nie ja jefan byłbym za tym by stare klasyczne zasady pojedynków były ale mogę się dostosowac
Możesz zawsze zrobić trochę pika i już trochę ciężej będzie z tym spamieniem, grasz czym chcesz. Samym deffem nie wygrasz, więc musisz robić offa co jest na + :d
A z grubasami trochę bez sensu bo można sobie burzyć kuźnię bez końca i nigdy nie rozegramy
 

detox-112

Miecznik
Wynik reakcji
291
Za kogo ty mnie masz? Nie będę robił żadnych pików i ty też gdy masz zamiar to robić to bez sensu

Tak jak już Ci rozbije offa do 0 to czym byś miał zamiar mnie katadowac więc przejęcie jest jak najbardziej logiczne
 

Molter666

Łucznik
Wynik reakcji
240
Co to za zmiany na sp zrobili, nawet jak nie używałem nic oprócz licznika wojsk ze skryptoteki to i tak ban za skrypty<shrug>
 

SirLordKens

Miecznik
Wynik reakcji
158
Co to za zmiany na sp zrobili, nawet jak nie używałem nic oprócz licznika wojsk ze skryptoteki to i tak ban za skrypty<shrug>
Teraz banują praktycznie każdego kto ogarnia bo przecież nie da się lepiej grać od reszty bez skryptów XD

Polski support się zatrzymał 8lat temu jeśli chodzi o rozgrywkę i cytujac pewna osobę z suppka 'nie da się farmic i budować w tym sam czasie" XDDDDDDDDD
 
Do góry