rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

detox-112

Miecznik
Wynik reakcji
291
Kapi słabiutki jesteś w dodatku defiarzyk ehhh szkoda ze nie pokazałeś jak moja mała armia cobi cie zjechałem jak psa No nic dziwnego że się splakales ja też bym się spłakał jakbym miał 10 razy więcej woja i ktoś by mnie pojechał powolutku i do przodu najpierw ci ten marny defik wybiłem pozniej pokazałem cie lekka aż wkoncu nie zostało ci nic. Mam robić jakieś ssy albo chwalić się kontrami mieczniki na taranay proszę cię to nawet mar elki potrafią tyle odemnie dziś jestem góra ja dopisało mi szczęście ale następnym razem może Ci się uda chociaż jakas anty zrobic bo dziś mimo że wybiłeś mi 90% wojska to przegrałeś rywalizację. Do następnego
 

detox-112

Miecznik
Wynik reakcji
291
Mogles dać wlansie raport jak masz 1 k lekkiej a ja 100 tipa i 100 lk i właśnie tym marnym wojskiem cie pokonałem. Próbowałeś tam sobie spamować lekka ale to niestety nie bardzo zdawało egzamin cóż rozumiem cie w zupełności porażki bola ale nie załamuj się są jeszcze rudny świat się nie kończy ja zakupiłem przez przypadek za 200 pp na miesiąc i to są moje zdaje się ostatnie punkty nie chxe mi się kupować ale przez ten miesiąc postaram się być aktywny i miło będzie jak te forumowe cwaniaczki się pokażą i po napierdalamy się troszsczke
 

detox-112

Miecznik
Wynik reakcji
291
Dobra typie, dostałeś w pizde co każdy widzi na screenach i tyle w temacie, a ja nie będę się bawił w ganianie 100 toporów po całej mapie xd jak pójdziesz na terapię to porozmawiamy bo ja z psychicznie chorymi ludźmi w dyskusję nie wchodzę xd i proszę, popracuj nad składnia wypowiedzi bo ciężko się to czyta
Ty wiesz swoje ja wiem swoje finalnie wystarczy wejść w ranking taki był twoj zamysł by mnie "zjechać" a sam zostałeś pojechany wkleiłeś dla siebie wygodne screeny też bym tak zrobił bo było by mi troszkę głupio przegrać w taki, sposób dlatego tak cie to dotknęło do tej pory sobie zadajesz jak do tego doszło hmmm no ale jak już mówiłem nie załamuj się żyj sobie w przeświadczeniu że dziś wygrałeś ale oboje znamy prawdę dobranoc kupi
 

Kapi1122

Miecznik
Wynik reakcji
149
Ty wiesz swoje ja wiem swoje finalnie wystarczy wejść w ranking taki był twoj zamysł by mnie "zjechać" a sam zostałeś pojechany wkleiłeś dla siebie wygodne screeny też bym tak zrobił bo było by mi troszkę głupio przegrać w taki, sposób dlatego tak cie to dotknęło do tej pory sobie zadajesz jak do tego doszło hmmm no ale jak już mówiłem nie załamuj się żyj sobie w przeświadczeniu że dziś wygrałeś ale oboje znamy prawdę dobranoc kupi

No zjechałem Cię to fakt, screeny rozwiewają wątpliwości, i bardzo się cieszę że poprawił Ci humor fakt, że wygrałeś 30 po o wartości około 1 zł i aż musiałes się tym tu pochwalić, myślałem, że nikt tego nie odbiera
Dobranoc psychopatko i serio pomyśl o tym leczeniu albo chociaż o inwestycji w słownik
 

detox-112

Miecznik
Wynik reakcji
291
Ja w przeciwieństwie do ciebie nie muszę robić żadnych screenów bo wiem jak było i to co pisałeś też mogłem tu wkleic że wybiłeś po to bym nie ugrał nic No cóż twoja misja się nie powiodła mając większą armie nie potrafiłeś mi dać rady i jeszcze piszesz ze przez pół mapy jak mialem do ciebie 16 sekund lekka hehehe to rzeczywiście daleko bahahahahaha poprostu nie dopuszczasz do siebie myśli że zostałeś ośmieszony. Nie będę mówił nawet że zostałeś zburzony ta mała armia ehh nie masz polotu co najlepsze gdybyś grał ofem i miał honorek to byś został jeszcze bardziej ośmieszony a tak to chociaż masz te swoje screeniki marne które nijak mają się do sytuacji w której byłeś na końcu heheheheh
 

DeletedUser207976

Guest
Lepiej sadzić swoje tuje niż zapierdalać na kogoś jak nieudacznik i widać, że Cię skręca ból dupy jak Twojego guru łysego że wy musicie :D

Hahaha też jestem ciekaw co ta parówa robiła z murzynami w Omanie. XD Pewnie z Darkiem Pedziem opierdalają tam kolby xD
Nic innego im w życiu nie zostało xD
Pewnie @-one loser nagrał im taką robotę xD
 

Kapi1122

Miecznik
Wynik reakcji
149
W tym problem ze ty zapierdalasz jak murzyn za granicą xD A ja sobie pieniążki liczę w Polsce pewnie takie które ty nigdy się nie dorobisz

Nie zapierdalam jak murzyn tylko prowadzę tu swoją działalność z której mam odpowiednie dochody, żeby się śmiać z Twojej bujnej wyobrazni nieudaczniku :) temat zamknięty, bo kity o liczeniu pieniążków to możesz do Dark Pedała wysyłać i w dalsze dyskusję wchodzić nie będę - sam wiesz kim jesteś i to wystarczy (; 0
 
Do góry