rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser207976

Guest
napisałem, że nie zwracam uwagi na takie gówna jak wy i naucz się czytać ze zrozumieniem koniec tej debaty wyżej napisałem wszystko nie pozdrawiam

No nie napisałeś wszystkiego.
Nie dodałeś, że ze Szmateckim opierdalacie sobie kapeluchy xD
A tą resztę co napisałeś o sobie to wiedzieliśmy już o tym xD
Nic nowego Darku Pedziu xD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser207957

Guest
Wy to macie problemy….
Dark pedzio jest rychany przez rodziców czyli dwóch gejów i ma się dobrze :) pisał ze piecze odbyt ale jest przyzwyczajony :) jak wbija do gry to jak zwykle jest śmieciem View attachment 41105
Co to za gej pod spodem co lubi kutasy? jesteś pedałem ale mówisz, że dobrze Ci z tym xD
 

Załączniki

  • IMG_20220913_061133.jpg
    IMG_20220913_061133.jpg
    51,7 KB · Wyświetlenia: 2
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Kapi1122

Miecznik
Wynik reakcji
149
Człowieku o czym Ty w ogóle piszesz. Olałem Cię tyle razy. Tyle razy mnie lizales po dupie, tyle razy pisałeś i prosiłeś mnie o boty, tyle razy dostałeś bana i się plules do mnie czemu ja nie mam bana skoro ty go masz grając na jeden rundzie. Jesteś toksycznym człowiekiem. Siedź dalej za ta granica a kobieta dupy daje komu innemu. Pozdro frajerzyku. Gadający na tsie z Kapkim nie wyłączył mikrofonu i słyszałem jak mówi do dziewczyny" daj chociaż mi powąchac bo ostatnio to w ogóle mi nie dajesz". Prawdziwy facet co ma kobietę i nie może zaruchac bo daje komu innemu. Fajnie ziomek xd tak i wolę zarabiać 2500 niż być rogaczem tak jak Ty buhahaha

Życzyłbym Ci, zebyś miał tak wierna narzeczoną jak ja :)
Ale z tego co pamiętam to Ty akurat mowiles, że ta Twoja byla Ci sie puscila wiec przykro mi ;)
Jesteś nikim nieudaczniku, nikim :)
 

Kapi1122

Miecznik
Wynik reakcji
149
A moja kobieta akurat jest przy mnie i właśnie sobie jedzie na zakupy, a Ty parobie za psie grosze byś tej swojej kurwie nawet nie miał z czego dać na czekolade xD Chociaz wybacz, Ty jesteś singlem, bo kto by chciał marnowac czas na gołodupca za 2500 zł na jakiejś śmierdzącej infolinii, dalej jeszcze próbujesz komuś wciskać panele fotowoltaiczne czy juz sobie uświadomiłeś, że nikomu nic nic wciśniesz bo jesteś ułomny? xD
 

Kapi1122

Miecznik
Wynik reakcji
149
2500 zł w Twoim wieku baranie tępy to powinna byc Twoja dniówka, a w najgorszym wypadku , a nie miesieczna pensja, przecież Ty kurwa jesteś nikim - Ty sie po prostu nie liczysz w niczym i nigdzie xD gdybym był taką sierotą życiową łysą to bym sie wolal serio powiesić niż przynosić rodzinie wstyd XD i jeżeli chodzi o proszenie to przypominam Cie zakolaku, że to Ty mnie o prace prosiles XD
 
Do góry