rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser207957

Guest
Wbiłem rano i zjechałem te sioty @Marcelek xD i @boh12prawdziwy odrazu po ochronie wszedłem w nich łatwo siadło

Nauczcie się grać chłopaki nie dość, że w grze słaby rozwój to i w życiu :D zamiast iść do przodu to się cofać
 

@Sitek

Chłop
Wynik reakcji
5
Ogólnie tak wbiłem na chillout-cie zupełnym to nie wiem czy trafiłem na taką rundę, czy jak, ale zakładając przerwę od mocnego grania w SP od 2018 roku to tak połowa to nawet nie bardzo do końca wie w co gra XD czyt. nawet nie patrzą na ustawienia gry, tylko wchodzą bo wchodzą i grają bo grają xd
Nie trzeba skryptów wgrywać żeby cos zdziałać. Ale niemców i angoli nie widać chociaż
 

DeletedUser207957

Guest
@*Swiss*Bang* coś Ci klin nie wyszedł

jeju ale łatwo 15 lk przejęte teraz będzie mówił,że to nie on
 

Załączniki

  • IMG_20220826_071845.jpg
    IMG_20220826_071845.jpg
    33,1 KB · Wyświetlenia: 16
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser207957

Guest
Tutaj też @*Swiss*Bang* pokazał klasę zamiast wycofać offa to woli się bronić ale kto co lubi nie będę wstawiał ssy z nickiem bo bana dostanę proszę klasa niżej podemną gość jeszcze sam sobie dał nazwę game over haha
 

Załączniki

  • IMG_20220826_075946.jpg
    IMG_20220826_075946.jpg
    75,5 KB · Wyświetlenia: 8

@Sitek

Chłop
Wynik reakcji
5
@*Swiss*Bang* coś Ci klin nie wyszedł

jeju ale łatwo 15 lk przejęte teraz będzie mówił,że to nie on
Mógł nie wejść klin. normalna sprawa, sam bez wprawy ostatnio zdupcyłem

Nie chcę się czepiać, ale pierwszy raz widzę kogoś kto na SP robi miecze, a twierdzi że potrafi grać xD po 1 to 1 k mieczy nic nie wnosi..a z tego co pamiętam to się grało w formacie piko/lk do 1 wioski maks.(gdzie i tak trzeba to rozwalić byle szybciej)....szkoda czasu i sury na gówno wojsko xd
Także samego obrońcy to nie pozdrawiam za marnotrawstwo.
 

detox-112

Miecznik
Wynik reakcji
291
Wytu gadu gadu a oszust Gandalf znowu powrócił sobie i robi sobie jaja na serwerze bociarz wcxoraj chyba bana wyłapal bo zrobił się offline dziś widzę od rana już dominacja razem z dwoma przydupasami "???????" i premiumacc jak się nie znajdzie kilku kozaków to znowu ich era zapanuje a obsrane polaczki będą dostawać baty. Są do pokonania. Najbardziej 0rzez support który nic nie robi się w tym kierunku

Ja nigdy do nich nie pisze o Sojka zawsze bitka kilka razy udało się ich pokonać ale kiedy gość mi ucieka z kontry mniejszej od 100 ms a chyba nawet 50 ms to robi się śmieszne
 
Do góry