rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

detox-112

Miecznik
Wynik reakcji
291
Ale Detox to jest leszcz jakich mało :)
Wszystko zrobi dla topki pół świata zarezerwuje jak jest wygrana sam nic nie umie osiągnąć

Ale jedyne co się mogę od niego nauczyć to pisowni i słownictwa bo ma bogate :)
1 REZERWACJA BYLA I JESZCZE MI AQKLENS PODBIJAL MOJE HAHAHA

Lzesz jak pies bo limit rezerwacji był 1 i jezzxze mi kosiles aklens hevi by mi tego nie zrobił tak się kończy dawanie tobie komta

Niezły gwałt na i kill uuu brawo chłopaki ja odpuscilem bo mecz oglądałem w TV. No niestety nowy rycek przy zmasowanych atakach pomoże tylko w utrzymaniu 1 wioski hehe swietnie
 

Molter666

Łucznik
Wynik reakcji
244
Faktycznie ta koalicja na obcokrajowców to dobry pomysł, ja już dawno nie grałem i w sumie nie planuje póki co zaczynać ale pamiętam jak wyglądają z nimi walki.
Chociaż jest za dużo złej krwi żeby udało się dogadać we wspólnym celu
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
Błąd ogromny błąd z mojej strony. Wolałem zjechać Polaków pierwszych niż Niemców. Morał z tej bajki taki że przyznaje się do błędu i możecie mnie zlinczować. Więcej tego nie popełnię najpierw Niemcy później Polacy. Sory tugeda... Czasami ambicja przerasta rozum.
 

detox-112

Miecznik
Wynik reakcji
291
dokladnie z mojej strony tez sorki. jednak tzra i kil u w peirwszej kolejnsoci walic bo sie pozniej panoszy ze szwabkiami. od dzis zorganizowanaka akcja nie tata cche bys dal piataka tylko walimy i kill u hehhe pozdro

Ciekawe są rundki o 20 naprawdę jest co robić. Aaaa loser udało im się podbic mi 4 wsie ehhh jak do tego doszło nie wiem :D


Ps defrefreak to german pro z innego konta przypomnailem sobie :D chyba się zemscil po kryjomu mogliśmy go walic nie miał plemienia było by easy ale dobra następnym razem damy radę hehe
 

Sollor

Miecznik
Wynik reakcji
47
i tak dostaja baty niemcy ^^
a było ich dzis z 10;D
a na dodatek 3 polakow bilo na te same sekunde co jakis czas z katami xD

top1 ra/ro es game
dojczlandy zassysaja xD

nie no , fajna rundka ^^
 

detox-112

Miecznik
Wynik reakcji
291
Toć to ja musze sam albo maksymalnie w 2 3 z nimi się bić bo każdy wydygany a te ogórki to ich ofy by zmieniły dużo czasami. A boty jak boty niestety nasza administracja nic nie robi z tym ze cameron sobie na dwóch kontach pyka, widzę kolejne nowe konto ma, Gandalfowi, też za boty nie dają bana a kasy wie że ich uzywa

Nic z tym nie robią Gandalf powinien już dawno bana wylapac to jest nieludzkie ten rozwój jego. Cameron zresztą to samo
 
Wynik reakcji
6.791
Rozwoj jak rozwoj,grajac bez botow mam podobny do niego, ale przy paru wioskach oczywiscie wszedzie lekka co nie zeskanujesz to lekka poza wioska i farmi na bocie... o fejkach nie wspomne...Przy wiekszej ilosci wioskach nie ma sensu sie z nimi bic
 

detox-112

Miecznik
Wynik reakcji
291
No to wysyłasz wtedy 4 grube fejk karety czasem skutkowało i przede wszystkim na 2 atak ful obstawę bo zawsze na 2 są klany. No ich trza przy 1 wiosce walic poświęcić ofs i już. Ale problem ze dużo defa zawsze mają na początku. Czasy się zmieniły już samym ofem nic nie zrobisz. A co time wrap i banda się z nimi sprzymeizryli?


Lipa tak jak na swoim podwórku Polacy dostają w pipe
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry