rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

detox-112

Miecznik
Wynik reakcji
291
Toć to ja musze sam albo maksymalnie w 2 3 z nimi się bić bo każdy wydygany a te ogórki to ich ofy by zmieniły dużo czasami. A boty jak boty niestety nasza administracja nic nie robi z tym ze cameron sobie na dwóch kontach pyka, widzę kolejne nowe konto ma, Gandalfowi, też za boty nie dają bana a kasy wie że ich uzywa

Nic z tym nie robią Gandalf powinien już dawno bana wylapac to jest nieludzkie ten rozwój jego. Cameron zresztą to samo
 
Wynik reakcji
6.752
Rozwoj jak rozwoj,grajac bez botow mam podobny do niego, ale przy paru wioskach oczywiscie wszedzie lekka co nie zeskanujesz to lekka poza wioska i farmi na bocie... o fejkach nie wspomne...Przy wiekszej ilosci wioskach nie ma sensu sie z nimi bic
 

detox-112

Miecznik
Wynik reakcji
291
No to wysyłasz wtedy 4 grube fejk karety czasem skutkowało i przede wszystkim na 2 atak ful obstawę bo zawsze na 2 są klany. No ich trza przy 1 wiosce walic poświęcić ofs i już. Ale problem ze dużo defa zawsze mają na początku. Czasy się zmieniły już samym ofem nic nie zrobisz. A co time wrap i banda się z nimi sprzymeizryli?


Lipa tak jak na swoim podwórku Polacy dostają w pipe
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
32
Hej detox, odpowiedz mi, ale byłem grzeczny ^^ Ale żeby czasami otworzyć oczy, Niemcy się nienawidzą i walczą ze sobą, zawsze są grupy 2-3 mężczyzn ... na przykład oglądasz moje rundy, grałem to jest jasne, że prawie wyłącznie niemieccy gracze szlachty, ponieważ są większym zagrożeniem ....
 

DeletedUser201538

Guest
PL:
Raz pomyślcie, że nie musicie tak mówić. Nie oskarżacie mnie, że mam jakieś listy, a pod nimi też. Detox sam używa pikseli i nie potrafi z nimi nic zrobić. Wczoraj kilkukrotnie przerywał mnie na sekundę z bardzo niskimi milisekundami i nie może wysłać tego ręcznie. Wszyscy zawsze krzyczą do jednego i nie potrafią przyznać, że nie potrafią grać tak dobrze jak ja.
W przeciwieństwie do was, nie bawię się z dwudziestoma przyjaciółmi takimi jak wy, bawię się tylko z moim przyjacielem gammelem i nie ma w tym nic innego. Jesteś tylko zły.

ENG:
Someday, try to think that maybe it's not what you say. You're constantly accusing me of having scripts, and yet you have them, too. Detox uses scripts himself and can't handle them at all, yesterday he timed me a second to a second with very low milliseconds, and there's no way he sent this manually. Every single one of you is crying all the time, and you can't admit that you can't play it as well as I can.
I, unlike you, don't play with 20 friends like you, I only play with my friend gammel, and that's all there is to it. You're just bad.
 
Wynik reakcji
32
witam moi polscy koledzy.
Zauważyłem, że jesteś zdenerwowany Niemcami i chcesz ich wygnać ^^
co powiesz na rundę strojenia Niemiec przeciwko Polsce dla zabawy, uczciwa rywalizacja, może być bliżej i zobaczyć, kto jest razem lepszym graczem
 

DeletedUser201538

Guest
jeśli kaczka nie umie pływać, winna jest woda
100% legit

don't teach an expert <czytaj>:)

Raz wyrosniesz, będziesz dorosły, będziesz miał więcej doświadczenia, możesz zmienić zdanie i raz nauczysz się grać.
Rozumiem, że lepiej jest powiedzieć, że ktoś oszukuje lub nie gra zgodnie z zasadami, niż przyznać, że nie można grać tak dobrze jak ten drugi.
Czy w życiu rzeczywistym obwiniasz także ludzi, którzy odnieśli sukces? Czy pracują w lepszej pracy niż ty, czy też uczą się w lepszej szkole, co oznacza, że są nieuczciwi?
Nikt z was nie zna mnie, nie wie, kim jestem po prostu z gry i cały czas czytam, jak oszukam. Gdyby oszukał, zostałby wykluczony z gry, a administratorzy blokowaliby mnie w każdej grze.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

detox-112

Miecznik
Wynik reakcji
291
witam ten diablo3 i lord99 to co to za nowe tworki? moze to privatism i golbat? lordpolska123 nie wiem na pewno to nie jakies nowe tylko jakies inne konta na farmazonie. wala niemcow no i dobrze ale co to tu sie wyprawia ze na naszym podwroku inni sobie robia zawody
 

Polakumie

Chłop
Wynik reakcji
11
100% legit

don't teach an expert <czytaj>:)

Raz wyrosniesz, będziesz dorosły, będziesz miał więcej doświadczenia, możesz zmienić zdanie i raz nauczysz się grać.
Rozumiem, że lepiej jest powiedzieć, że ktoś oszukuje lub nie gra zgodnie z zasadami, niż przyznać, że nie można grać tak dobrze jak ten drugi.
Czy w życiu rzeczywistym obwiniasz także ludzi, którzy odnieśli sukces? Czy pracują w lepszej pracy niż ty, czy też uczą się w lepszej szkole, co oznacza, że są nieuczciwi?
Nikt z was nie zna mnie, nie wie, kim jestem po prostu z gry i cały czas czytam, jak oszukam. Gdyby oszukał, zostałby wykluczony z gry, a administratorzy blokowaliby mnie w każdej grze.


Daruj sobie ta dzieciniade , sam na wlasne oczy widzialem skrypt do wbijania na dana ms , i do wyslania 300 atakow w parenascie sekund jednym kliknieciem , jedna z osob chciala mi sprzedac to za 200 zloty.. Wiec prosze przestan pisac bajki o tym ze grasz czysto,. wszyscy wiedza swoje , tyle ze administracji albo nie ma podczas rundy albo zwyczajnie skrypt na dana chwile nie jest wykrywalny. Tak wyglada rzeczywistosc. I prosze abys powiedzial na ktorym gandalfie grasz ostatnio, bo nie wiem ktorego z was ostatnio przejalem 2x na rundce :p drugi dzielnie sie bronil :p
 
Do góry