rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser201538

Guest
Kiedyś dorośniecie, więc nie płaczcie.
Wiem, że się mnie boisz i szukasz wymówek, dlaczego ciągle cię biję. Niestety, nie gram na dwa konta, nie jestem robotem :)

Jestem po prostu najlepszym zawodnikiem, który ma duże doświadczenie.
Kocham was, chłopaki.
<tanczy>
 

DeletedUser201538

Guest
Rozumiem, że jesteś zdenerwowany, kiedy przegrywasz każdy mecz, w którym grasz. Ale nie musisz nikogo wyzywać,
Nawet jeśli będę grał na dwóch kontach, to co z tego? Co to za różnica, że możesz zaprosić swojego przyjaciela do plemienia i zagrać z nim? Co udowadniasz sobie zarzucając komuś oszukiwanie i brak umiejętności nauki gry?

Wysłałem ci zrzut ekranu, żeby cię wkurzyć i to zadziałało. Wyślę Ci zrzut ekranu, na którym gram z pięcioma innymi kontami. Bo to nie jest trudne, żeby tak wyglądało. Wystarczy mieć znajomych na discordzie i wysłać im smsa, wysłać mi zrzut ekranu i gotowe.

Weź więc chusteczkę, otrzyj łzy i nie graj już w tę grę, bo obelgi nie przyniosą ci nic dobrego.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser201538

Guest
@Cameron Jibril Thomaz Jakie są ustawienia w Czechach?
Piszę przez translator, więc może coś nie ma sensu. Chciałem powiedzieć, że w Czechach jest zły setup rund szybkościowych, często długie i złe poziomy i ogólnie setup jest bezsensowny w porównaniu do polskiego serwera, gdzie każdego dnia jest grany inny setup i jest to połączenie wszystkich opcji.
Zagraj kiedyś na czeskim serwerze, a dowiesz się, co to nuda. Przeważnie gra tam niewielu graczy :)
 

filcok

Miecznik
Wynik reakcji
103
To jestem ciekaw na czym Camerion gra xD Szkoda wbijać na te szybkie już :)
Tez bym chciał mieć jego boty xD na jednej rundzie przy kilkunastu wioskach wjechaliśmy na kilkadziesiąt ofow i kilkanaście karet , wszystko poklinowal w ciągu minuty i nic żeśmy nie przejęli i nie nie atakowaliśmy na pałe tylko z ustawionych kart aby w ciągu kilkunastu sekund dostal karety na wszystkie wiochy za długo gram w ta grę aby jakiś imbecyl wciskał ze typ jest po prostu dobry
 

Janeczek111

Łucznik
Wynik reakcji
1.524
Tez bym chciał mieć jego boty xD na jednej rundzie przy kilkunastu wioskach wjechaliśmy na kilkadziesiąt ofow i kilkanaście karet , wszystko poklinowal w ciągu minuty i nic żeśmy nie przejęli i nie nie atakowaliśmy na pałe tylko z ustawionych kart aby w ciągu kilkunastu sekund dostal karety na wszystkie wiochy za długo gram w ta grę aby jakiś imbecyl wciskał ze typ jest po prostu dobry
Co jest trudnego w klinowaniu? XD
Wystarczy dobry net i tyle
 

Ramajad

Pikinier
Wynik reakcji
1.126
Widać niektórzy wciąż nie mogą się pogodzić, że przegrali na wolnych światach i przerzucają spory na forum szybkich, żałosne.
 

Lystilek

Chłop
Wynik reakcji
1
1625408351760.png

#16777 Szybkie classic
Niesamowite ustawienia, nie da się zburzyć ratusza - następna zagroda za 11 minut, kolejna pewnie za pół godziny. Może do końca rundy uda się cokolwiek wybudować

Edit.
Gitara, o 17:02 w koncu bede mogl cos zbudowac, godzine po starcie
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
44
Witam, jak to będzie w końcu z tymi Gandalfami i Funbasherem ? Przeważnie grają w 3-ke na botach i wchodząc na rundę i widząc ich nicki można już zakończyć grę. Jest coś takiego jak admini teraz na plemionach żeby byli w stanie wykryć te boty ?

Zauważyłem , że szybkość ich "wspomagaczy" zależy od konkurencji w danej rundzie. Im większa konkurencja tym jakoś dziwnym trafem ich wioska rośnie jak
na drożdżach. Trafić im lekką w odległości 3 sekund od wioski - wysyłając atak bez ostrzeżenia też jest rzeczą niemożliwą. To skrypty na szeroką skalę.
 
Do góry