rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

haevyCavalry

Chłop
Wynik reakcji
10
Ale Detox to jest leszcz jakich mało :)
Wszystko zrobi dla topki pół świata zarezerwuje jak jest wygrana sam nic nie umie osiągnąć

Ale jedyne co się mogę od niego nauczyć to pisowni i słownictwa bo ma bogate :)
 
Ostatnia edycja:

detox-112

Miecznik
Wynik reakcji
291
Ale Detox to jest leszcz jakich mało :)
Wszystko zrobi dla topki pół świata zarezerwuje jak jest wygrana sam nic nie umie osiągnąć

Ale jedyne co się mogę od niego nauczyć to pisowni i słownictwa bo ma bogate :)
1 REZERWACJA BYLA I JESZCZE MI AQKLENS PODBIJAL MOJE HAHAHA

Lzesz jak pies bo limit rezerwacji był 1 i jezzxze mi kosiles aklens hevi by mi tego nie zrobił tak się kończy dawanie tobie komta

Niezły gwałt na i kill uuu brawo chłopaki ja odpuscilem bo mecz oglądałem w TV. No niestety nowy rycek przy zmasowanych atakach pomoże tylko w utrzymaniu 1 wioski hehe swietnie
 

Molter666

Łucznik
Wynik reakcji
244
Faktycznie ta koalicja na obcokrajowców to dobry pomysł, ja już dawno nie grałem i w sumie nie planuje póki co zaczynać ale pamiętam jak wyglądają z nimi walki.
Chociaż jest za dużo złej krwi żeby udało się dogadać we wspólnym celu
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.127
Błąd ogromny błąd z mojej strony. Wolałem zjechać Polaków pierwszych niż Niemców. Morał z tej bajki taki że przyznaje się do błędu i możecie mnie zlinczować. Więcej tego nie popełnię najpierw Niemcy później Polacy. Sory tugeda... Czasami ambicja przerasta rozum.
 

detox-112

Miecznik
Wynik reakcji
291
dokladnie z mojej strony tez sorki. jednak tzra i kil u w peirwszej kolejnsoci walic bo sie pozniej panoszy ze szwabkiami. od dzis zorganizowanaka akcja nie tata cche bys dal piataka tylko walimy i kill u hehhe pozdro

Ciekawe są rundki o 20 naprawdę jest co robić. Aaaa loser udało im się podbic mi 4 wsie ehhh jak do tego doszło nie wiem :D


Ps defrefreak to german pro z innego konta przypomnailem sobie :D chyba się zemscil po kryjomu mogliśmy go walic nie miał plemienia było by easy ale dobra następnym razem damy radę hehe
 

Sollor

Miecznik
Wynik reakcji
47
i tak dostaja baty niemcy ^^
a było ich dzis z 10;D
a na dodatek 3 polakow bilo na te same sekunde co jakis czas z katami xD

top1 ra/ro es game
dojczlandy zassysaja xD

nie no , fajna rundka ^^
 
Do góry