rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
Typ sobie na legalu ucieka z kontry 100 ms,smiesznie
Kto taki? Naucz sie grac mistrzuniu bo znowu becki dostaliscie. A speed to hipokryta. Jade go to mowi ze go we 3 cisne a Tylko ja wsie lapie i mu wszystko czyszcze. Jak Wy walicie mnie we 4 to jest fajnie co haha. Radze poćwiczyć
 
Wynik reakcji
6.791
Twój zagraniczny kolega hahahah

Wchodzę robię tylko katy i Cię burze,zreszta cisniesz na skryptach i cieszysz papę,że kogoś zjedziesz?Ty mi ani jednej jednostki w ataku nie ubiłeś wiec pojechałeś mnie fest hahahah

A Twojego postu barca nawet nie komentuje,bo z przydupasami nie dyskutuje
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
Twój zagraniczny kolega hahahah

Wchodzę robię tylko katy i Cię burze,zreszta cisniesz na skryptach i cieszysz papę,że kogoś zjedziesz?Ty mi ani jednej jednostki w ataku nie ubiłeś wiec pojechałeś mnie fest hahahah

A Twojego postu barca nawet nie komentuje,bo z przydupasami nie dyskutuje
Tylko to potrafisz zrobic katasy i mnie burzyc haha. Zadnej innej rzeczy zrobic nie potrafisz. Albo katy albo full deff
 
Wynik reakcji
6.791
Idz tam wchodzic w dupe camerionowi to moze jakies skrypty jeszcze dostaniesz tylko szkoda,ze z nimi jestes mierny
 

SPEED1

Chłop
Wynik reakcji
1
Kto taki? Naucz sie grac mistrzuniu bo znowu becki dostaliscie. A speed to hipokryta. Jade go to mowi ze go we 3 cisne a Tylko ja wsie lapie i mu wszystko czyszcze. Jak Wy walicie mnie we 4 to jest fajnie co haha. Radze poćwiczyć
Może i mnie podbijałeś ale inni mnie walili a nie podbijali więc tak jakby darmy se przejołeś XD
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
No darmy kto klepie deffy na regule 300 xddd hau hau speed1 bojaculy sie one losera hahahahahaha+aha
 
Wynik reakcji
6.791
btw loser jak tam Ci idzie pisanie do każdego,ze grasz tylko 30 min i z każdym soja bierzesz? Nawet na regule zagrody potrafisz się tylko deffowac i czekać aż bociarze zdominują rundę i będziesz miał łatwe wioski
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Molter666

Łucznik
Wynik reakcji
244
No fakt, ja jeszcze nie miałem okazji grac z loserem 1 vs 1 zawsze ktoś wbijal przed niego offem a nadal są osoby które myślą że to przypadek
 
Wynik reakcji
6.791
Przecież na tamtej rundzie 2 deffy piki + ck nie wytrzymały,ludzie podpisywali ze mną soja i łamali z dopiska pozdrowienia od losera wiec najs xD
 

erwin3532

Miecznik
Wynik reakcji
38
Szkoda słów już na nich :)
Loser wie, że 1-1 może sobie co najwyżej z mieczykiem zagrać który nie umie zrobić kontry, a co dopiero klina wbić xDD
Piesku gdzie jesteś?
 

erwin3532

Miecznik
Wynik reakcji
38
hahahaha, kocham was o 15:45 musiałem wyjśc, a wy do konca rundy przez 45 minut, przejeliście 6 wsi xDDDD Jestem z was dumny promyczki <3
 
Do góry