rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser192347

Guest
Tak sie ma ta sytuacja, że trzeba umieć grać offem i wtedy byś wiedział. To, że on zagrał deffa to logiczne, że miał więcej RO, było spojrzeć wtedy na RA to byś zobaczył. Widze, ze dla Ciebie koren to za trudne do ogarniecia xd
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser199633

Guest
Nie rozumiem twojego pierwszego zdania, więc je zignoruję. Jeśli chcesz chwalić się ile to nie masz punktów w pojedynkach 1v1 z erwinem to niech to będą pojedynki a nie rundy w totalnie niekontrolowanych warunkach. Nie mam złudzeń że jeśli ktoś wyzwie erwina gdy na rundzie jest cameron lub loser to jest albo niewtajemniczony albo jest debilem jesli mysli ze to jest 1v1, bo od roku chyba non stop na kazdej rundzie walczą ze sobą.​
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.127
Typ sobie na legalu ucieka z kontry 100 ms,smiesznie
Kto taki? Naucz sie grac mistrzuniu bo znowu becki dostaliscie. A speed to hipokryta. Jade go to mowi ze go we 3 cisne a Tylko ja wsie lapie i mu wszystko czyszcze. Jak Wy walicie mnie we 4 to jest fajnie co haha. Radze poćwiczyć
 
Wynik reakcji
6.791
Twój zagraniczny kolega hahahah

Wchodzę robię tylko katy i Cię burze,zreszta cisniesz na skryptach i cieszysz papę,że kogoś zjedziesz?Ty mi ani jednej jednostki w ataku nie ubiłeś wiec pojechałeś mnie fest hahahah

A Twojego postu barca nawet nie komentuje,bo z przydupasami nie dyskutuje
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.127
Twój zagraniczny kolega hahahah

Wchodzę robię tylko katy i Cię burze,zreszta cisniesz na skryptach i cieszysz papę,że kogoś zjedziesz?Ty mi ani jednej jednostki w ataku nie ubiłeś wiec pojechałeś mnie fest hahahah

A Twojego postu barca nawet nie komentuje,bo z przydupasami nie dyskutuje
Tylko to potrafisz zrobic katasy i mnie burzyc haha. Zadnej innej rzeczy zrobic nie potrafisz. Albo katy albo full deff
 
Wynik reakcji
6.791
Idz tam wchodzic w dupe camerionowi to moze jakies skrypty jeszcze dostaniesz tylko szkoda,ze z nimi jestes mierny
 

SPEED1

Chłop
Wynik reakcji
1
Kto taki? Naucz sie grac mistrzuniu bo znowu becki dostaliscie. A speed to hipokryta. Jade go to mowi ze go we 3 cisne a Tylko ja wsie lapie i mu wszystko czyszcze. Jak Wy walicie mnie we 4 to jest fajnie co haha. Radze poćwiczyć
Może i mnie podbijałeś ale inni mnie walili a nie podbijali więc tak jakby darmy se przejołeś XD
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.127
No darmy kto klepie deffy na regule 300 xddd hau hau speed1 bojaculy sie one losera hahahahahaha+aha
 
Wynik reakcji
6.791
btw loser jak tam Ci idzie pisanie do każdego,ze grasz tylko 30 min i z każdym soja bierzesz? Nawet na regule zagrody potrafisz się tylko deffowac i czekać aż bociarze zdominują rundę i będziesz miał łatwe wioski
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Molter666

Łucznik
Wynik reakcji
244
No fakt, ja jeszcze nie miałem okazji grac z loserem 1 vs 1 zawsze ktoś wbijal przed niego offem a nadal są osoby które myślą że to przypadek
 
Wynik reakcji
6.791
Przecież na tamtej rundzie 2 deffy piki + ck nie wytrzymały,ludzie podpisywali ze mną soja i łamali z dopiska pozdrowienia od losera wiec najs xD
 

erwin3532

Miecznik
Wynik reakcji
38
Szkoda słów już na nich :)
Loser wie, że 1-1 może sobie co najwyżej z mieczykiem zagrać który nie umie zrobić kontry, a co dopiero klina wbić xDD
Piesku gdzie jesteś?
 
Do góry