rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser201402

Guest
Tylko tym że 13 pisze ze pojechał erwina wcale że nie pojechał. Tylko nicosta z bota. Ale niestety karet za niego nie wyślę. A że trafił że ja byłem z polp na kontach to i mu się oberwalo wystarczyło wysłać karety z offami bo grał wszędzie off wsie czyste i bay bay nicosta :)
 

Szczęśliwa*13*

Pikinier
Wynik reakcji
5
Brafoo na początku rundy coty był już oskarżany ze gra na botach ja nikogo nie będę osądzał bo ja od tego nie jestem a co do nicosty to nie wiem czy ma boty czy nie ma nie lize dupy Anglikom aby dali mi bota bo jestem słaby a co do cotego i karbita byliśmy 2 przyjaciołach więc miał status online więc nie mów że trafił akurat na to że byliście na kontach może poprostu chciał abyście nabili ro a co do grania na botach na tym longo to jedynie co zauważyłem to że ktoś cianol na bocie od farmy bo ja zaczynając grę o 6:30 gracz top1 farmy miał zaledwie 1mln farmy o godzinie 8 ja miałem 20mln farmy i przewagę nad wami 8 wiosek top 2 miał 11mln farmy nie bd pisał że jestem pro czy coś w tym stylu bo tak nie jest
 

DeletedUser201402

Guest
Tak grożąc chciał nabić ro no nieźle myślał że wskoczy na topp 1 ale się nie udało. Za takie coś powinien być perm i dla niego i dla ciebie. Udostępnianie hasła osobom trzecim do tego miał konto na rundzie bo co zmienił IP? Wszystko można sprawdzić nawet jeżeli zmieni. Ale za to 13 zyskałeś nowych przyjaciół niemasz czasu nie grasz.
 

DeletedUser201402

Guest
Pod nicosta to anglik słynie z botow co pokazał na rundzie :) jak potrafi wysyłać ataki. A pod 13 niewiem ale też jakiś noob :)
 

CoTyTutajRobisz*

Łucznik
Wynik reakcji
385
Brafoo na początku rundy coty był już oskarżany ze gra na botach ja nikogo nie będę osądzał bo ja od tego nie jestem a co do nicosty to nie wiem czy ma boty czy nie ma nie lize dupy Anglikom aby dali mi bota bo jestem słaby a co do cotego i karbita byliśmy 2 przyjaciołach więc miał status online więc nie mów że trafił akurat na to że byliście na kontach może poprostu chciał abyście nabili ro a co do grania na botach na tym longo to jedynie co zauważyłem to że ktoś cianol na bocie od farmy bo ja zaczynając grę o 6:30 gracz top1 farmy miał zaledwie 1mln farmy o godzinie 8 ja miałem 20mln farmy i przewagę nad wami 8 wiosek top 2 miał 11mln farmy nie bd pisał że jestem pro czy coś w tym stylu bo tak nie jest
Od kiedy nabijamy obronce karetami :O

A co do twojej wypowiedzi loser, byłem sprawdzany z 5/6razy na rundzie bo wyrzucało mnie z konta więc jeśli bym gral na skryptach to raczej bym z nicosta nie walczył xD
 

Szczęśliwa*13*

Pikinier
Wynik reakcji
5
Tak grożąc chciał nabić ro no nieźle myślał że wskoczy na topp 1 ale się nie udało. Za takie coś powinien być perm i dla niego i dla ciebie. Udostępnianie hasła osobom trzecim do tego miał konto na rundzie bo co zmienił IP? Wszystko można sprawdzić nawet jeżeli zmieni. Ale za to 13 zyskałeś nowych przyjaciół niemasz czasu nie grasz.
Ty też taki święty a wbijasz na sp z 2 kont widziałem nie raz nie dwa
 

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
Siemanko,

Dostaliśmy propozycję wzięcia udziału w Międzynarodowym Turnieju Szybkich Plemion. Myślę, że wiele osób czekało na powrót REPKI, dlatego jak tylko o tym usłyszałam, to od razu napisałam, że w Polsce bez problemu znajdą się chętni gracze.
Nie mamy jeszcze za wiele informacji, turniej prawdopodobnie ma ruszyć w maju, dlatego sprawa jest na cito. Obecnie udział w turnieju potwierdziło 10 krajów, jest z kim walczyć. Rozgrywki będą prawdopodobnie na serwerach .net, więc podstawowa znajomość angielskich nazw dotyczących plemion, jest raczej konieczna. Drużyny mają się składać z ok. 10 osób, ale myślę, że Reprezentacje Polski stworzymy z 12 osób, by w razie konieczności mieć graczy rezerwowych (to jeszcze do ustalenia).
Tyle obecnie wiem, więc nie pytajcie o nic więcej, bo i tak nie znam na pewno odpowiedzi.

Poszukujemy chętnych osób, którzy dysponują wolnym czasem. Szczerze to ważniejsza jest dla mnie dyspozycyjność niż umiejętności. Wole graczy, którzy będą stawiali się na rozgrywki, niż takich przez których mecze będą przegrywane walkowerem.
Wiem, że macie między sobą spory, ale chciałabym abyście odłożyli je na bok, nie musicie się kochać, nie musicie się nawet lubić, ważne by stworzyć zespół, który udowodni, że Polska jest najlepsza,
Jeżeli chętnych będzie więcej niż miejsc, to jakoś (nie wiem jeszcze jak) złoży się skład.
Chętnych proszę o wpisanie się w tym temacie. Będzie też potrzebny Kapitan Reprezentacji, możecie również składać propozycje kogo widzicie na tym stanowisku. Zanim się wpiszecie, zastanówcie się czy na pewno macie czas.
Z racji, że sprawa jest naprawdę pilna, to roześlijcie ta wiadomość po jak największej ilości znajomych. Jeżeli nie znajdziemy składu, a turniej wystartuje, to niestety pomysł z powrotem reprezentacji będzie mógł znowu popaść w zapomnienie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry