rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

SPEED1

Chłop
Wynik reakcji
1
lol, speed nie jestem niczyim przydupasem to raz, dwa to nie atakowalem Cie bo kazal mi Loser, jakby tak bylo, to pewnie zaczalbym walic erwina albo jeża bo oni go lali, a padlo na Ciebie, bo zwykly leszcz jestes a w topce byles przez chwile bo jak na kazdej rundzie wypisujesz o sojka, mam premke na 3 kontach i na kazdym z 3 kont wypisywales do mnie o sojka
PS. pocwicz troche 1vs1 bo nawet odbitki 1 mi nie dales, klinow tez nic a nic, ani jednej wsi na twoja rzecz przez 20 minut walki nie stracilem, a pomagal Ci erwin haha tyle grasz a jestes slaby jak erwin ^^
Hahah jak by cie atakowali w 4 po kilkadziesiat ataków to ciekawe czy byś sie wybronił xd hmm
 
Wynik reakcji
6.787
Czyzby polecialy w koncu bany za gre bez skryptow?

No nic nie napiszesz? Przeciez Ty czysto zawsze grasz,no popatrz
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser192347

Guest
Erwin, ta rundka Ci wyszla ;p
jedna jaskółka wiosny nie czyni pamietaj


Ceiter, jakbyś chciał wykorzystać to ustawmy np 10/10 czy coś takiego, może być ciekawie
 

erwin3532

Miecznik
Wynik reakcji
38
hahahaha mieczyk, nie pogrążaj sie na forum publicznym, bo według mnie jesteś zwykłym.... wiadomo czym, od poczatku nasyłałeś ludzi, później waliliscie we 3, a i tak dostaleś po dupie, mając 800 lk ja mialem 1400, weź sie nie osmieszaj chłopie i zmien profesje, bo jedynie do czego sie nadajesz to może do układania klocków lego 3+, a i nie byłbym do konca przekonany czy i do tego xDDD byeee cieniasyy <3333
 
Wynik reakcji
6.787
Ty nie dostałeś hahahahahahhahaha typie skomentowałeś filmik na yt i każdy widział te Twoje filmiki ze skryptami ktoś zapomniał dać je na prywatne :) Tak wiec pokażesz teraz jak się gra bez skryptów albo niestety będą bany
Nawet skrypt na farmienie z telefonu,kliny....

Nie pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.127
Co to za problem ja nie mam nic do ukrycia te filmiki to były dodane w 2018r z tego co pamietam. Ciekawe czy taki wygadany w realu jestes. Twoja zdanie w ogole mnie nie interesuje co do mojej osoby xd
 
Wynik reakcji
6.787
Dobrze,ze wszystko nagralem to co tam bylo + porobilem screeny,niezly 2018 rok

Cos jeszcze do dodania masz? Nie potrafisz grac bez skryptow,przykre w dodatku z nimi jestes mierny
 

Załączniki

  • loser skrrrrr.jpg
    loser skrrrrr.jpg
    61 KB · Wyświetlenia: 37
Wynik reakcji
6.787
A za co bana dostales? A jak wysylales ataki,ktore nagralem?

Tyle lat grasz a nadal jestes miernota :/

I oczywiscie zawsze kliny na 2 grubasa,ciekawe...
 

DeletedUser199633

Guest
Co to za mieczyk i czemu wygrales z nim jak było 3k do 5k dla niego? Klasyczne 1v1 w postaci 3v1? I jeszcze je wygrałeś xD
 

erwin3532

Miecznik
Wynik reakcji
38
Korren bo mieczyk to jest miernota nie umie sie zachować, teraz też na rundzie pokazał, ja miałem 8, a on 13 wiosek i w 4 atakowali, przejmowanie im zajęło 50 minut, hahahahah, nie reprezentują żadnego poziomu gry :) W dodatku na skryptach xDDD W sumie kto sie kanarkiem urodził orłem nie umrze :)
 

DeletedUser192347

Guest
Erwin schlebiasz mi bo ja nie gram na zadnych skryptach hahahah
Kazdy kto Cie zjedzie musi grac na skryptach, albo atakować w 5, uwierz mi wcale nie jestes taki dobry jak Ci sie wydaje
PS. 1:1 w pojedynkach ;)
 

erwin3532

Miecznik
Wynik reakcji
38
hahahahaha mieczyk sie nie ośmieszaj, miej chociaż troche honoru chłopie :)
Walą w pięciu, a on liczy jako pojedynek hahahaahha
Widać, że ego wysokie, ale tylko pewnie w grze, tak pewnie karany w gimnazjum :D
Nawet nie nauczyli Cię czytać ze zrozumieniem, oj dzieciaczku :)
 
Do góry