rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser199633

Guest
Czy ktoś spoza turnieju jest chętny zagrać eliminacje? Bo chyba erwina nie będzie a terminu zmienić nie można;<
 

DeletedUser199633

Guest
4. Po zakończeniu zapisów, skład drużyny nie może zostać zmieniony. W razie nieobecności kolegi z drużyny, można znaleźć sobie zmiennika, ale nie może to być osoba biorąca udział w turnieju.
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
jak ktos zostal na lodzie, bo za 10 min startuje turniej, to byly reprezentant polski i najlepszy gracz polskich plemion ma dzis wolny wieczor i moge pograc xD
 

DeletedUser199633

Guest
Ktoś chce się zgrać na tą rundkę o 16? 4 poziom eko x1, jeśli ktoś chce zagrać razem lub przeciwko to piszcie ;)
 

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
279
Niema to jak wbić 1 vs 1 i typ atakuje od 300 lk XDD
Masakra XDD

Swoją drogą ciekawe momento masz skrypty na farmienie,nie dokońca legalne chyba co nie>?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser199633

Guest
33ad997cffaeb.png


Tyle w temacie. H4rdc0re, szósty znak w nicku wiele o tobie mówi.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
279
To chyba logiczne ze jak gramy 1 vs 1 to jaki jest sens atakować się po ochronie od razu>?XD

Dwa boocik niezły podobny miał chyba ten Pika. czy jakoś tak w lk odstawić tak że nawet Ceiter by miał mniej to ci powiem ciężko XDD

P.S ocenić to powinien support twój asystent farmera XD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser199633

Guest
Leciałem na nielegalnych skryptach na farmę, fejki i tworzenie barbarek w okolicy. Ponadto oszukałem Cię bo zaatakowałem Cię 300lk, a nie czekałem aż będziesz miał 16k wojska w zagrodzie, dlatego twoje groźby o czyszczeniu mnie na kolejnych są adekwatne i słuszne. Nie było sprecyzowane to w żadnych naszych ustaleniach, ale najwyraźniej miałem się domyślić - moja ignorancja zepsuła wszystko.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
279
Niema sensu grać z boociarzem ;)

Gwiazdeczka prozę o pilnowanie Nicki memento bo ewidentnie gra na bootach

Banik wleciał wczoraj?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser199633

Guest
Kurde wleciał:/ Gwiazdeczka napisała że zaatakowałem mając zagrodę mniejszą niż 16k, a za to jest permaban

Zostałem zedytowany, bo wstawiłem konwersację z szanownym graczem h4rdc0re. Jeśli ktoś jest chętny do zobaczenia to pisać pw.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
279
No to źle że nie wyleciał,ewidentnie grasz na bocie bo to nie realne ;)
Proszę o sprawdzenie tego gracza bo bociarze psują gre

Oboje wiemy na czym grasz a i tak robisz z siebie kozaka no nic zagramy na rundzie gdzie farma nie bedzie potrzebna to i bocik na farme pójdzie w odstawke a skilla ci braknie :D
Pozdro
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
6.791
Hmmmm taka przewaga a powiedzmy szczerze,że Lonsdale coś na pewno klika,to albo w jego okolicy były 2 barby na krzyż bądź jakiś skrypcik wleciał :D Taka moja opinia :p
 

DeletedUser199633

Guest
Był trzy kratki ode mnie ;) A poza tym screen jest po fakcie gdy już przestał grać, a ja klepalem ratusz, mogę dać czasy jeśli jesteś ciekaw

Albo najprościej jeśli są ogólne wątpliwości co do uczciwości mogę jeszcze raz zagrać pod pełnym nadzorem, na tych samych ustawieniach. Wynik będzie ten sam.

Nazwy plików (sreenów z gry)

Zrzut ekranu z 2019-09-12 00-36-14.png <- screen konwersacji, gdzie pisał do mnie 10 minut wcześniej jak go zjechałem - mogę pokazać priv
Zrzut ekranu z 2019-09-12 00-36-30.png <- screen wyniku

Minęło 10 minut odkąd był czysty. Ja farmiłem, on w tym czasie do mnie pisał jakieś obelgi i wymysły ;) mam nawet na screenach czas z gry

Co do skryptów - ciężko jest udowodnić komuś że ma, a co dopiero że się nie ma? Interesuję się programowaniem, bawiłem się w pisanie różnych programów i na pewno byłbym w stanie napisać własny skrypt na automatyzacje takich akcji, mimo że twierdzę, że ich nie używałem.

Mogę zagrać pojedynek jeszcze raz, co oczywiście jest nieprzyjemne, bo zostałem zwyzywany i oskarżony o oszukiwanie. Na dodatek uważam że byłby powtarzany z osobą która nie jest warta mojego czasu i nie zaakceptuje wyniku jeśli przegra. Ale jestem gotowy to zrobić, o ile Gwiazdeczka znajdzie czas na patrzenie na logi.

PS: Pierwszy pojedynek H4rdc0re w ogóle zignorował i nie wszedł na rundę ;P sądzę że to też może być problem jeśli chodzi o powtarzanie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
6.791
NIe,nie ja tylko sugerowałem się tymi punktami:) Nie mieszam się Wasz cyrk Wasze małpy :p

Prawdopodobnie poniedziałek mam wolny to mogę z kimś zagrać:)
 
Do góry