rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser199633

Guest
Kurde wleciał:/ Gwiazdeczka napisała że zaatakowałem mając zagrodę mniejszą niż 16k, a za to jest permaban

Zostałem zedytowany, bo wstawiłem konwersację z szanownym graczem h4rdc0re. Jeśli ktoś jest chętny do zobaczenia to pisać pw.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
247
No to źle że nie wyleciał,ewidentnie grasz na bocie bo to nie realne ;)
Proszę o sprawdzenie tego gracza bo bociarze psują gre

Oboje wiemy na czym grasz a i tak robisz z siebie kozaka no nic zagramy na rundzie gdzie farma nie bedzie potrzebna to i bocik na farme pójdzie w odstawke a skilla ci braknie :D
Pozdro
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
6.752
Hmmmm taka przewaga a powiedzmy szczerze,że Lonsdale coś na pewno klika,to albo w jego okolicy były 2 barby na krzyż bądź jakiś skrypcik wleciał :D Taka moja opinia :p
 

DeletedUser199633

Guest
Był trzy kratki ode mnie ;) A poza tym screen jest po fakcie gdy już przestał grać, a ja klepalem ratusz, mogę dać czasy jeśli jesteś ciekaw

Albo najprościej jeśli są ogólne wątpliwości co do uczciwości mogę jeszcze raz zagrać pod pełnym nadzorem, na tych samych ustawieniach. Wynik będzie ten sam.

Nazwy plików (sreenów z gry)

Zrzut ekranu z 2019-09-12 00-36-14.png <- screen konwersacji, gdzie pisał do mnie 10 minut wcześniej jak go zjechałem - mogę pokazać priv
Zrzut ekranu z 2019-09-12 00-36-30.png <- screen wyniku

Minęło 10 minut odkąd był czysty. Ja farmiłem, on w tym czasie do mnie pisał jakieś obelgi i wymysły ;) mam nawet na screenach czas z gry

Co do skryptów - ciężko jest udowodnić komuś że ma, a co dopiero że się nie ma? Interesuję się programowaniem, bawiłem się w pisanie różnych programów i na pewno byłbym w stanie napisać własny skrypt na automatyzacje takich akcji, mimo że twierdzę, że ich nie używałem.

Mogę zagrać pojedynek jeszcze raz, co oczywiście jest nieprzyjemne, bo zostałem zwyzywany i oskarżony o oszukiwanie. Na dodatek uważam że byłby powtarzany z osobą która nie jest warta mojego czasu i nie zaakceptuje wyniku jeśli przegra. Ale jestem gotowy to zrobić, o ile Gwiazdeczka znajdzie czas na patrzenie na logi.

PS: Pierwszy pojedynek H4rdc0re w ogóle zignorował i nie wszedł na rundę ;P sądzę że to też może być problem jeśli chodzi o powtarzanie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
6.752
NIe,nie ja tylko sugerowałem się tymi punktami:) Nie mieszam się Wasz cyrk Wasze małpy :p

Prawdopodobnie poniedziałek mam wolny to mogę z kimś zagrać:)
 

DeletedUser199633

Guest
Hahahah dobra runda! :D Szkoda że nie udało mi się odbić wystarczająco, bo musialem klinować, ale tego to się nie spodziewałem
 

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
247
Hmmmm taka przewaga a powiedzmy szczerze,że Lonsdale coś na pewno klika,to albo w jego okolicy były 2 barby na krzyż bądź jakiś skrypcik wleciał :D Taka moja opinia :p

No logiczne że grał na skryptach,bo ja miałem 50lk farmiac z skryptu A on 200,ma automatyczną farmę lub boota.
Nie realne jest żeby odstawić na starcie o 200lk kiedy ja miałem parę kratek do niego..
A jeszcze czas miał pisać A farma sama się slala.

Angole dopiero po 15stu min go zdogonili XD
Jedynym sposobem żebym uwierzyl że grasz uczciwie jest jak nagrasz filmik i pokażesz jak grasz ale oboje wiemy że jedziesz na wspomagaczach
 

DeletedUser199633

Guest
Znam kilka osób które by miały porównywalną liczbę punktów co ja i dwie osoby które by mnie przegoniły spokojnie na 200-300 punktów na tej rundzie. I niestety, żadna z nich nie grała na tej rundzie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
247
Znam kilka osób które by miały porównywalną liczbę punktów co ja i dwie osoby które by mnie przegoniły spokojnie na 200-300 punktów na tej rundzie. I niestety, żadna z nich nie grała na tej rundzie.

Śmiać mi się chcę, oboje wiemy że nie wysyłasz farmy ręcznie a się wypierasz,nawet od Ceitera lepiej farmisz ciekawe
 

DeletedUser199633

Guest
Skąd wiesz czy farmię lepiej od Ceitera? Nie miałem z nim pojedynku tylko z Tobą i wiem że farmię lepiej od Ciebie. Skąd tam Ceiter? XD
 

Molter666

Łucznik
Wynik reakcji
240
Lonsdale zainwestuj w AF i skup się na samej stajni i lekkiej zobaczysz różnice w grze.
Po jakimś czasie takiej gry sam siebie zaczniesz posądzac o bota do farmy.
 

DeletedUser187391

Guest
jezuuu ;d to nie jest zadna wielka przewaga, byc moze koło niego nie farmili tak dobrze jak koło ciebie Lonsdale ?
wiec oczywiste ze odstawił cie w lk.
zresztą nie wnikam, nie znam go.
Nie grałem z nim, wiec nie wiem czy cos moze miec ;d
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.127
Czytam wypociny lonsale to az mi go zal hipokryta i tyle. Sam mi dawal bota czy skrypt na farme który rozylal lk wchodzac w af. Na ktoryms ze swiatow mi to dawal bo go o to poprosilem bylo to w marcu cos kolo tego... Napewno nim farmi tylko nie potrafi wykorzystac potecialu skryptu. Ktoś bardziej inteligenty go odstawil w lk bo lepiej nim farmi... O to cala historia... Wiec prosze o to bys zachowal resztki przyzwoitosci.
 

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
247
jezuuu ;d to nie jest zadna wielka przewaga, byc moze koło niego nie farmili tak dobrze jak koło ciebie Lonsdale ?
wiec oczywiste ze odstawił cie w lk.
zresztą nie wnikam, nie znam go.
Nie grałem z nim, wiec nie wiem czy cos moze miec ;d

Jak ja byłem trzy kratki koło niego?A odstawił na początku każdego tak że masakra :D
Strasznie szybkie palce masz :D

Czytam wypociny lonsale to az mi go zal hipokryta i tyle. Sam mi dawal bota czy skrypt na farme który rozylal lk wchodzac w af. Na ktoryms ze swiatow mi to dawal bo go o to poprosilem bylo to w marcu cos kolo tego... Napewno nim farmi tylko nie potrafi wykorzystac potecialu skryptu. Ktoś bardziej inteligenty go odstawil w lk bo lepiej nim farmi... O to cala historia... Wiec prosze o to bys zachowal resztki przyzwoitosci.

Loser akurat ty nie powinienes sie odzywać na temat skryptów mimo że je masz i tak grać nie potrafisz :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
703
To samo miałem na hiszpańskich, w rapku że niby gość ubił mi wojo, a z kolei u mnie widać jakby leciał atak na niego.

Wysyłałem wojo na niego w tej samej chwili co wchodził jego atak na mnie. No mniej więcej oczywiście
 
Do góry