rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser199262

Guest
Czyli wychodzi na to że tylko ja nie mam nic za uszami, nikogo nie obrażam zawsze gram uczciwie nawet nie używam KP żeby sobie urozmaicić rozgrywkę. Niedługo dostanę order od plemiona team
Ty zdejmij klapki z oczu, ty jesteś znany z dwóch akcji:
a) fake sojusz plemienny, było super, a później jak Ramajad w odwecie zerwał sojusz i pokonaliśmy cię twoją własną bronią, to przyszedłeś płakać na forum i się wypierać
b) pocisnęliśmy cię raz na rundzie, zacząłeś od nowa - znowu trafiłeś obok nas. Co zrobiłeś? Wbiłeś z drugiego konta, żeby przenieść się w inny teren i potem na forum się tłumaczyłeś, że "nie poddajesz się szybko" xDDD Tak, nie poddajesz się szybko dlatego gdy przemieściło cię znowu obok nas złamałeś regulamin gry tj. zastosowałeś multikonto. Niezgodne z regulaminem gry jest granie na dwóch kontach na jednym świecie, tudzież na tej samej rundzie szybkich. Do dziś nie rozumiesz, że takie postępowanie działa na niekorzyść gry i jest nieuczciwe.
Przecież wszystko jest w tym temacie opisane, częściowo poscreenowane, ale ty dalej będziesz sobie wmawiał że nie masz sobie nic do zarzucenia.
- zakładają fejk konto incognito
Mordo, sam się chwaliłeś w tym temacie że masz 4 czy 5 kont które stale zmieniasz w grze, i ty komuś chcesz coś mówić o fejk kontach xD? Serio? Dużo graczy ma inne konto na forum, a inne w grze, ja nie mogę otrzymać maila z resetem hasła do konta na forum na pchełce, w grze mogę zresetować. I nie, maile nie przychodzą do spamu i próbowałem zmieniać też maile w grze. Support mi jak dotąd nie pomógł, i to jest jedyny powód "fejk konta".
Pchełka podawaj datę i godzinę, po prostu wywnioskowałem, że jeśli masz czas pisać godzinami na FO, pisać posty na 5 stron A4 każdy, to myślałem, że znajdziesz 2h na SP
Tak, jak będę miał ochotę, znajdę nie czas, a chęć do gry SP. Jak będę miał ochotę, to sobie będę wolał spędzić 20 godzin pisząc na forum. Nie jesteś osobą, która w jakikolwiek ma coś do powiedzenia w temacie tego jak spędzam swój czas.
tylko mówisz jacy to jesteś świetny, a nic nie pokazałeś
Ok, jestem cieniutki, a co ty pokazałeś? Co ty osiągnąłeś? Szczerze to twój nick widzę pierwszy raz na oczy i jesteś dla mnie przypadkową osobą jak 90% innych graczy na szybkich. I szczerze pytam, uświadom mnie o sowich osiągnięciach bo po prostu ich nie znam.
Bo piszesz, że to gra zespołowa
No ale zaprzeczysz, że to gra zespołowa? Sama nazwa gry wskazuje na to, że grają PLEMIONA, nie jednostki. Sam tryb rozgrywki nie umożliwia pojedynków 1 vs 1, 2 vs 2, czy 3 vs 3, całe serwery się do was nie dostosują, bo wy chcecie sobie robić jakieś solówki.

I okej.skrzyknij sobie nawet 100 kolegów jeśli masz, ja ściągnę swoich jeśli bd trzeba
No to ja ci piszę, że gra w nierównych składach jest uczciwa, ty twierdzisz że nie, a potem sam idziesz po kolegów? Właśnie o taką hipokryzję chodzi, sami tak gracie, pełnoprawnie, ale u innych widzicie w tym problem niewiadomo czemu. I właśnie dlatego nie mają sensu wasze zarzuty o nieuczciwość gry 10 vs 1, bo sam teraz straszysz grupowymi atakami, a z drugiej strony wyśmiewasz takie podejście. To jednak atakujesz w grupie jak jest to możliwe, czy nie lecisz po kolegów? Sprecyzujcie w końcu jedną wersję.
jeśli chcemy sprawdzić swoje indywidualne umiejętności to się umawia 1 vs 1,a nie 10 vs 1
Ale po co sprawdzać swoje umiejętności 1 vs 1 skoro nawet na szybkich masz po 100 graczy na rundach i nie jest możliwa obiektywna rozgrywka dokładnie pomiędzy równym zepsołom czy też 1 vs 1? Natura gry jest inna i na siłę próbujecie ją oszukać, w jaki sposób ty chcesz zagrać 1 vs 1 kiedy na serwerze jest 100 innych osób? Nie upilnujesz tego. Zawsze w takim przypadku ktoś się doczepi, najczęściej przegrany że ranodmy się wbiły i w ogóle cały serwer go zaatakował. Więc po co się umawiać na takie pojedynki, żeby słuchać potem wymówek? Ja nie mam problemu jak mnie pocisną 10 vs 1, ale tendencja bybwalców forum pokazuje że oni też nie mają nic przeciwko, póki to oni w ten sposób atakują. Tak samo Molter mi zarzucał, "o pchelka ale ty słaby jesteś, wejdź i chociaż wbij top3 i zagraj bez Ramajada" to wbiłem dwa dni później i wbiłem mu top3, nie grałem w plemieniu z Ramajadem, tylko wziąłem randoma z którym nawet nie gadałem. Dokładnie jednej rundy potrzebowałem na szybką odpowiedź, wbijając jeszcze 20 minut po starcie. I tak było, źle, i tak były śmieszki, to nie będę się bawił w udowadnianie wam czegokolwiek w grze, bo i tak znajdziecie jakieś swoje ale. Kolejna sprawa, 1 vs 1 - tak, ale na turnieju. Tam się możecie licytować kto ma większego, ale i tak jak miarodajny jest wynik umiejętności w stosunku do rzeczywistej codziennej gry i na wolnych i na szybkich która ma inna naturę rozgrywki? Turniej to freakowe ustawienia, które nijak mają się do tego jak gra się na co dzień, tj. plemionami, dużymi nieraz grupami, dużymi dysproporcjami, gdzie jednostka nie decyduje sama o wyniku drużynowym. A o wynik drużynowy w tej grze chodzi. Wbijcie sobie to w końcu do głowy. Na co dzień gra polega na rywalizacji drużyn, równych bądź nierównych i nikt nie płacze że koalicja wroga miała 5 więcej graczy i w ogóle to nieuczciwe. Chcecie to grajcie tylko turnieje 1 vs 1, róbcie prywatne serwery, jeżeli macie problem z ogólnoprzyjętymi zasadami rozgrywki w grze plemiona. Albo są jeszcze warcaby.
Ale aby sprawdzić swoje umiejętności i rywala gra się czysto 1 na 1, 2 na 2. Rozumiesz pewnie to doskonale, ale bd dalej zgrywał ... I udawał, że nie wiesz o co chodzi
Trzymajcie mnie. Podam ci tylko jeden przykład z szeregu które podałem powyżej. Jak ty chcesz kontrolować rozgrywkę 1 vs 1 na publicznym serwerze gdzie masz jeszcze kilkudziesięciu czy ponad 100 innych graczy? Jak? Co jest nieczystego w grze 1 vs 2, który punkt regulaminu tego zabrania, lub na której rundzie szybkich ktoś pilnuje żeby toczyły się tylko pojedynki 1 vs 1, na jakim wolnym świecie jest blokada ataków kiedy koalicje są nierówne. To ty się nie wydurniaj, bo dobrze wiesz że nie masz podstaw by podważyć wymienione fakty. W sumie podam ci drugi przykład, Erwin przyszedł płakać na forum z adwokatami że go pocisnąłem w trójkę z Ramajadem i Szumixem, i że jeszcze Cameron go w tym samym czasie atakował. Jaka była prawda? Erwin zrobił sojusz z Szumixem w celu pociśnięcia Camerona, czyli zauważ że działał tym samym "nieuczciwym" sposobem gry 2 vs 1, a na forum płakał jak ktoś go pocisnął w ten sam sposób. Żeby było śmiesznie, gdy Szumix już wyczyścił się z offa pomagając Erwinnowi, to jeszcze z partyzanta zerwał sojusz osobisty i go zaatakował. To jest uczciwa gra, siemano, pomóż mi dowalić gracza w dwójkę bo mnie atakuje co rundę, strać wojsko, i potem sobie jeszcze za darmo wezmę twoją wioskę. Na szczęście zareagowaliśmy na czas i to Erwin poszedł spać. Dlatego zakończcie już ten temat, bo wam to przeszkadza dopóki ktoś nie zastosuje tego przeciwko wam, póki wy tak robicie, jest git majonez.
wiesz doskonale, gdzie twoje miejsce gdybyś się kimś właśnie zmierzył tak 1 vs 1, żeby nawet sprawdzić samego siebie, ale boisz się pośmiewiska tutaj, dlatego na propozycję terminu od Cb bd czekał latami, aż sobie nie zapomnę. Przykre i żenujące.
W tej grze 99,9 % gry to rozgrywka drużynowa. Wyjątkiem są turnieje. Po co ma się sprawdzać w systemie który nie ma przełożenia na rzeczywisty i dominnujący prawie całkowicie system rozgrywki. Masz przykład z molterem, że nawet odpowiedź i szybka karma na zarzuty co do wbijania top3 i grania tylko na plecach Ramajada, udowodniłem że potrafię bez, dałem link do wyników rundy, to i tak nie miało to do was wartości, i tak było ale. Już to też pisałem, wbijam sobie kiedy mam ochotę, lub gdy kogoś trzeba wyjaśnić (I nie, nie męczę nikomu gitary i się nie umawiam, tylko sam wyłapuję delikwentów) jak erwina ostatnio i grupka tuptających nóżkami graczy nie będzie mi mówić kiedy mam grać, bo oni akurat mają coś do udowadniania i beztroskie wakacyjne życie. Bo dziecko rozpieszczone coś chce, i musi dostać bo będzie płakać. Gdybyście traktowali poważnie to jak chociażby ostatnio odpowiedziałem Molterowi w w/w historii o pucharku top3, to jeszcze może byśmy się mogli ugodowo dogadać, i umawiać na rundy, zmotywowałbym się jakoś, ale jak wy nie traktujecie poważnie mnie, ja nie będę traktował was. Dostaliście raz to co chcieliście - i tak były śmieszki. Bawcie się w tej piaskownicy sami, i to wy czekajcie aż zachce mi się zagrać na SP.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser199633

Guest
Nazywaj sobie jak chcesz mi to zwisa;) To co 14.30 pasuje Szumix? Bo twoja praca do której szedłeś chyba nie wymaga dużo uwagi skoro od 9.45 8.54 siedzisz na forum I zdążyłeś jeszcze na szybkie wejść.
 

DeletedUser199633

Guest
Oho pomyłka faktycznie;) tym lepiej. Będziesz 14.30? Bo co do spędzania czasu na forum to się nie wycofuje.
 

DeletedUser199633

Guest
Szumix nie potwierdzisz a później wbijesz i z partyzanta wlecisz katapultami;) I tak później przegrywając. No cóż, dla mnie lepiej;) im mniej Cię na rundkach tym mniej się do turnieju przygotujesz
 

DeletedUser190128

Guest
Verumek nawet i w 10 możesz tylko oglądać moje plecy pozdrawiam :..)
 

DeletedUser199063

Guest
boisz się mnie?
nikt nie obróci nas 200 PP ? :(

Mam .fr PP, jeśli chcesz ^^
 

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
Chciałabym przypomnieć, że to jest forum sp.
Proszę o kulturalne wypowiadanie się, NIE obrażanie się. Nie ma tu znaczenia, kto jakiej jest postury, ile ma lat, czy jaki ma głos. Proszę również NIE analizować na "x" stron kto pierwszy kogo obraził, czy miał prawo go obrazić i czy miał rację.
Każdy ma prawo polubić posty innego gracza, więc proszę nie komentować czy ktoś lubi wypowiedzi gracza "x" czy gracza "y". Analiza takowych polubień też jest niewskazana. Sama kiedyś polubiłam z 1000 postów pewnego gracza bo tak, kto mi zabroni??
Nikogo też nie powinno interesować kto ile ma wolnego czasu, czy gra w tą grę całymi dniami, czy wbija raz na miesiąc i czy w trakcie gry wychodzi do sklepu. Każdy ma prawo sam decydować co robi ze swoim czasem i tego też nie analizujemy.


Ten temat tego NIE dotyczy. Proszę wypowiadać się na temat gry.
Analizy tematów niezwiązanych z grą będą kasowane i będą nadawane warny bo to już przesada (chyba jestem za miła)

I po raz enty przypominam, że obrazki wklejamy w formacie img a nie url.

A i jeszcze jedno

Nie ma tu żadnych psów i nikt nie szczeka.
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
2.870
Panie Verum Tergum, następnym razem radzę nie spieszyć się z takimi wiadomościami :)

2.
0f6881da62b64.png

3.
8979c4ba0b99f.png

4.
9a9fdd2f6cbf4.png

5.
2ece8f6167757.png


Poćwicz do tego turnieju, bo mierny jesteś ziomek.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser199633

Guest
Verum to największy łamisojek. Jechać go jeśli jest możliwość
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry