rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser178225

Guest
Jak znajde wiecej czasu to wbije keymil xd
A co do pojwdynkow mozemy grac, ale i tak zawsze na rundzie znajdzie sie ciota co bedzie atakowała jednego lub drugiego xd
 

DeletedUser178225

Guest
No loser miałem akurat na myśli Ciebie , jak to mówią uderz w stół a nożyce się odezwą :D

Druga sprawa tym wyrażasz swoją niemoc w grze, i to że jedyne co potrafisz to wbić na runde zagrać przez czas ochrony . Wykonujesz 1/2 ataki i dostajesz kontre na pysk i koniec gry dla Ciebie :D
 

DeletedUser153359

Guest
Acia to juz na tym poziomie nalagu jest ze mu to przyjemnosc sprawia. xD
 

DeletedUser178225

Guest
Z calym szacunkiem ale to Ty wyrazasz niemoc w grze uzywajac nielegalnych skryptow bo jezeli jest przerobiony to rownoznancze,ze nie jest juz dozwolony ;)

Płaczcie dalej XD
Prosiłeś mnie przez dwa dni na longu a skrypt to podasz go do suportu :D po czym sam korzystałeś z niego
A druga sprawa mało mnie obchodzi czy komus sie to podoba czy nie , każdy gra czym ma a kto nie ma ten płacze :D

Btw, loser brawo! Ale nir masz sie czym chwalic , bo kliny z apki ida easy . zagrał byś na wolnych to wiedział byś ze wiekszosc osob to potrafi
 

DeletedUser178225

Guest
Wybacz mi ceiter, ale mam dysleksję i to nie moja wina że robię proste błędy mimo że staram się nie robić . Ale pewnie i tego nie zrozumiesz:D

A co do losera, nie znam osoby która wygrała by szybkie na telefonie prócz Ciebie, bo nikt nie jest uzależniony jak Ty by grać na szybkich na tele :) więc nie wiem czy Ty się chwalisz .

W sumie widzę też że wpadacie w zachwyt sobą nawzajem bo lubicie każdy post który drugi napisze XD
 
Wynik reakcji
6.791
Odpalaj lepiej skrypty i wbijaj na wysoko rozbudowana wioske tylko do tego sie nadajesz...


Swoja droga, pytanie do administracji wiemy,ze jest planowany turniej a ten osobnik nawet sie przyznaje do uzywania nielegalnych skryptow moze tak na czarna liste go wpisac w nagrode?:) Moze nauczy sie grac fair^^ Ale nie wymagajmy od niego za wiele
 

DeletedUser178225

Guest
Wybacz ceiter, ale bede grał czy chcesz czy nie ;)
Mowisz o czarnej liscie? Zyj dalej w swoim swiecie
Jeśli będę grał na nielegalnych skryptach to administracja to wychwyci ;)
Nic tylko płacz i płacz :D od kiedy zaczynałem grac ktoś miał zawsze jakies skrypty xd i pamietam jak Ty na turnieju w 2014 mialeś skrypt na ucieczke w 200ms :D wiec nie wiem czemu tak głosno krzyczysz xd
 
Wynik reakcji
6.791
Masz racje,ucieklbym na internecie 3 mb w 200 ms xDDD Ksiazke z bajkami mozesz napisac tylko jakis skrypt sobie zalatw zebys bledow nie robil :d
Ty na prawde jestes jakis dziwny,my mamy sie prosic zebys gral bez skryptu ktory robi za Ciebie cala robote? I wiesz dobrze,ze administracja nic Ci nie zrobi bo masz zmienne ip i wiele kont wiec uzywaj mozgu chociaz troszke.. Nie wymagam od Ciebie wiele..
Mam nadzieje,ze na prawde MainSin wezmie sie za takich jak Ty i dostaniesz ta czarna liste i tyle sie skonczy wtedy zaczniesz plakac,ze grasz czysto..
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
Wybacz mi ceiter, ale mam dysleksję i to nie moja wina że robię proste błędy mimo że staram się nie robić . Ale pewnie i tego nie zrozumiesz:D

A co do losera, nie znam osoby która wygrała by szybkie na telefonie prócz Ciebie, bo nikt nie jest uzależniony jak Ty by grać na szybkich na tele :) więc nie wiem czy Ty się chwalisz .

W sumie widzę też że wpadacie w zachwyt sobą nawzajem bo lubicie każdy post który drugi napisze XD
Co ma uzaleznienie do gry ba telefonie? Za bardzo nie rozumiem, siadzialem w kuchni jadem sibie i klikalem lol... ty za to nosisz zarcie przed kompa i pewnie syf w pokoju drugie zycie janapki maja buhaha. Jestes zalosny tyle w temacie kazdy ma cie tutaj za...
 

DeletedUser178225

Guest
Hahaha loser kozak pocisk ;)
Ale uwierz mi potrafie odejsc od kompa, czy tez zostawic telefon by w spokoju zjesc , ale jesli Ty nie potrafisz tak zrobic to nie moja wina .

Ceiter skoncz te swoje pisanie bo żałosny jestes już... Jak płotek pisał skrypty ktore wam działały to było dobrze i te twoje pierdzielenie o Twojej niewinnosci jest nieco słąbe Jak cała wasza dwójka ;)

Nie musisz mnie o nic prosic ani pisac , opinie takich jak Ty graczy lataja mi centralnie koło ... Zrob lepiej juz te liste za administracje bo płaczku przegrasz mistrzostwa i sie popłaczesz ...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry