rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia
Wynik reakcji
6.787
Masz racje,ucieklbym na internecie 3 mb w 200 ms xDDD Ksiazke z bajkami mozesz napisac tylko jakis skrypt sobie zalatw zebys bledow nie robil :d
Ty na prawde jestes jakis dziwny,my mamy sie prosic zebys gral bez skryptu ktory robi za Ciebie cala robote? I wiesz dobrze,ze administracja nic Ci nie zrobi bo masz zmienne ip i wiele kont wiec uzywaj mozgu chociaz troszke.. Nie wymagam od Ciebie wiele..
Mam nadzieje,ze na prawde MainSin wezmie sie za takich jak Ty i dostaniesz ta czarna liste i tyle sie skonczy wtedy zaczniesz plakac,ze grasz czysto..
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.127
Wybacz mi ceiter, ale mam dysleksję i to nie moja wina że robię proste błędy mimo że staram się nie robić . Ale pewnie i tego nie zrozumiesz:D

A co do losera, nie znam osoby która wygrała by szybkie na telefonie prócz Ciebie, bo nikt nie jest uzależniony jak Ty by grać na szybkich na tele :) więc nie wiem czy Ty się chwalisz .

W sumie widzę też że wpadacie w zachwyt sobą nawzajem bo lubicie każdy post który drugi napisze XD
Co ma uzaleznienie do gry ba telefonie? Za bardzo nie rozumiem, siadzialem w kuchni jadem sibie i klikalem lol... ty za to nosisz zarcie przed kompa i pewnie syf w pokoju drugie zycie janapki maja buhaha. Jestes zalosny tyle w temacie kazdy ma cie tutaj za...
 

DeletedUser178225

Guest
Hahaha loser kozak pocisk ;)
Ale uwierz mi potrafie odejsc od kompa, czy tez zostawic telefon by w spokoju zjesc , ale jesli Ty nie potrafisz tak zrobic to nie moja wina .

Ceiter skoncz te swoje pisanie bo żałosny jestes już... Jak płotek pisał skrypty ktore wam działały to było dobrze i te twoje pierdzielenie o Twojej niewinnosci jest nieco słąbe Jak cała wasza dwójka ;)

Nie musisz mnie o nic prosic ani pisac , opinie takich jak Ty graczy lataja mi centralnie koło ... Zrob lepiej juz te liste za administracje bo płaczku przegrasz mistrzostwa i sie popłaczesz ...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
6.787
Ciekawa runda na prawde,nie chce sie powoli grac jak surki jest od groma :p a tutaj najpierw trzeba bylo zrobic sobie farmy ^^ A trafilem na poczatku na dobrego przeciwnika i strasznie sie wykruszylem :) Pozniej przez Losera calego offa wtopilem i nie podbijalem praktycznie nic,tylko karete rozbilem i wsio :p
 

DeletedUser198196

Guest
Debiut w szybkich rundach uważam za udany :) Dziękuję wszystkim współgraczom za świetną zabawę :D
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.127
Wbijajac o godzinie 20 jestem nastawiony tylko po to by utrudnic komus gre lub go zjechac, wcxoraj byl to happy days a dzis jakiscrandom funny ktory wyzywal wczoraj moich rodzicow jak wyczyscili mnievz katasow w 5 pojedynek 1vs1 mu zaproponowalem to zapytal po co. Powiedzialem w takim razie ze nasylam to mi zaczal grozic ja mie wiem tak zle i tak nie dobrze ehh te dzieciaki
Ale po zaatakowaniu tego noba wystarczyl tylko moj off^^ IMG_20180831_220849.png
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser178225

Guest
Dalej nic nie wnosi loser bo go nie podbiles xd
Takie trafienie może mieć każdy xd
Ramajad może się chwalić dopiero jak loser kontra na 8s trafił xd a nie takim czymś xd
 

DeletedUser182378

Guest
Zaległe nagrody zostaną dziś porozdawane. Opóźnienie spowodowane Zlotem Społeczności, ale wróciliśmy ;)
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.127
Zaległe nagrody zostaną dziś porozdawane. Opóźnienie spowodowane Zlotem Społeczności, ale wróciliśmy ;)
Zalegle... wezcie sie do roboty. Jesli mualas wolne(urlop jesli Ci placa w co nie watpie) to powinno byc tak ze ktos Cie zastepuje! A nie czekam az wielmozna pani wroci i punkty rozesle. Myslcie chociaz wam do tego daleko. I dodatkowo odciazcie gwiazdeczke bo ciagle sama ustawia te rundy! Zastepce dodajcie bo smiech na sali
 

DeletedUser182378

Guest
Wszystkie osoby mogące dodawać punkty premium (czyli całe 3) jak co roku były na zlocie :)
 

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
Kopa w 4 litery jedynie dostać można XD
a jak człowiek się raz spóźnił dzień to napisali że zgodnie z regulaminem należy zgłaszać się do 7 dni XD

Nie ma nigdzie określonego czasu oczekiwania na punkty premium, za to jest określony czas, w którym należy odebrać nagrodę, więc w sumie miło ze strony MainSin ,że się tu wpisała, bo przecież nie musiała.
 
Do góry