rozmowy o szybciutkich rundach ;)

Dyskusja w 'Dyskusje' rozpoczęta przez użytkownika Prawiczek., 7. Kwi 2010.

Poleć tę stronę

1. TheSzumix

TheSzumix Łucznik

Docenione treści:
    142
    Hmm... Jak się z loserkiem rzuciliście odrazu po ochronie i obaj na ochronce lecieliście to wiesz, pokazuje to Waszą słabość :)

2. Ceiter

Ceiter Szlachcic

Docenione treści:
    208
    A slaboscia nie jest jezeli grasz z osoba ktora uzywa skryptu? Rozumiem

3. Ceiter

Ceiter Szlachcic

Docenione treści:
    208
    Wracajac do tematu,to jest przykre,ze niby CoTy nie ma czasu a wbija na takie rundy tylko co daje mu przewage skrypt xd

4. PolP69

PolP69 Szlachcic

Docenione treści:
    455
    No i mam z tego powodu płakać?
    Napisał chociaż jeden czy zagramy longa normalnie, bez nasyłania bez zgłaszania? nie XD
    A widząc wasz płacz na forum jak i w grze to trochę śmieszne XD

5. Ceiter

Ceiter Szlachcic

Docenione treści:
    208
    Pisalem Ci dawaj graj bez tego.. Bedzie kolejny long ja moge wbic z yuuukim bez problemu,tylko jak masz wysylac ze skryptu to nie ma sensu,jezeli bedziesz gral bez niego mozemy sie zmierzyc ;]

6. PolP69

PolP69 Szlachcic

Docenione treści:
    455
    Właśnie o to mi chodziło:) dla mnie czy ze skryptem czy bez i tak was pojadę XD tylko ze skryptem szybciej XD
    ale jak będzie long i będę miał czas a będziecie grali to możemy się mierzyć XD

7. Yuuuki

Yuuuki Łucznik

Docenione treści:
    9
    Śmieszne jest to że mówisz o jakiejkolwiek normalności, gdzie dziś normalni gracze bez skryptu mieli po 50-70 wiosek a ty wbiłeś sobie 150 ze skryptu po 30 min gry, wysyłając oczywiście ze skryptu offy z grubymi na te 50 wsi gracza w ciągu kilkunastu sekund.

Zgłaszanie takich rzeczy śmiało można nazwać normalnością i możesz być pewny że od razu będzie to zrobione na długiej rundzie!
    A jeśli chcesz się mierzyć to wchodź na rundy od 26pkt wtedy pokażesz jakie dno sobą reprezentujesz bez skryptów.

Ceiter i -one loser lubią to.
  8. Ceiter

Ceiter Szlachcic

Docenione treści:
    208
    Zreszta my mamy się prosić żebyś grał fair?xD
    Ja Ci wielokrotnie mówiłem,ze mogę wyskoczyć 1v1 od 26 pkt ;) ale ktoś widocznie się cyka ^^

9. PolP69

PolP69 Szlachcic

Docenione treści:
    455
    Uwierz mi twoja era dawno się skończyła :D
    Chętnie wbiję na taka rudne któregoś wieczoru może jak się wyrobię :) i pokaże Ci co potrafię.
    Ludzie trochę ogarnijcie się, a co do dzisiejszej rundy możesz wierzyć albo i nie ( wiem że nie wierzysz bo sam nie potrafisz tak grać ) można w 30 minut ręcznie podbić więcej niż 150 wiosek , ale takiej sprawności nie masz bo nie potrafisz ogarnąć co z czym się je i sugeruję zacząć robić grubych w kilkunastu wioskach a nie w jednej bo mówiąc że inni mają po 30 minutach gry mają 50 wiosek (czyli 0:29minuty robi się szlachcic , w minute zaokrąglić wystarczy 2 grubych czyli pomnóż sobie razy minuty i masz 60 wiosek :) więc skończ płakać bo to żałosne. A wrócę do tego "dan na rundach od 26pkt" zacznij sam atakować a nie z przydupasami bo to jest już trochę przereklamowane jak TY :)

Wiesz nie każdy ma czas na granie powiedzmy 4-5h ciągle bo ma też robote :) ALe jeśli kiedyś Cię spotkam chętnie zamknę Ci te morde na dłużej i będziesz znów płakał "gra na skryptach to jest żałosne"

A każdy i tak gra jak chce, nikt wam nie zabrania używania skrypotetki czy jakiś innych botów, chociaż sądząc po yuukim to sam jest płaczącym botem :D
    Mówisz na longu zgłaszasz? A zgłaszaj ja Ci nie zabraniam, bo jeśli ktoś nie umie wygrać z jedną osobą w kilka to jest problem. Aż żałuję że nie mam tego bota co mają niemcy , bo wtedy byście płakali już na potęgę .

Last edited by a moderator: 26. Sie 2018
  10. Ceiter

Ceiter Szlachcic

Docenione treści:
    208
    To niezle,tylko wiesz jaki jest szczegol? Gdy wczesniej sie bilismy 1 vs 1 czy ekipami zawsze byles jechany jak pionek,teraz jest Twoja era masz racje,hmm w sumie nie Twoja tylko skryptow xD

-one loser lubi to.
  11. -one loser

-one loser Ciężki Kawalerzysta

Docenione treści:
    40
    Co Ty to bot niestety nic nie potrafi tylko bocic i tyle. Bez przydupasow czyt pedzace i twoj giermex szumic czyt kastrat to bylbys jeszcze wiekszym dnem

12. DarkKnight

DarkKnight Rycerz

Docenione treści:
    80
    Coty wez nawet na logike,przeważnie Ceiter nad toba byl wyzej i cie jechał,nie zawsze ale bardzo często,a teraz majac przewage nie potrafi nic zrobic,nic w tym dziwnego cos?
    Wcale niczym nie pomagasz sobie :)

13. PolP69

PolP69 Szlachcic

Docenione treści:
    455

A czy ja gdzieś powiedziałem że nie był? Wiem że był lepszy ode mnie i tego nie ukrywam i nie będę , tylko od tego czasu sporo się nauczyłem ... Lepszy komp druga sprawa i necik już nie ten co kiedyś :D też idzie lepiej, teraz nie przesądzam że wygram , ale wydaje mi się że nawet jeśli by wygrał to nie miał by łatwo tego zrobić :) kliny z cofki opanowałem do perfekcji ( przy kilku karetach jestem w stanie sklinować wszystkie ) a z cofki klinuję w 20 sekund więc wydaje mi się że to daje sporo , ale znając życie powiecie że to nie jest klinowanie ręcznie . A co do losera, Ciebie nigdy nie będę brał pod uwagę bo jesteś tyle wart co sojusz z bajusem czyli całe nic :D

14. Ceiter

Ceiter Szlachcic

Docenione treści:
    208
    Klinowanie to nic trudnego uwierz mi.. Piszesz,ze zmieniles sprzet i internet,ja to samo xD z 3 mb przeszedlem na 500 mb ;) Internet wyczylem wiec wystarczy mi 1 proba na klina i siedzi.. Ale klinowanie to nie wszystko ;) Wiec jezeli chcesz z checia sie z Toba zmierze i jak przegrasz wrzucisz ten skrypt do MainSin zeby go zablokowala ;] deal? Jak ja przegram wrzucam Ci 1k pp :)
    Wiecej nie bede sie prosil o pojedynek 1v1 :)

15. Keymil1990

Keymil1990 Szlachcic

Docenione treści:
    2.486
    i tak sie nie okaże kto jest lepszy:D musielibyscie zagrac chociaz z 5 razy:D a i tak wynik móglby byc 3-2 :)
    a gra 1 na 1 to co innego niż gra na rundzie :D
    dlatego nigdy nie bylem zainteresowany pojedynkami:)

kurde to tylko ja chyba zostalem ze slabym netem:p

Last edited: 23. Sie 2018
  16. Ceiter

Ceiter Szlachcic

Docenione treści:
    208
    To nie chodzi o to kto jest lepszy Keymil.. Na prawde nie da sie grac na wysoko rozbudowanych wioskach jezeli CoTy jest na rundzie.. Ten skrypt robi wszystko za niego -.-

17. -one loser

-one loser Ciężki Kawalerzysta

Docenione treści:
    40
    Ja zostalem grajac na telefonie.:[

18. Ceiter

Ceiter Szlachcic

Docenione treści:
    208
    Coz to sie stalo Keymil na rundzie?xD

19. Keymil1990

Keymil1990 Szlachcic

Docenione treści:
    2.486
    myslalem ze wygralem i nikt mnie nie zaatakuje:D mury na 0, deffa malo a tu nagle wysyp karet:D

20. disturbia95

disturbia95 Łucznik na koniu

Docenione treści:
    5
    ciesz się, że ja grałem, bo ta runda by się tak samo dla Ciebie skończyła leszczyku :)

-one loser lubi to.