rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.127
Bo z dziewczynami (atakami)nigdy nie wie, oj nie wie się,
czy dobrze jest czy może jest, może jest już źle,
spokoju się spodziewać, czy też przejść,
czy szukać jej, czy jej z oczu zejść.
Bo z dziewczynami (atakami)nigdy nie wie oj nie wie się,
czy dobrze jest, czy może jest, może jest już źle,
czy najważniejszy jesteś w życiu jej,
czy znaczysz już od kogoś mniej.
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.906
ale troche słalbo defowałes jak mialem głowną wies z full offem pustą :p koles miał do mnie z 30 sekund karetą nawet nie sądzilem ze gra bo pol godziny wczesniej go skontrowalem i mial ledwo wioske ponad 3k :D a off z karetą z głownej był w drodze i zrobiło sie przez chwile niebezpiecznie:D dobrze ze juz mialem z 10 wiosek:D
 

DeletedUser178225

Guest
Jak znajde wiecej czasu to wbije keymil xd
A co do pojwdynkow mozemy grac, ale i tak zawsze na rundzie znajdzie sie ciota co bedzie atakowała jednego lub drugiego xd
 

DeletedUser178225

Guest
No loser miałem akurat na myśli Ciebie , jak to mówią uderz w stół a nożyce się odezwą :D

Druga sprawa tym wyrażasz swoją niemoc w grze, i to że jedyne co potrafisz to wbić na runde zagrać przez czas ochrony . Wykonujesz 1/2 ataki i dostajesz kontre na pysk i koniec gry dla Ciebie :D
 

DeletedUser153359

Guest
Acia to juz na tym poziomie nalagu jest ze mu to przyjemnosc sprawia. xD
 

DeletedUser178225

Guest
Z calym szacunkiem ale to Ty wyrazasz niemoc w grze uzywajac nielegalnych skryptow bo jezeli jest przerobiony to rownoznancze,ze nie jest juz dozwolony ;)

Płaczcie dalej XD
Prosiłeś mnie przez dwa dni na longu a skrypt to podasz go do suportu :D po czym sam korzystałeś z niego
A druga sprawa mało mnie obchodzi czy komus sie to podoba czy nie , każdy gra czym ma a kto nie ma ten płacze :D

Btw, loser brawo! Ale nir masz sie czym chwalic , bo kliny z apki ida easy . zagrał byś na wolnych to wiedział byś ze wiekszosc osob to potrafi
 

DeletedUser178225

Guest
Wybacz mi ceiter, ale mam dysleksję i to nie moja wina że robię proste błędy mimo że staram się nie robić . Ale pewnie i tego nie zrozumiesz:D

A co do losera, nie znam osoby która wygrała by szybkie na telefonie prócz Ciebie, bo nikt nie jest uzależniony jak Ty by grać na szybkich na tele :) więc nie wiem czy Ty się chwalisz .

W sumie widzę też że wpadacie w zachwyt sobą nawzajem bo lubicie każdy post który drugi napisze XD
 
Wynik reakcji
6.752
Odpalaj lepiej skrypty i wbijaj na wysoko rozbudowana wioske tylko do tego sie nadajesz...


Swoja droga, pytanie do administracji wiemy,ze jest planowany turniej a ten osobnik nawet sie przyznaje do uzywania nielegalnych skryptow moze tak na czarna liste go wpisac w nagrode?:) Moze nauczy sie grac fair^^ Ale nie wymagajmy od niego za wiele
 

DeletedUser178225

Guest
Wybacz ceiter, ale bede grał czy chcesz czy nie ;)
Mowisz o czarnej liscie? Zyj dalej w swoim swiecie
Jeśli będę grał na nielegalnych skryptach to administracja to wychwyci ;)
Nic tylko płacz i płacz :D od kiedy zaczynałem grac ktoś miał zawsze jakies skrypty xd i pamietam jak Ty na turnieju w 2014 mialeś skrypt na ucieczke w 200ms :D wiec nie wiem czemu tak głosno krzyczysz xd
 
Do góry