rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser147312

Guest
Dzięki za fajną gre :D Było miło :D Offa i Deffa aż miło nikt mnie nie przejął aż dziwne bo lama ze mnie :D A paru próbowało :D
 

DeletedUser159420

Guest
żałosne,ale co ??? bo nie rozumiem

że 6 poparcia :D

wiecie , nitro cee pierwszy raz w swojej histori przegral. Porazka boooli :)


przecież ja 2 godziny po starcie startowałem on miał 10 wioske ja jedną chciałem mu po prostu 1 przejąć

Ta runda to jakieś ..... nieporozumienie . Dokładnie tak samo miałem -_- Tę rundę wygra jakiś nobek który będzie miał farta i przeciwnik który którego przejmował nie zacznie gry od nowa -_-


Dlatego nie atakowałem graczy z jedną wioską
 

DeletedUser143082

Guest
TOP 4 pokonanych (3 w obrońcach) i TOP 20. Pod koniec nie miałem ani pika ;)

Jaki nick na FO ma Nie Potrafię Grać . ?
 

DeletedUser147312

Guest
O Nitro nasz bohater rundy Hardcore :D Miło takie 200 k na SP co ? :D

Ja Obrony Zaledwie 8 k , Agresor 6 Miejsce :D I 8 w Top :D Miło jak taki noob jak ja widnieje w w pierwszej 10 :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser162819

Guest
Początek rundy z rozbudowaną wioską to niestety tyko szczęście.
Potem liczą się umiejętności.

Kawał:


‎- Jak nazywa się kawa, która nie stoi?
.
.
.
.
.
.
.
.
- Kawalerzy.
 

DeletedUser161505

Guest
Dobra dziewczynki od jutra wracam na SP polskie. Już możecie trząsać portkami. kupuje premkę na 2 miesiące :**
 

DeletedUser

Guest
Jak widać wiele graczy nie docenia rund nocnych, ponieważ twierdzą, że poziom = 0. Zacznijmy od tego, że był Pedro Costa :D

Dobra przejde do konkretów nie było kogo przejmować bo siedzieliśmy na ts'e ja, RooNii, N O O Bhar, Otix93. Współpracujemy, pierwszy problem, dwóch gości mnie atakuje i burzy mi cegielnie do 1 poziomu. Na szczęście skontrowałem:
atak7o.png
potem 2


Na szczęście/niestety na tym się nie skończyło, mój dawny sojusznik ciapciarap1 zaczął mnie atakować i mimo moich dobrych chęci musiałem go skontrować:
atak7o.png


Nie ma to jak burza z rezerwacjami, nerwy niektórym siadają:
scaled.php


Fejkować sojusznika, spk, ale szlachtą :O, na dodatek po 3 próbach chciał na mnie zebrać 2 sojusznika a na to nie mogłem pozwolić:(kontry)
atak2h.png

scaled.php


I teraz najważniejsze, nie chwale się, nie płacze, nie chce pokazać jak inni jaki jestem pro bo jestem noobem, nie chce również płakać, że sojusznicy mnie zdradzili bo to mój błąd. Tylko chciałem przeprosić oficjalnie otixa bo po przemyśleniu twierdze iż błędem było atakowanie jego. PRZEPRASZAM!
 

DeletedUser

Guest
Haha... trzeba odreagować na FO? Współpracowałeś? Współpracą nazywasz próby przejęcie ZAREZERWOWANYCH przeze mnie wiosek? To nie jest współpraca, jak ja bym w Ciebie nie wjechał zrobiłby to kto inny, bo denerwowałeś wszystkich. NIe bedę patrzył bezczynnie jak podbijasz moje wioski.
 

DeletedUser

Guest
Fajna runda z regułą zagrody była teraz. Szkoda tylko, że tak mało osób na nią wbiło ;/
 

DeletedUser159420

Guest
Czeski ja i vialle top1 top2 mimo tego, że ciebie nikt nie atakował ;o
 
Do góry