rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser153746

Guest
Bez fejek nie dalibyście rady, co nie? Macie frajde jak puścicie po 300 ataków i sobie go przejmiecie? Jak nie jest w stanie nic zrobić?

wiesz dla nas to była zabawa i chyba kazdy tak traktuję tą grę. Ciebie sie przejmuje 4 atakami albo 3 przy dobrym szczęściu.

Bez fajek nie próbowaliśmy.
 

DeletedUser

Guest
wiesz dla nas to była zabawa i chyba kazdy tak traktuję tą grę. Ciebie sie przejmuje 4 atakami albo 3 przy dobrym szczęściu.

Bez fajek nie próbowaliśmy.

Nie przypominam soobie, zebyś mnie kiedykolwiek przejął, a nie przepraszam, raz było... ale skończyło się tak, że Ty zostałeś bez wiosek a ja z top 1 do końca sp
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser167008

Guest
fejki na spinera sa puszczane dla czystej zabawy i w niewielkim stopniu dla ubezpieczenia ze bedzie mial problem ze sklinowaniem. A ty noobharku sie tak nie pusz bo ci przypomne jak to podbilem cie 1 szlachta przy tych twoich kontrach na 2 sekundki :D
 

DeletedUser153746

Guest
Nie przypominam soobie, zebyś mnie kiedykolwiek przejął, a nie przepraszam, raz było... ale skończyło się tak, że Ty zostałeś bez wiosek a ja z top 1 do końca sp


człowieku załosny jesteś.

Ostatni raz Nick: Puszczalska Dziewica(3 szlachty)
A wczesniejszy to pamietam jak gralem na superstar i Ci Zawaliłem glówna bo wbiłes klina pod full off ale skad mogleś wiedzieć:) Wiecej razy Wymianiać? Jeszcze jedna sytuacja puściłes na mnie synchro sklinowałem Cie skontrowałem i pisalem zebyś wycofal deff chyba od eddino(Bo bedziesz najwiekśzy noob jakiego znam odpisałes ze mozesz być noobem a deffa i tak nie cofniesz) Mało Ci i tak tego woja zostało:)

A kiedy ty mnie przejołes? Chyba nigdy.
 

DeletedUser

Guest
człowieku załosny jesteś.

Ostatni raz Nick: Puszczalska Dziewica(3 szlachty)
A wczesniejszy to pamietam jak gralem na superstar i Ci Zawaliłem glówna bo wbiłes klina pod full off ale skad mogleś wiedzieć:) Wiecej razy Wymianiać? Jeszcze jedna sytuacja puściłes na mnie synchro sklinowałem Cie skontrowałem i pisalem zebyś wycofal deff chyba od eddino(Bo bedziesz najwiekśzy noob jakiego znam odpisałes ze mozesz być noobem a deffa i tak nie cofniesz) Mało Ci i tak tego woja zostało:)

A kiedy ty mnie przejołes? Chyba nigdy.


Na nicku puszczalska mnie nigdy nie przejąłeś, a na tamtym faktyczne : czyli 1 : 1.
 

DeletedUser153746

Guest
Na nicku puszczalska mnie nigdy nie przejąłeś, a na tamtym faktyczne : czyli 1 : 1.


chcesz? kiedy czas do 22 czerwca:) wyznacz date najlepiej w godzinach porannych lub nocnych zeby serwer nie lagował:) lub serwer francuski gdzie lagów nie ma bo uciekałem do 200ms.(nie zebym sie chwalił:))
 

DeletedUser162819

Guest
Chyba trzeba zrobić ligę sp ,bo jedyne o czym tu się czyta to pojedynki.Skoro tak bardzo chcecie się pojedynkować,to może niech chociaż jeden z tych 10 napisanych na forum dojdzie do skutku.

Też nie lubię jak puszczają kilkaset fejków ;)

Nie potrafią manewrować offem ,to robią takie rzeczy.
 

DeletedUser153746

Guest
ja nie lubie jak wogóle mnie ktoś atakuje:)

Proponuje Nowy temat wyzwania na poojedynej:) Kazdy jeden post kogo wyzywa reszta do usgodnienia na priv i edytować post.
 

DeletedUser155263

Guest
haha to nie rekord:) zapytaj spinera jak mial chyba cos okolo 300+ wtedy nie trafił:) jak byczos przeja to jeszcze na niego szły...

posłałme ttyle fejków 1min i 30s

Bez fejek nie dalibyście rady, co nie? Macie frajde jak puścicie po 300 ataków i sobie go przejmiecie? Jak nie jest w stanie nic zrobić?

Ciebie nie trzeba fejkowac nie łapiesz sie jak lecą 4 ataki
wiesz dla nas to była zabawa i chyba kazdy tak traktuję tą grę. Ciebie sie przejmuje 4 atakami albo 3 przy dobrym szczęściu.

Bez fajek nie próbowaliśmy.

zgodzę się
Nie przypominam soobie, zebyś mnie kiedykolwiek przejął, a nie przepraszam, raz było... ale skończyło się tak, że Ty zostałeś bez wiosek a ja z top 1 do końca sp

no mi to samo powiedz ;D

Chyba trzeba zrobić ligę sp ,bo jedyne o czym tu się czyta to pojedynki.Skoro tak bardzo chcecie się pojedynkować,to może niech chociaż jeden z tych 10 napisanych na forum dojdzie do skutku.

Też nie lubię jak puszczają kilkaset fejków ;)

Nie potrafią manewrować offem ,to robią takie rzeczy.

Jeden ma dojść w wtorek ale nito chyba sie boi i roni tak samo bo mnie ignorują
 

DeletedUser

Guest
matuss111

Po pierwsze ze mną nic nie ugadywałeś tylko z nitro.
Po drugie mówiłem, że mogę zagrać ale niczego nie obiecuję bo nie mam teraz tyle czasu co wcześniej bo mam szkołę i zaliczenia więc nie pisz, że Cię ignoruję etc. bo z nitro gadałeś na osobnym kanale na tsie - nie ze mną :p

pzdr
 

DeletedUser162819

Guest
Widzę,że 2 polaków ogarnia tam czechów w sparingu ;p

Albo jakieś głupoty gadam,bo nie wiem jak we 2 by tam wytrzymali przeciw tylu graczom.
 

DeletedUser

Guest
posłałme ttyle fejków 1min i 30s



Ciebie nie trzeba fejkowac nie łapiesz sie jak lecą 4 ataki


zgodzę się


no mi to samo powiedz ;D



Jeden ma dojść w wtorek ale nito chyba sie boi i roni tak samo bo mnie ignorują



Ty mnie raz ubiłeś a ja Cię ile ? Bo przestałem już liczyć?
 

DeletedUser158324

Guest
fajna rundka top 4 , zacząłem 1h 40 min później :p ale i tak pod koniec sobie odpuściłem :)
 

DeletedUser

Guest
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser155263

Guest
to słuchaj teraz ronni

i nitro


w wtorek od 17 gramy o 200pp
ja i stepchild ,
Roni i nitro


nie będzie was na rundzie będzie walkower
 
Do góry