rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser153746

Guest
Ciesz sie jak bedzie 100pp do wygrania:) bo innej pewnie nie bedzie:) Lub też czekajcie na 3000:)
 

DeletedUser

Guest
Ahhh :D Bardzo chcialem sie sprawdzic na poprzednich ustawieniach.. :D No ale i tak zagram :)
 

DeletedUser153746

Guest
Apel do wszystkich graczy zamierzających grac od 17:) zachęcam do zaczęcia od nowa wszystkim wtedy będziemy mieli 2 razy więcej barbarek:)
 

DeletedUser155263

Guest
Nitro i roni wbic na ts albo na gg mi napisac ... bo sparing w sobote jutro grafik rundy sie zawalił <beczy>
i nie dadzą rady zmienic ustawien na 26pkp
 

DeletedUser

Guest
Nitro i roni wbic na ts albo na gg mi napisac ... bo sparing w sobote jutro grafik rundy sie zawalił <beczy>
i nie dadzą rady zmienic ustawien na 26pkp

Mówiłem już, że jak będę miał czas to się zgadamy na tsie i zagramy ten sparing dla świętego spokoju...
 

DeletedUser

Guest
Witam Wszystkich. Jestem nowym graczem Polskich plemion. Znaczy grałem na niemieckich ale nie szybkich a chciałbym spróbować. Tak przejrzałem kilkanaście stron i widać, ze trzeba tutaj mieć duże umiejętności kontrowania, klinowania, synchronizacji ataków. Nie wiem, może mnie wyśmiejecie, ale znalazłaby się osoba, która pomogłaby mi się podszkolić bym mógł grać choć na średnim poziomie? :) Raz spróbowałem ale zostałem praktycznie od razu przejęty.

Pozdrawiam. Patryk
 

DeletedUser158324

Guest
Witam Wszystkich. Jestem nowym graczem Polskich plemion. Znaczy grałem na niemieckich ale nie szybkich a chciałbym spróbować. Tak przejrzałem kilkanaście stron i widać, ze trzeba tutaj mieć duże umiejętności kontrowania, klinowania, synchronizacji ataków. Nie wiem, może mnie wyśmiejecie, ale znalazłaby się osoba, która pomogłaby mi się podszkolić bym mógł grać choć na średnim poziomie? :) Raz spróbowałem ale zostałem praktycznie od razu przejęty.

Pozdrawiam. Patryk

tak w podpisie niby top 1 na niemieckich a nie umiesz kontr,klin ,synchr ?
 

DeletedUser

Guest
To jest świat zwykły. A tutaj wszystko dzieje się tak szybko :) Chciałbym pograć choć do startu nowego świata tutaj. Ponieważ chcę zebrać mocną ekipę i podbić następny świat, tyle, że w Polsce.
 
Do góry