rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser161505

Guest
Ooo widzę, że nie będzie konkurencji jestem noobem i może bym wygrał, ale również jestem za mocnym patriotą, żeby opuścić mecz gdzie Polacy dostają baty sory panienki spotkamy się po meczu. Keymil z drugiej strony idealna runda dla ciebie ;))


AvE Polak :** o Spiny ;p
 

DeletedUser

Guest
zagrałbym na tej rundzie ale meczyk ważniejszy :p
W fife grałem polvs gre było 3:3 ^^
 

DeletedUser

Guest
runda ok bez lagów nie wiem dlaczego,ale to mnie cieszy :) tak można grać to nic że mnie zjechali,ale wiem że z mojej winy :)
 

DeletedUser159420

Guest
Tak step da się HAHA.
Dajmy przykład (dla ciebie 3 bo wiecej to nawet wyszedłbyś od razu z plemion)

3 osoby robią defa z lekką. Co chcesz w takiej sytuacji zrobić. Skontrowac? Zbijesz 1 to na drugim resztkami całego stracisz a jak nie to na 3. Bronić się offem? Powodzenia.
 

DeletedUser155263

Guest
kto gra jakąs runde przegraliśmy mecz ale teraz pokażemy na sp że jesteśmy proooooo :) xDD
1-1
 

DeletedUser159420

Guest
wyjaśniałem ci kropeq na PW i nie mam zamiaru tego przenosić na forum. tyle nie mam zamiaru już w tym temacie (nie wątku) wypowiadać.
 

DeletedUser147312

Guest
Wczoraj 16.30 . Przepiękna dla mnie runda , niestety ten mecz :D Wioski oddałem żeby nie było nikt mnie nie chcial atakować co dziwne bo wrogów miałem sporo :D Off także się udał :D Dopiero co zaczynam na SP więc bądzcie wyrozumiali że runde w której szło mi naprawde dobrze była przepiękna . Od teraz gram już raczej tylko na SP :D Pozdrowienia Dla Belferni :d Nigdy nie odważyłbym się ciebie atakować z uwagi na kontre ale wioska była naprawde dobrze rozbudowana :D Najdziwniejsze było to że wyczyściłem wioski i nikt sobie nie przywłaszczył :D
 

DeletedUser150331

Guest
Ty mi powiedz kim Ty jesteś ??? bukarot mnie podbił .
i puszczalska nie trzymał z bucarotem .



nie ważne ile ... i tak lagi będą :D

sam cb nie znam ale może dlatego że pierwszy raz cie dziś na SP widziałem ogl nie gralem dość długo od 23 lutego do teraz ale jescze kiedyś topki leciały top10 w twtotal za rok 2011/12 okej nic do cb nie mam że wygrywasz rundki ale jak patrzyłem troche na te zwycięstwa to tam nikogo co umie cos grać nie ma ale to nie twoja wina że jest taki słaby poziom SP..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wysłane: 09.06.12 08:16:22
[SIZE=+1]Agresor zwyciężył[/SIZE]
Szczęście:
rabe.png
-24.0%
Wioska: (503|504)
_____________
unit_spear.png
......
unit_sword.png
......
unit_axe.png
......
unit_spy.png
......
unit_light.png
......
unit_heavy.png
......
unit_ram.png
......
unit_catapult.png
......
unit_snob.png

Kod:
Ilość:    0     0   1431    5    384    0    134    0     0  
Straty:   0     0    564    5    151    0    53     0     0
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Obrońca: xyrek
Wioska: (490|504)
_____________
unit_spear.png
......
unit_sword.png
......
unit_axe.png
......
unit_spy.png
......
unit_light.png
......
unit_heavy.png
......
unit_ram.png
......
unit_catapult.png
......
unit_snob.png

Kod:
Ilość:  3888  1396   339   532    0    196    0    248    2  
Straty: 3888  1396   339   532    0    196    0    248    2
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Łup: drewno 17.044 glina 2.507 żelazo 7.759 ()
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mur uszkodzony z poziomu 20 do poziomu 10
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Straty jednostek agresora: 181k ( drewno 68865 glina 42870 żelazo 71010) miejsc w zagrodzie: 1443
Straty jednostek obrońcy: 1306k ( drewno 481780 glina 423890 żelazo 403200) miejsc w zagrodzie: 10047

Agresor zyskał: 31287 pkt Obrońca zyskał: 4653 pkt; zajętość zagrody: 0/0
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
konwerter by Livius

Jak to jest możliwe ??!!
 

DeletedUser150331

Guest
z nim nigdy nie trzymalem. a ciebie zaatakowałem bo widziealem ze masz offa jemu tez glowna walnolem... pokazałem ci rapki i bugi przez które ville miał szczescie.... no nic do nastepnej... zobacz rapy i nie gadaj głupot bo nawet nie sklinowałes... pisales ze miales 200ms na ucieczke offem z pod mojego synchra wiec jak trzymałem to powinieneś mi pogratulować ze ci wbilem kontre synchrem... ale przecież ty jesteś naj pamietam te czasy jak pisales ze jesteś lepszy bo z repki jesteś.. Porażka i to twoje ego.

nic tak nie mówiłem bo nawet z tb wtedy nie gadałem bajki to do cioci gadać :rolleyes: a pisałem może i tak ale wtedy sporo było topek itp i szczerze bez owijania w bawełne powiem że w tamtym czasie jedynym godnym dla mnie walki był gracz -one loser i wielkie dzięki ci za to loserku bo coś mnie to nauczyło

Jak to jest możliwe ??!!

regula zagrody
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry