rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser178225

Guest
Po prostu pokazujesz, że skład forum teraz byłby słabszy ale zakładasz, że byłby jak ostatnio tylko bez was 2 a nie bierzesz pod uwage, że np. najlepszy gracz offowy reprezentacji nie gra już chyba w niej mam na myśli polakumie.

Nitro przestań z tym polakiem juz dawno zdanie mam o nim wyrobbione.Ale Moze i klepie offa i potrafi sie rozbudowac ale to nie wszystko.... trzeba tez to wykorzystać. Ale pokazał na rozgrywkach kiedy on i meff jednoczesnie oberwali od mniejszego(punktami gracza) odemnie miałem 18k wtedy bodajze a meff 30 i polak miał full offa i karete i obydwoje nie dali rady mnie podbic meff trzymał deffa a pokal dostał... spokojnie meff miał deffa zeby ich dwóch obronic;]
 

zbychu72

Kapitan Reprezentacji
Wynik reakcji
551
Spinanie się coś daje?:)
Żeby grać w reprezentacji i godnie reprezentować kraj trzeba umieć się dogadywać i nie obrażać na każdym kroku.
Admini widzą jak się zachowujecie na forum. Do tego spinanie się z repkowiczami nie wróży współpracy z wami na arenie miedzynarodowej;) nawet jakby był nabór do repki to trzeba wybrać ludzi takich którzy będą współpracować z obecnymi repkowiczami. Nie wyobrażam sobie klótni podczas turnieju.

Także zastanówcie się czy warto się spinać o byle co.
 

DeletedUser159420

Guest
Spinanie się coś daje?:)
Żeby grać w reprezentacji i godnie reprezentować kraj trzeba umieć się dogadywać i nie obrażać na każdym kroku.
Admini widzą jak się zachowujecie na forum. Do tego spinanie się z repkowiczami nie wróży współpracy z wami na arenie miedzynarodowej;) nawet jakby był nabór do repki to trzeba wybrać ludzi takich którzy będą współpracować z obecnymi repkowiczami. Nie wyobrażam sobie klótni podczas turnieju.

Także zastanówcie się czy warto się spinać o byle co.

Do kogo to teraz piszesz bo nikt tu do reprezentacji nie chce się dostać z ostatniej strony jakiej przeczytałem i co więcej nikt się nie spinał na ostatniej stronie.
 

DeletedUser184563

Guest
taka repka , że teraz połowa graczy klepię off czy deff na równi z nimi i to nazywa się repka śmiechu wartę ^ ^
aby grać w repce należy chociaż zagrać raz na 2 miechy sp a tego nie widać brak słów to po co w niej jesteście dla rangi na fo reprezentacja polski bo tak naprawdę połowa starych repkowiczów to lamy i taki coty bajus no pain nitro czy nawet ja bez problemu zjedzie .
 

zbychu72

Kapitan Reprezentacji
Wynik reakcji
551
Do kogo to teraz piszesz bo nikt tu do reprezentacji nie chce się dostać z ostatniej strony jakiej przeczytałem i co więcej nikt się nie spinał na ostatniej stronie.

"Nikt do reprezentacji nie chce się dostać"
Jak możesz nie pisz za innych bo nie masz takiego prawa. Doskonale każdy sam z osobna wie czy chce grać w reprezentacji czy nie.

"z ostatniej strony jakiej przeczytałem"
Czytaj wszystko a nie to co Ci jest wygodniej czytać żeby tylko się wypowiedzieć i " zabłysnąć" nie w tym kierunku co trzeba.

Widząc twój nick widze spine. Zresztą sam siebie od czasu do czasu troche poczytaj bo to co piszesz w niektórych tematach jest żałosne i do niczego nie prowadzi.
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.026
jak nikt nie chce jak powiedzialem Coty comie i kurkowi że ich wciągne do repki to bardzo odpowiedzieli bardzo chętnie:)

każdy z was by chciał:) a czemu detox na mnie focha strzelił ze z kolegi zrobił sie najwiekszym wrogiem? bo powiedzialem zeby go do repki nie brac bo sie za bardzo spina:p
 

DeletedUser159420

Guest
"Nikt do reprezentacji nie chce się dostać"
Jak możesz nie pisz za innych bo nie masz takiego prawa. Doskonale każdy sam z osobna wie czy chce grać w reprezentacji czy nie.

"z ostatniej strony jakiej przeczytałem"
Czytaj wszystko a nie to co Ci jest wygodniej czytać żeby tylko się wypowiedzieć i " zabłysnąć" nie w tym kierunku co trzeba.

Widząc twój nick widze spine. Zresztą sam siebie od czasu do czasu troche poczytaj bo to co piszesz w niektórych tematach jest żałosne i do niczego nie prowadzi.

Po prostu piszesz do wszystkich i boisz się wskazać osoby do któych to piszesz. Z ostatniej strony jakiej przeczytałem bo nie cytujesz czyli zakładam, że odnosisz się do ostatnich wypowiedzi.

taka repka , że teraz połowa graczy klepię off czy deff na równi z nimi i to nazywa się repka śmiechu wartę ^ ^
aby grać w repce należy chociaż zagrać raz na 2 miechy sp a tego nie widać brak słów to po co w niej jesteście dla rangi na fo reprezentacja polski bo tak naprawdę połowa starych repkowiczów to lamy i taki coty bajus no pain nitro czy nawet ja bez problemu zjedzie .


bajus no pain i ty przecież nawet buczera byście nie zjechali a jest on najgorszy z reprezentacji.
 

DeletedUser

Guest
Po prostu piszesz do wszystkich i boisz się wskazać osoby do któych to piszesz. Z ostatniej strony jakiej przeczytałem bo nie cytujesz czyli zakładam, że odnosisz się do ostatnich wypowiedzi.




bajus no pain i ty przecież nawet buczera byście nie zjechali a jest on najgorszy z reprezentacji.

tak? powiedział,najlepszy gracz na polskich plemionach,ale szkoda mi słów na Cb.
 

DeletedUser142069

Guest
to przypomnę Ci jakie byłe pierwsze nabory do repki... Decydowali Ci co niby byli najlepsi a nie tak jak wszędzie ze po prostu były ELIMINACJE - Po za tym dlaczego wogóle inne kraję maja normalnie eliminacje teraz my nie? Moze ja nie chce zebyś mnie reprezentował? Skoro turniej jest dla całego kraju to chcemy mieć równe szanse na dostanie się do gry.
A ja nie chcę, żeby w piłkę reprezentował mnie Wawrzyniak. Wnioskuję o casting do reprezentacji Polski w piłkę nożną!!! Nie obchodzi mnie, że selekcjoner ma swoją wizję, swoje pomysły. Ma być casting i niech bierze tego, kto się dostanie.
 

zimnomi

Rycerz
Wynik reakcji
53
Witam :)

Myślę, że bardziej odpowiednim miejscem na dyskusje tego typu jest temat "Sprawy związane z reprezentacją" :) Proponuję przenieść dyskusję na temat reprezentacji właśnie tam.

Pozdrawiam
fiolka
 

DeletedUser153359

Guest
Mówimy tu o jeszcze wcześniejszych czsach ;) Bo uwierz były kiedyś rundy bez tych botów :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
wakacje się zaczynają pełną parą a ja tu widzę że prawie każda runda ma prędkość 300..... więcej premki i afa na sp napewno nie kupie, tylko pogratulować drubensowi
 

DeletedUser153746

Guest
A ja nie chcę, żeby w piłkę reprezentował mnie Wawrzyniak. Wnioskuję o casting do reprezentacji Polski w piłkę nożną!!! Nie obchodzi mnie, że selekcjoner ma swoją wizję, swoje pomysły. Ma być casting i niech bierze tego, kto się dostanie.

To powiedz mi kto tutaj był selekcjonerem... Uważasz ze gracze się nie rozwijają? w reprezentacji skład powoływany jest co rok więc i tutaj powinny zostać wprowadzone jakieś zmienny. Ojciec niby selekcjoner a na priv nie może odpisać?
 

DeletedUser153746

Guest
Karol w wypadku Polskich sp poziom graczy tylko spada ;o

dlatego na nich nie gram... Jak grałem masowo to ludzie pytali czy bede grał bo o 6 nie wiedzieli czy mają iść spać czy grać hehe zresztą potem podobnie ale to juz nie to co było kiedyś, teraz to mi się już nawet nie chce i niestety nie wystarcza sen co kilka dni...

A to ze spada to ja wiem.. Ale ze bajus w repce to już naprawdę spada... no ale nie będę komentował.

A po za tym co do bajusa to brak słów- gra pojedynek i nasyła ludzi. W repce tylko honorowi gracze.. no także miłej współpracy z bajusem.

A i Bajus oddawaj PP srotko.. już czerwiec a miały być w połowie maja jak wolisz albo prześlesz w ciągu tygodnia albo idę na policję... tak tak śmiej sie śmiej będziesz miał za co jak ci komputerek spr...
 
Do góry