rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser159420

Guest
Karol w wypadku Polskich sp poziom graczy tylko spada ;o

Zgadzam się w 100%, potem gracze pokroju sandał czy bajus myślą, że są dobrzy. Wbija ktoś kto nie grał 2 lata i wygrywa runde za pierwszym razem bo tego się nie zapomina, tak niestety jest.
 
Wynik reakcji
6.791
Teraz wbija moze 5 graczy co ogarniaja na rundzie to jest max ;) Reszta to nupki co nie wiedza co to kontra, taka przykra prawda ;)

ps. A takie napinanie sie,ze Ci co grali kiedys sa lepsi/slabsi jest po prostu przykre... ;)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser153746

Guest
A takie napinanie sie,ze Ci co grali kiedys sa lepsi/slabsi jest po prostu przykre... ;)

To jest taka sytuacja jak by straszę dziecko zabrało młodszemu lizaka. hehe także powodzenia wam życzę w dalszej zabawie:) i Do zobaczenia na 7k.
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.026
ech szkoda ze dania nie miala pelnego skladu i nie umie grac to tylko taka mała rozgrzewka dzisiaj była...

troche karol ma racje z tym ze powinna byc wieksza rotacja w kadrze repki jest kilku graczy co od roku nie zagrali meczu ani rundy na sp...
 

DeletedUser153359

Guest
Kamil ja nie grałem sp od bodajże 8 miechów przedwczoraj wbiłem niby było nas tam kilku, ale nikt z was nie był w stanie mnie nadgonić... aby zlapac jakiegos gracza z repki nawet tego co pół roku nie gra starczy zadzwonić/napisać na gg/albo złapał na zwykłym świecie i on jeśli będzie mógł to na dany mecz się stawi :p

A ja sam nie rozumiem co taki bajus(verum) czy nev player robi w reprezentacji -_- Bo ceiter tak - jak najbardziej z tych grających teraz ogarnia najlepiej, kurek może super graczem nie jest, ale na deffa zawsze można go wziąć i to tyle więcej nie zauważyłem nikogo teraz grającego w jakiś sposób zasługującego na granie w reprezentacji
 

DeletedUser153746

Guest
Kamil ja nie grałem sp od bodajże 8 miechów przedwczoraj wbiłem niby było nas tam kilku, ale nikt z was nie był w stanie mnie nadgonić... aby zlapac jakiegos gracza z repki nawet tego co pół roku nie gra starczy zadzwonić/napisać na gg/albo złapał na zwykłym świecie i on jeśli będzie mógł to na dany mecz się stawi :p

A ja sam nie rozumiem co taki bajus(verum) czy nev player robi w reprezentacji -_- Bo ceiter tak - jak najbardziej z tych grających teraz ogarnia najlepiej, kurek może super graczem nie jest, ale na deffa zawsze można go wziąć i to tyle więcej nie zauważyłem nikogo teraz grającego w jakiś sposób zasługującego na granie w reprezentacji


A teraz zauważ ze Ci gracze których wymieniłeś grają razem, wiec chyba nie jest to dziwne (nie obniżam ich w umiejętnościach) żeby przegrali jakąs rundę skoro nie ma niestety graczy którzy grają przeciwko. Ja nie jestem przeciwny gry zespołowo ale 10 osób na ts w tym wszyscy w top 10 to bardzo dziwne ze wygrywają rundy.
 

DeletedUser153359

Guest
Nie rozumiem tak do końca w jakim sensie to napisałeś i do czego dokładnie się odnosi.
 

DeletedUser153746

Guest
A ja sam nie rozumiem co taki bajus(verum) czy nev player robi w reprezentacji -_- Bo ceiter tak - jak najbardziej z tych grających teraz ogarnia najlepiej, kurek może super graczem nie jest, ale na deffa zawsze można go wziąć i to tyle więcej nie zauważyłem nikogo teraz grającego w jakiś sposób zasługującego na granie w reprezentacji

Chodzi o to że, nie wiem czy zauważyłeś ale poziomu nie ma a Ci gracze przynajmniej Ceiter, Nav grają siedząc na ts w ile osób? nie oszukujmy się że chodzi tutaj o server polski.. Przykładowo na rundę wbija 5 ogarniętych osób w tym 3 a nawet wszyscy siedzą na ts i mają ze sobą sojusz także no dzwine ze wygrywają... Nie wiem czy teraz nawet na sp trzeba w ogóle kontrę jakąś posłać.. czy jest tak ze inni grają sobie żeby pograć z myślą aby mnie tylko nie zaatakowali. Ja np nie gram bo nie ma to sensu? Jaki ma sens gra o 30pp.. Kiedyś jak nagroda była 100 i na rundzie raz na tydzień to żeby nie kupować premki trzeba było się postarać a teraz nie to to inna...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
6.791
To jest fakt,ja np nie zaatakuje Nev'a bo od zawsze z nim gralem, co do kurka... Nieraz zaczynal mnie denerwowac, czym sam wie mu zawsze to na ts mowie.. Verum- gralem z nim mistrzostwa, nie potrzebowalem spin. To sa wlasnie takie osoby z ktorymi mozna powiedziec "zaczynalem" a,ze nie ma jak na razie nowych graczy ktorzy ogarniaja to juz jest problem... ;) Ogolnie, brakuje tego oporu na rundach, bez problemu mozna wbic na runde wygrac ja,ale czy to daje jakas satysfakcje ? - nie. Co jak co ale mistrzostwa fajnie sie nam gralo, 2 miejsce bylo nie jest zle,oby wiecej takich turniejow.

Co do mojego dojscia do reprezentacji- Troche gram juz w plemiona,samemu troche umiem grac,ale w druzynie z ktora bede mial przegrac iles tam meczy jeszcze nie bylem, i mam nadzieje,ze troche gry zespolowej sie naucze. Bo w koncu to gra zespolowa.:)

Ps. Co do Nev'a gra tak samo jak ja,moze i offem nie gra poniewaz ma lagi ale deffowac czy tam deff + lk gra dobrze. :)
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
6
byczos, bardzo dziękuje Ci za ten komentarz odnośnie tego co ja tutaj robię.
Ale z drugiej strony sam napisałeś że ostatnie szybkie grałeś 8 miesięcy temu, więc ostatnia nasza wspólna runda mogła odbyć się właśnie w tamtym czasie. Nie mówię że tak jest, ale myślę, że w takim razie warto się zastanowić czy umiejętności danej osoby przez ten czas się nie zmieniły bo tego nie wiesz, prawda? Ty piszesz jedynie na podstawie tego co było 8miesiecy czy nawet może rok temu bo sam przerwy też miałem w tamtym czasie. Ale tak jak piszę, nie mówię że jestem Pr0 :)

Co do wypowiedzi Przepraszam Cię to myślę, że chodziło mu o to, że my myślimy, że jesteśmy takie kozaki, że jak w 10 siedzimy na ts'ie i zjedziemy pół serwa lub cały na którym w ogole nie ma poziomu, to jesteśmy jacyś super wyjątkowi, mamy zawyżoną samoocenę i uważamy że jak nie my to kto?

No ale w sumie... Jakby obiektywnie patrząc na tą wypowiedź to jak nie my to kto? to te pół serva co nie ogarnia?

Z drugiej strony można by było zadać sobie pytanie co robi w repce osoba, która sama sie przyznaje że od 8 miesiecy nie była na tym co reprezentuje, ale nie chce żadnych spinek, zresztą Ciebie byczos pamiętam z dobrej strony :)
 

DeletedUser178225

Guest
Siedzi jego sprawa z kim gra.... gratulacje ale to była tylko formalnosc zebyscie wygrali wbili w kilku do tego ich rozwój był jakby na fazie poczatkowej:)
 

DeletedUser153746

Guest
Jak napisałem. Ceiter powiedz mi przegraliście rundę grając i siedząc na ts? Zapewne nie, także nie ma to porównania w rzeczywistości. /kiedyś było inaczej i pewnie te czasy już niestety nie powrócą.. Pamiętam rundy gdzie meff, makap i polak przejmowali mnie we 3 we 2... pałac poziomowy i sobie chłopaki nie radzili pod kontry oczywiśćie deff. ja rozumiem gre zespołową ale nie takie coś gdy 2 strona gra sama. Sami to robicię pisząc że plemiona to gra zespolowa... zjechać kogoś w 2-3 to żadna satysfakcją... wygralem około 20 rund na szwecji po pewnym czasie miałem po 10 graczy na mnie bo po prostu wiedzieli ze jak dojdę do szlacht to już szans nie bedą mieli.. Także nic mnie nie zadziwi.. to jest nie fer ale cóż, życię tez nie jest fer... ale dalej sadźcie że ranking tw total to wyznacznik dobrego gracza.

A i oczywiście ja do was chłopaki nic nie mam ale rozumiecie mam nadzieję moje odczucia i jak to tak naprawdę wygląda. grajcie życzę wam powodzenia.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
6.791
Nie wiem, zacznijmy od tego,np ja przez dluuugi ale to dluugi czas gralem bez zadnego ts'a... Raczej te czasy juz nie wroca ale jest nadzieja, repka jest odnawiana, zaczna sie mozna normalne mecze gracze starsi wroca do sp- trzeba troche potrenowac. ;) Chyba,ze starsi gracza po prostu zostana zamienieni na nowych - wieczni nie beda. ;)
 

DeletedUser

Guest
kurek znowu tyłek spina a teraz jeszcze bardziej jak jest w "Reprezentacji polski" i tak są lepsi gracze od niego nie mówię o sobie bo może jest lepszy odemnie a nie umiał puścić kontry lk na lk do 100ms dopiero mu pokazałem :D z tego co słyszałem repka zbierana w one day więc pozdro 600 drubens, poza tym tam pchają się osoby niewyżyte emocjonajnie (kurek) w grze :D
 

DeletedUser153359

Guest
Karol pisałem o tych osobach bo sam z nimi grałem i wiem na co je stać i co mogą dać od siebie i z tej strony ceiter jest własnie jak najbardziej na + według mnie może nie mam racji i wiesz lepiej bo miałeś okazje więcej razy ode mnie z nimi zagrać ale jak mówiłem to moja opinia na ich temat i tego co zauważyłem
 

DeletedUser153746

Guest
Karol pisałem o tych osobach bo sam z nimi grałem i wiem na co je stać i co mogą dać od siebie i z tej strony ceiter jest własnie jak najbardziej na + według mnie może nie mam racji i wiesz lepiej bo miałeś okazje więcej razy ode mnie z nimi zagrać ale jak mówiłem to moja opinia na ich temat i tego co zauważyłem

Ja nie jestem oczywiście przeciwny gry zespołowej ale nie kiedy zdobywa nagrode jeden gracz a gra się w 5... chodzi o to.
 

DeletedUser171672

Guest
kurek znowu tyłek spina a teraz jeszcze bardziej jak jest w "Reprezentacji polski" i tak są lepsi gracze od niego nie mówię o sobie bo może jest lepszy odemnie a nie umiał puścić kontry lk na lk do 100ms dopiero mu pokazałem :D z tego co słyszałem repka zbierana w one day więc pozdro 600 drubens, poza tym tam pchają się osoby niewyżyte emocjonajnie (kurek) w grze :D

Mówisz o tej kontrze co trzeba wyczuć opóźnienie. Próbowałem jej się uczyć kiedyś na lapku, ale nie wychodziła. Przypomniałeś mi o niej i teraz jakoś wychodzi. Ja się nie spinam tylko mówię, że jak chce to moge mu pokazać czemu gram w repce.
 
Wynik reakcji
6
Chodzi o to że, nie wiem czy zauważyłeś ale poziomu nie ma a Ci gracze przynajmniej Ceiter, Nav grają siedząc na ts w ile osób?

Jak ja bym grał i siedział równocześnie na tsie to nic konkretnego bym nie ugrał ;p
No niestety, dla mnie smutna prawda, ale mój komputer i net najlepsze nie są, dlatego i moje wyniki są gorsze.

Do tego trzeba dodać, że w swojej 'karierze' ani razu nie użyłem jeszcze ani jednego skryptu, więc... i tak dobrze bo od takiego płotka lecącego na 95% skrypty i 5% normalna gra, myślę, że jestem lepszy ;)
 
Do góry