rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser153746

Guest
Nie chcę być niemiły, ale wydaje mi się, że niektórzy z tych starych wyjadaczy zjechaliby wszystkich napinaczy z forum na raz i to bez żadnego przygotowania, więc zamiast pisać smuty, skupiłbyś się na tym, co możesz poprawić, by grać lepiej i osiągnąć poziom tych starych wyjadaczy. Pozdrawiam.

Jak dobrze pamiętam to ostatni mecz przegraliście a potem szukaliście igły w stogu siana... Do tego wymyśliliście nowy system sparingowy? żebyśmy my płacili 600pp oczywiście wiedząc ze tego nie zrobimy nie odbył się już zaden mecz. A chyba nie jest problem udostępnić server na 3h.
 

DeletedUser153359

Guest
Karol jeśli cieszy cie wygrana 15 vs 11 to gratuluje po za tym teraz nie bedziecie mieli w składzie 2 czołowych w tam tym meczu graczy czyli mnie prouda więc nie macie szans xd Wy ciagle napinacie tylko an repke wiec jak chcecie grac z nami to zaplaccie za server i tyle
 

DeletedUser142069

Guest
Nie zamierzam się o to wykłócać, wielu dobrych graczy dostało się do reprezentacji bez żadnych znajomości, mnie też w niej kiedyś nie było. Przychodzą ci, którzy się wyróżniają. Proste.

Co do meczu to moglibyśmy długo dyskutować, mogę przywołać świadków, którzy potwierdzą, że padł mi internet i gdy wróciłem, to już nie miałem wioski, ale to bez sensu (to chyba był ten mecz, o ile dobrze pamiętam). Nie zamierzam się tłumaczyć, po prostu udało Wam się wygrać i tyle - szacun. Ale to przecież nie znaczy, że wszyscy z Was nagle dostaną się do repki. Sparing to nie jest casting do reprezentacji. To taki trening dla nas i wspólna zabawa. Żeby się do nas dostać, musisz się wykazać czymś więcej niż zwycięstwem w jednej rundzie.

@Keymil
Za długo jak na pierwszy raz po takiej przerwie,ale o 18 jest coś 3-godzinnego - może się skuszę :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

zbychu72

Kapitan Reprezentacji
Wynik reakcji
551
Nie zamierzam się o to wykłócać, wielu dobrych graczy dostało się do reprezentacji bez żadnych znajomości, mnie też w niej kiedyś nie było. Przychodzą ci, którzy się wyróżniają. Proste.

Co do meczu to moglibyśmy długo dyskutować, mogę przywołać świadków, którzy potwierdzą, że padł mi internet i gdy wróciłem, to już nie miałem wioski, ale to bez sensu (to chyba był ten mecz, o ile dobrze pamiętam). Nie zamierzam się tłumaczyć, po prostu udało Wam się wygrać i tyle - szacun. Ale to przecież nie znaczy, że wszyscy z Was nagle dostaną się do repki. Sparing to nie jest casting do reprezentacji. To taki trening dla nas i wspólna zabawa. Żeby się do nas dostać, musisz się wykazać czymś więcej niż zwycięstwem w jednej rundzie.

@Keymil
Za długo jak na pierwszy raz po takiej przerwie,ale o 18 jest coś 3-godzinnego - może się skuszę :)

To był po prostu ten mecz gdzie ja nie grałem;/ i sprawa wyjaśniona:p
 

Damianosbananos

Zwiadowca
Wynik reakcji
21
jak tam repka się trzyma?

--------------------------------------------------------------

widze nowy turniej:p

1vs1vs1 round for Speed Championship 2014:
Finland vs
Poland vs Slovakia

fajnie to pomyslane. 3 zespoły na jednym meczu:p
szoda, że mnie wywalił drubens z repki. super mecz:)

--------------------------------------------------------------

jakas rozpiska turnieju jest?
 

DeletedUser

Guest
Karol jeśli cieszy cie wygrana 15 vs 11 to gratuluje po za tym teraz nie bedziecie mieli w składzie 2 czołowych w tam tym meczu graczy czyli mnie prouda więc nie macie szans xd Wy ciagle napinacie tylko an repke wiec jak chcecie grac z nami to zaplaccie za server i tyle

Ja Cb godnie zastąpie noobku,co swoich burzy -.-...
 

zbychu72

Kapitan Reprezentacji
Wynik reakcji
551
Fajna rundka :D Od poczatku 4 mnie atakowalo, mieli max 15 s toporami :D Ale ubici tylko,ze za duze straty by grac dalej juz :)

No rundka fajna oby było więcej takich! :) Ale plemię chociaż 5Cio osobowe... mnie też od początku dręczyli ale 1k pik odstraszał:D a potem to już tylko 2 fast 4 you wjeżdżał we mnie LK mając dość sporego defa :)
No ale kontre puściłem jak trzeba:) ofik padl i gra nie ma sensu;)

Dzięki za gre! :)
 

DeletedUser159420

Guest
Karol jeśli cieszy cie wygrana 15 vs 11 to gratuluje po za tym teraz nie bedziecie mieli w składzie 2 czołowych w tam tym meczu graczy czyli mnie prouda więc nie macie szans xd Wy ciagle napinacie tylko an repke wiec jak chcecie grac z nami to zaplaccie za server i tyle

Przypominam, że w składzie forum grało pare słabych graczy i zabrałko kilku czołówych m.in: one loser, pan kropeq, ego sum deus, zumir de la vega
 

DeletedUser153359

Guest
Przypominam, oni nie chcieli grać albo nie ma z nimi kontaktu :) Widzisz nitro na chama próbujesz wyjść na fajnego a zawsze kończy się ośmieszeniem twojej głupoty ^_^
 

DeletedUser153746

Guest
Nie zamierzam się o to wykłócać, wielu dobrych graczy dostało się do reprezentacji bez żadnych znajomości, mnie też w niej kiedyś nie było. Przychodzą ci, którzy się wyróżniają. Proste.

Co do meczu to moglibyśmy długo dyskutować, mogę przywołać świadków, którzy potwierdzą, że padł mi internet i gdy wróciłem, to już nie miałem wioski, ale to bez sensu (to chyba był ten mecz, o ile dobrze pamiętam). Nie zamierzam się tłumaczyć, po prostu udało Wam się wygrać i tyle - szacun. Ale to przecież nie znaczy, że wszyscy z Was nagle dostaną się do repki. Sparing to nie jest casting do reprezentacji. To taki trening dla nas i wspólna zabawa. Żeby się do nas dostać, musisz się wykazać czymś więcej niż zwycięstwem w jednej rundzie.

@Keymil
Za długo jak na pierwszy raz po takiej przerwie,ale o 18 jest coś 3-godzinnego - może się skuszę :)


to przypomnę Ci jakie byłe pierwsze nabory do repki... Decydowali Ci co niby byli najlepsi a nie tak jak wszędzie ze po prostu były ELIMINACJE - Po za tym dlaczego wogóle inne kraję maja normalnie eliminacje teraz my nie? Moze ja nie chce zebyś mnie reprezentował? Skoro turniej jest dla całego kraju to chcemy mieć równe szanse na dostanie się do gry.
 

DeletedUser159420

Guest
Przypominam, oni nie chcieli grać albo nie ma z nimi kontaktu :) Widzisz nitro na chama próbujesz wyjść na fajnego a zawsze kończy się ośmieszeniem twojej głupoty ^_^

na fajnego? po prostu napisałeś to tak jakby w składzie grali wszyscy najlepsi co mogli i teraz już forum nie wygra a prawda jest taka, że skład forum był mierny a i tak wygrał.
 

DeletedUser

Guest
o prosze prosze jaka dyskusjaaaaaaaaaa niezle niezle dziewczeta dla mnie wioska najlepszy jest i polak reszta nikt sie nie wykazal w pojedynkach ze mna zebym mogl pwoiedziec ze mnie do pionu sprowadzil ehhhhhhhh poprostu oni sa nieludzcy i z nimi repka na pewno wygra ale jak nie ma polaka chociazby to nie maja szanse z keymilem, nev playerem , byczosem bo to nie to samo
 

DeletedUser153359

Guest
na fajnego? po prostu napisałeś to tak jakby w składzie grali wszyscy najlepsi co mogli i teraz już forum nie wygra a prawda jest taka, że skład forum był mierny a i tak wygrał.

Kłania się czytanie ze zrozumieniem ;)

Miałem się nie wdawać w dyskusje z wami tak więc żegnam jak ktoś chce pokazać mi swoje umiejętności niech zagra na sp jak będe i pokaże że ja to noob co nie powinien w to grać :)
 

DeletedUser159420

Guest
Kłania się czytanie ze zrozumieniem ;)

Miałem się nie wdawać w dyskusje z wami tak więc żegnam jak ktoś chce pokazać mi swoje umiejętności niech zagra na sp jak będe i pokaże że ja to noob co nie powinien w to grać :)

Po prostu pokazujesz, że skład forum teraz byłby słabszy ale zakładasz, że byłby jak ostatnio tylko bez was 2 a nie bierzesz pod uwage, że np. najlepszy gracz offowy reprezentacji nie gra już chyba w niej mam na myśli polakumie.
 
Do góry