rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser153746

Guest
Na TWM jest mecz polski
Start: Thursday, 06/26/2014 18:00
End: Thursday, 06/26/2014 21:00
Tylko ze prawie wszystki kraje miały eliminacje a my to co gorsi? czy o co chodzi dlaczego nie ma zadnych info?

a po za tym gramy z tymi co sp nie maja hehe także chyba nas nie doceniają.
 

DeletedUser153359

Guest
<nioch nioch> hmmm zajechało mi tu zumirem

Karol kraje które miały eliminacje nie posiadały reprezentacji z różnych powodów (albo jej nigdy nie miały, albo została rozwiązana, bądź też brakowało im członków) tak więc Polska pod żadnym wzglądem gorsza nie jest ;p
 

DeletedUser

Guest
jakie piony sa w repce buahahha nio to widze awans heehe gratki nalezalo sie cejter ale env player mam watpliwosci , ten defik tak ale ofowo cienkoooo mimo wsyztsko git hłehehehe
 

DeletedUser153746

Guest
<nioch nioch> hmmm zajechało mi tu zumirem

Karol kraje które miały eliminacje nie posiadały reprezentacji z różnych powodów (albo jej nigdy nie miały, albo została rozwiązana, bądź też brakowało im członków) tak więc Polska pod żadnym wzglądem gorsza nie jest ;p

to u nas jest repka jeszcze aktywna? starzy wyjadaczę można powiedzieć ze juz nie grają także dziwie się ze startujecie jak nawet nie chcecie meczu zagrać:) Ale powodzenia hehe. Dz za odpowiedz w tym temacie.
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.065
to u nas jest repka jeszcze aktywna? starzy wyjadaczę można powiedzieć ze juz nie grają także dziwie się ze startujecie jak nawet nie chcecie meczu zagrać:) Ale powodzenia hehe. Dz za odpowiedz w tym temacie.

no kilkanascie osob zgłosiło chęc do gry w mistrzostwach to moze tych 10 graczy na mecze zbierzemy:)

Wyraf mam nadzieje ze bedziesz grał wtedy co i ja i bede mógł cie pojechac...
fajny z ciebie kolega daje mu konto na 76 zeby sobie zobaczyl okolice itp a on cale wojo rozbija na koncie i atakuje plemie z którym jest PON...
 

DeletedUser

Guest
no kilkanascie osob zgłosiło chęc do gry w mistrzostwach to moze tych 10 graczy na mecze zbierzemy:)

Wyraf mam nadzieje ze bedziesz grał wtedy co i ja i bede mógł cie pojechac...
fajny z ciebie kolega daje mu konto na 76 zeby sobie zobaczyl okolice itp a on cale wojo rozbija na koncie i atakuje plemie z którym jest PON...

Grajcie o 11:30,żeby był poziom na rundce ;)
 

DeletedUser142069

Guest
to u nas jest repka jeszcze aktywna? starzy wyjadaczę można powiedzieć ze juz nie grają także dziwie się ze startujecie jak nawet nie chcecie meczu zagrać:) Ale powodzenia hehe. Dz za odpowiedz w tym temacie.

Nie chcę być niemiły, ale wydaje mi się, że niektórzy z tych starych wyjadaczy zjechaliby wszystkich napinaczy z forum na raz i to bez żadnego przygotowania, więc zamiast pisać smuty, skupiłbyś się na tym, co możesz poprawić, by grać lepiej i osiągnąć poziom tych starych wyjadaczy. Pozdrawiam.
 

DeletedUser171672

Guest
Nie chcę być niemiły, ale wydaje mi się, że niektórzy z tych starych wyjadaczy zjechaliby wszystkich napinaczy z forum na raz i to bez żadnego przygotowania.

Chciałbym to zobaczyć..

--------------------------------------------------------------

Drubens dał odznaczenia na szybkich ;D
 

DeletedUser

Guest
Ciekawe czy to pojedynczy taki 'wybryk', czy odznaczenia zostaną na dłużej. :)
 
Do góry