rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser169458

Guest
ok ok !!!! to zagram coś, ale jak wejde, to 250 ataków zanim ja wyslę szlachte xd
 

DeletedUser184572

Guest
Podbiłem barby to co zrobiłeś ? Nasłałeś 5 pionków(w tym Płotka z 200 fejkami) i nie mogłeś przejąć tej barby... Porażka...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
6
Czy ja kiedykolwiek w historii mojej gry w plemiona, nasłałem kogokolwiek na kogoś?

Ja zarezerwowałem 2 barby, kratka w kratke koło mojej wsi
Ty bezczelnie podbiłes je od razu je obstawiajac.
I kto tu jest jest zerem?

Wszystko po to żeby wygrać... -.-
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser184572

Guest
Barby podbiłem o 19:30, Płotek o 19:40 zaczął mnie fejkować z jakimiś noobami, łącznie weszło z 3k ataków... A i tak nie przejęliście mi nic... parę kuźni poburzonych i to tyle... Wasz poziom bliski zeru. Szkoda mi tych 40pp wydanych na grę, ale się zwróciły i mogę oddać ludziom.
 

DeletedUser153359

Guest
Nie po prostu jestem zirytowany że podrabiasz konto na którym swojego czasu grywałem -_- I tylko z tego powodu odwiedziłem to forum...
 

DeletedUser

Guest
Barby podbiłem o 19:30, Płotek o 19:40 zaczął mnie fejkować z jakimiś noobami, łącznie weszło z 3k ataków... A i tak nie przejęliście mi nic... parę kuźni poburzonych i to tyle... Wasz poziom bliski zeru. Szkoda mi tych 40pp wydanych na grę, ale się zwróciły i mogę oddać ludziom.

Tak tak ja też pokoloruje ,100 milionów ataków odrazu ci puściłem :D
 
Wynik reakcji
6
Podbiłem barby to co zrobiłeś ? Nasłałeś 5 pionków(w tym Płotka z 200 fejkami) i nie mogłeś przejąć tej barby... Porażka...

Na pw na szybkich, napisałeś mi że jesteś niby nowym, nieznanym graczem.
Rozumiem że po jednej 2-godzinnej rundzie gry ze mną stwierdziłeś że byłem ogarnięty, a teraz jestem zerem - i wszystko w 2h? Aha...

Tak masz racje - podbiłeś barby, barby, które od początku stykały się z moją główna, barby, które farmiłem i barby, które na starcie powiedziałem że je wezmę - nie miałeś nic przeciwko. Sam nawet powiedziałeś że idziesz zupełnie w drugą stronę. No ale jak pod koniec rundy okazało się, że jestem na prowadzeniu, no to dawaj na te dwie barby (co z tego że sam miałeś do nich dość daleko), chodziło o to żebym się jeszcze bardziej nie wybił, więc od razu po podbiciu je obstawiłeś full deffem - pewnie jeszcze tak od niechcenia, nie?
Na dodatek w ostatniej minucie dostaje ni stąd ni z owąd dwie karety od jakiegoś gracza (zero wcześniejszego skanowania). Jedną sklinowałem, drugą nie - i stąd strata 6k do Cb, której nie powinno być bo w założeniu miałem mieć jeszcze dwie wsie (a nawet jak nie, to Ty na zasadach sojuszu ich mieć nie powinieneś, więc nawet bez nich powinienem wygrać)

Ale co tam, lepiej olać sojusz. Spoko - Widocznie jeszcze nie wiesz jak ciężko u mnie po czymś takim drugi raz sojusz uzyskać;)

Nasłałem 5 pionków? Aha... to ciekawe - uważaj bo ktoś Ci uwierzy, zresztą o tym już napisałem wyżej.
Nasłałem płotka? Haahahahhaha - w to, to masz jak w banku, że 100% ludzi Ci uwierzy^^
No nie mogłem przejąć tej barby bo pod koniec miałem już tylko dwa mizerne offy, a Ty w ramach "sojuszu" nie chcący na nie poleciałeś i nie chcący od razu sporo deffa do nich wsadziłes...

I kto tu jest porażką?...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
nasz kochany phenomen zaraz będzie nick zmieniał bo ja już tu widze że nie pogra nawet deff lk już 7-ma osoba mówi że go będzie jechać i tak jest ostatnie sp zagrał deff lk i zjechany na start więc pozdro dla naszego kolegi co podprowadził konto byczosowi :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Ja Was nie rozumiem to,ze ktos Was atakuje od razu musicie nasylac 7 graczy ?:) Grajcie sobie 1 na 1 i tyle :p
Szkoda,ze taka dluga ta kolejna rundka,trzeba czekac do weekendu zeby cos sobie zagrac... :x

jak ja nikogo nie nasyłam tylko sami gracze mówią że będą go jechać a propo nasyłania to -Phenomen nasyłał kolesia na nas który botem fejkował więc szybka notka do drubensa i chłopak szybko zakończy grę na tym nicku
 

DeletedUser184572

Guest
Ja Was nie rozumiem to,ze ktos Was atakuje od razu musicie nasylac 7 graczy ?:) Grajcie sobie 1 na 1 i tyle :p
Szkoda,ze taka dluga ta kolejna rundka,trzeba czekac do weekendu zeby cos sobie zagrac... :x

Ceiterku... Nie ogarniasz życia :)) Bez botów i bez gry w kilka osób nie mają szans :)

Podprowadziłem konto ? Pozdrawiam, z tym nickiem gram od 2006? albo 2005 roku. I nie mówię tu o plemionach... Szukacie spin bo nie macie co robić ale cóż :) Pion, pionem pozostanie :))

--------------------------------------------------------------

jak ja nikogo nie nasyłam tylko sami gracze mówią że będą go jechać a propo nasyłania to -Phenomen nasyłał kolesia na nas który botem fejkował więc szybka notka do drubensa i chłopak szybko zakończy grę na tym nicku

Ja nasyłałem gościa z botem ? hahahahaha pozdro! jedynym botem jaki jest na polskich SP jesteś Ty... Wszyscy o tym wiedzą, nic z tym nie robią :)
 

DeletedUser

Guest
lord odbyt wczoraj powiedział że kazałeś nas atakować i tą wiadomość widziałem ja i 3 inne osoby więc pozdro 600, jak ci nie pasuje że gracze na botach jadą to nie graj
 
Do góry