rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

ego sum deus

Zwiadowca
Wynik reakcji
12
Powiedz mi, że powiedział Ci coś takiego Martin Garrix...... :D

Jakbym miał mu dawać PP, to i tak zostały by one w rodzinie. :D


HAHAHAHAHAHAHAH. :D

Mój ostatni post w Twoim kierunku, bo to sensu nie ma. :) Skoro dla Ciebie lider TWtotal (nie mówię, że jest to wyznacznik, ale nikt przypadkiem nie wygrywa 220 razy) nic nie potrafi, mimo, że mam rozmowy nawet jak prosisz o nauki, to, nie będę się kłócił, bo wszystkiemu zaprzeczysz, a potem będziesz wylewał żale w poduchę.

Tak mnie zjechałeś dziś, że rundę wygrałem, chociaż tego nie chciałeś. :) Tak mnie zawsze ciśniesz, że ostatnio straciłeś karetę na mnie.
Więc Twoich akcji nei było. :)

Może teraz coś zdziałasz, bo masz 1 kratkę do mnie. :) Po mnie to spłynie, a Ty wreszcie będziesz mógł prawdziwie rzec, ze mnie zjechałem, rozprawić się ze swoim kapucynem, jakikolwiek jest, o ile jest i zasnąć, żeby rano wstać poprawiać oceny, bo wstyd w gimnazjum mieć 3, czy 4.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser171672

Guest
A ta runda co z danielkiem wygrałem? Hahahaha, wezzz gosciu juz wiecej nie pisz.. Kazdy mowi ze placisz za wsie :)
 

ego sum deus

Zwiadowca
Wynik reakcji
12
Ta runda, to pocisk dostać musiał Gasz. ;) Bo pisałeś mi nawet, że na TSie byłem - a nigdzie nei byłem.

Grałem ostatnio przeciwko Tobie 2 razy. Raz straciłeś karetę, a potem Cię przejąłem.
2 dziś, jak to straciłeś wszystko i dałeś od nowa.. A ja rundę potem wygrałem.

I teraz, straciłeś swoje piki, bo już mi się nie chciało offa kisić, jakbyś mnie nie dobił LK byłbyś bobem do potęgi. 1 pole miałeś. :)

Więc mizernie na razie Ci idzie. :)

Każdy, Twój ziomek tak mówi, o ile tacy istnieją, ja protokół mogę pokazać każdemu, nie ma tam nic takiego. :)



Każdy szczeka, a z równej walce solo bęcki dostaję. <3 LOVE POLAND, po prostu. :)



Pokaż jak coś wygrywać, bo wejść na rundę i przeszkadzać to każdy potrafi, ale żeby sensownie coś wykombinować, przejąć i wtedy powiedzieć, że mnie zjechałeś, to jeszcze brakuję sporo. :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser171672

Guest
Hahahahaha ty mnie przejąłęś? Pierwszy raz puscilem karete bez fejkow i nawet nie sklinowales, a szla 4 minuty i cie przejąłęm bez problemu, a potem na ts wbiles i mnie wyzywales... Jak chcesz to danielek to potwierdzi :) Drugi raz wtopilem karete i zacząłem od nowa. Nie podbiles mnie. 3 raz zjechalem ci cale wojo, mi zostalo jeszcze 1000 pik i 300 lk. Myslalem, ze sie nie podniesiesz, ale pp zadzialaly i top 1 masz. Moglem zrobic te katasy i cie poburzyc, ale nie chcialo mi sie. Teraz 4 raz tlumaczysz sie ze kratka w kratke. JA BYLEM SAM, WAS BYLO DWOCH!

--------------------------------------------------------------

Jak narazie 2:0 dla mnie. Mozesz byc ten top 1 w tw total ale jest to totalna sciema bo kupujesz wsie za pp i grasz z druga osoba na koncie.
 

ego sum deus

Zwiadowca
Wynik reakcji
12
Ta pierwsza sytuacja to Gasz. Danielek już mi mówił.
2. Zacząłeś od nowa po stracie wszystkiego, ale zostałeś przejęty. - Wygrałem rundę. [przy wysłaniu na mnie karety, Edino wysłał na mnie jeszcze 90fake i potwierdził, ze Ty mu kazałeś]
3. Miałem jeszcze 400lk. Ty 400pik i 200lk. :) - Wygrałem rundę.
4. Robiłeś piki i lk. Byliśmy 4sekundy lk i 12 taranem. Straciłeś defa i wjechałeś mi lk jak mi off wracał. Trudne to to nie jest.

Powtórzę się. Weź kiedyś. Przemyśl coś, daj radę mnie przejąć to zagadamy.

Boli Cię to, że jesteś słaby, mimo premium wyrzuconego w to.

____
2:0, to może być w Twoim rankingu, ale jak zaśniesz. :)

Nie przejąłeś mnie ani razu. Ani razu nie sprawiłeś, że przestałem grać. :)

No tak, gramy we dwóch - boli?
 

ego sum deus

Zwiadowca
Wynik reakcji
12
No nie Ciebie, szarą wioskę po Tobie, bo uciekłeś, jak nie dałeś rady.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser171672

Guest
No nie Ciebie, szarą wioskę po Tobie, bo uciekłeś, jak nie dałeś rady.

No to widzisz. Jak myslisz ze przejecie wioski barbarzynskiej(pustej), a aktywnego gracza to jest to samo to ja nie wiem czemu ja jeszcze z tobą rozmawiam..:/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser169458

Guest
Czo tu się dzieję na tych plemionach? Bo się dawno nie grało ;D nadal taka spina wielka , fejki, że grać się odechciewa? :)
 

DeletedUser169458

Guest
Heheszky. Gdybym miał pp , to bym coś zagrał. Ale sam wiszę 90 już i nie mam jak oddać ^^
 
Do góry