rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
279
Nie wpadło bo tygrysek się poddał za wcześnie ^^ :D

Nie ma to jak wbić na rundke i po ochronie od razu 6 ataków ^^
Brawo Szumix nieźle nasyłasz!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
3.049
Nie wpadło bo tygrysek się poddał za wcześnie ^^ :D

Nie ma to jak wbić na rundke i po ochronie od razu 6 ataków ^^
Brawo Szumix nieźle nasyłasz!

Hahaha.... weź skończ pisać z tym nasyłaniem, bo to jest już naprawde śmieszne... Zapytaj się Ramajada/Matyssa, bo z nimi siedziałem na TS i im nawet mówiłem, że wbiłem, żeby zrobić katy i Cie poburzyć. To, że ktoś Cie atakował to znaczy, że nasyłam? Pomyśl co piszesz. Nie dziwię się, że Cie tyle osób atakuje.
 
Ostatnia edycja:

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
279
Ceiter cóż za zbieg okoliczności bo wpadł na mnie off od *PrO StylE* potem kareta od rolnika "podzielona" dziwne troche,mogłem zrobić screeny zawsze robicie ze mnie tego "złego"
Sollor może i jestem idiotą ale nie taką chorągiewką jak ty ;)
Rolnik nie ośmieszaj się wiedziałeś że miałem deffówke Ramajda i wpadłbyś offem podzielonym?Kiedy sam miałem 2k deffa i mi ten
*PrO StylE* ubił i nie cofnałem bo myslalem że katy lecą :] Dużo tu przypadku jak na grę jednoosobową ^^
Poza tym to nic ci nie dało bo 30PP i tak wpadnie do mnie za wygranie rundki :]
 

DeletedUser189096

Guest
Mnie tez atakuje kilka osob zawsze i moge sie zalozyc ze nikt nikogo nie nasyla. To jest specyfika szybkich. Kazdy walczy z kilkoma graczami na kazdym sp.
 

DeletedUser180111

Guest
najgorzej jak na koniec ochrony początkowej odjeżdżasz od gracza top2 na kilkaset punktów i od razu na koniec ochrony rzuca się na ciebie pół serwera z katasami:D:D
 
Do góry