rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser145652

Guest
A może by rundka z takimi ustawieniami?

  • Ochrona trwa: 20 minut.
  • Produkcja surowców: x1
  • Wioski barbarzyńskie na gracza: 30
 

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
279
Nie detox a tygrysek znów pod innym nickiem :D
Zabawne jest to że napisałem mu że mi wioske zabrał po czym napisalem mu że nie wygra tej rundy a on poslal karete miałem 17 sek na klina wbiłem poslalem kontre i go wyzerowałem :p
Tygrysek poćwicz bo gdyby cie 3majgarde nie deffował byś był pojechany już dawno :D
I coś odnośnie wojtasa łamiącego sojusze :D
wojtas1244 nie podpisujcie nic z nim bo łamie :D
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    440,3 KB · Wyświetlenia: 23
  • 2.jpg
    2.jpg
    586,5 KB · Wyświetlenia: 22

Szczęśliwa*13*

Pikinier
Wynik reakcji
5
Kurcze tu cie zawiode lonsdale;-) Nie tygrysek anie nie detox;-) to popierwsze ze tak sie przedstawiłem to moja sprawa;-) po 2 plemiona to gra zespołowa wiec nie wiem o co tobie chodzi co do łamania sojuszy to wczoraj sam złamałes sojek aby wygrac ale ci sie nie udało;-)https://www.plemiona.pl/sds_ranking.php?type=player&round_id=10486 atakowaliscie we całe twoje plemie i jakies botki z ochrona ale co zrobisz jak nic nie zrobisz<beczy>
 
Wynik reakcji
28
Na mapie znajdują się 2 wioski. Każda warta 100pp. Gracz który będzie w posiadaniu wioski w chwili zakończenia rundy dostaje nagrodę. W wiadomości powitalnej zostaną wysłane coordy zwycięskich wiosek.


Nowa wygrane ? Czy były już takie rundy. Ciekawe Ciekawe.
 
Wynik reakcji
6.791
Wielki hardcore! Jestem bociarzem tylko dlatego,ze on nie potrafi grac ^^

Z tej wiadomosci myslalem,ze padne ze smiechu ;) Typ wbija nawet nie pogra pol roku i bedzie sie rzucal,gram juz pare lat na sp to logiczne,ze cos potrafie... ale nie! Boot :)

Tutaj jeszcze raporty z tej samej godziny.

2 raport bo cos wgrac sie nie chce...
http://screenshot.sh/n9jgAZrRMI8tA

i czekam oczywisice na obiecanego bana ^^
 

Załączniki

  • 111.jpg
    111.jpg
    120,4 KB · Wyświetlenia: 24
  • 222.jpg
    222.jpg
    104,4 KB · Wyświetlenia: 24
Ostatnia edycja:

DeletedUser153746

Guest
Ale lk i tak wiecej, no i teraz wiedzę jakie koszarki hehe. ładnie ładnie, koszarki Ci punktowały dlatego przewaga taka była.
 

DeletedUser145652

Guest
To już widzę skąd miałeś ten nadmiar pkt, nie polecam budowania wsi na ratku 20lv co dziś uczyniłem , około 15 min staraty z tego powodu można mieć ;)
 

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
Na mapie znajdują się 2 wioski. Każda warta 100pp. Gracz który będzie w posiadaniu wioski w chwili zakończenia rundy dostaje nagrodę. W wiadomości powitalnej zostaną wysłane coordy zwycięskich wiosek.


Nowa wygrane ? Czy były już takie rundy. Ciekawe Ciekawe.

Przeglądałam stare rundy i właśnie znalazłam 2 z takimi ustawieniami. Jak Wam się podoba?
 

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
279
Kurcze tu cie zawiode lonsdale;-) Nie tygrysek anie nie detox;-) to popierwsze ze tak sie przedstawiłem to moja sprawa;-) po 2 plemiona to gra zespołowa wiec nie wiem o co tobie chodzi co do łamania sojuszy to wczoraj sam złamałes sojek aby wygrac ale ci sie nie udało;-)https://www.plemiona.pl/sds_ranking.php?type=player&round_id=10486 atakowaliscie we całe twoje plemie i jakies botki z ochrona ale co zrobisz jak nic nie zrobisz<beczy>

Jak mam złamać soja skoro go nie mieliśmy?I nie będziemy mieli ;]

Wielki hardcore! Jestem bociarzem tylko dlatego,ze on nie potrafi grac ^^

Z tej wiadomosci myslalem,ze padne ze smiechu ;) Typ wbija nawet nie pogra pol roku i bedzie sie rzucal,gram juz pare lat na sp to logiczne,ze cos potrafie... ale nie! Boot :)

Tutaj jeszcze raporty z tej samej godziny.

2 raport bo cos wgrac sie nie chce...
http://screenshot.sh/n9jgAZrRMI8tA

i czekam oczywisice na obiecanego bana ^^


Bana powinieneś dostać za używanie boota do farmienia :D
Mogę ci nawet link do niego dać :D
3,3k wyfarmione gdzie 2 osoba nie miala nawet polowy ciekawe ^^
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
28
Przeglądałam stare rundy i właśnie znalazłam 2 z takimi ustawieniami. Jak Wam się podoba?

Zapowiadało się ciekawie no ale ^^

Drodzy Gracze!

Na mapie znajdują się 2 wioski. Każda warta 100pp.
Gracz który będzie w posiadaniu wioski w chwili zakończenia rundy dostaje nagrodę.
Złote wioski na dziś to:
Taka wioska nie istnieje
Taka wioska nie istnieje

Życzę miłej zabawy!

Wasz Plemiona Team
 
Do góry