rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
279
Pika noob :D
kareta klin kontra i zaczał od nowa :D
Nie da się grać co chwila są lagi!Ze trwają prace itd..
 

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
279
Śmieszny jesteś bardzo!
Nie mogłem się powstrzymać od skomentowania,po 1 to ja osobiście nikogo nie atakowałem po 2 każdy z topki prócz tego Mamade był już w plemieniu więc musiałem go wziąć albo od razu przegrać,bo wiedziałem że black dojdzie,po 2 napisałem : "wal Sollora" bo ktoś mi twoje skany wysłał po 3 ten koleś i tak cię nie atakował,o innych Noobkach nie wiem aczkolwiek co runde ktoś do mnie pisze że chce cię atakować i nie odpisuje bo to pewnie twoje "przydupasy" :D
Mi też dużo nie zabraliscie 1 wioskę na ile?20/30 ataków dlatego że net zamulił a miałem jeszcze w luj deffa tylko nie chciało mi sie go słac a klina nie zdążyłem :}
Po setne propo nasyłania to kto "nasłał na Iowndedu,Ramajada,Matysa jakiś bobków jak nie ty?"
Po 999 zaczałem 16 min później wiec miałeś przewage.
Po 1000 ślesz karety ale nigdy nie rozdzielasz offa,to robi się żenujące ^^
Pozdro!
 

DeletedUser171533

Guest
co do ilości tego defa to nie przesadzaj :) przy 14 wioskach to moze zagroda defa by sie uzbierała plus 4 offy :) budowałes wiochy aby tylko pkt były potem panicznie zaczałes barbarki skubać haha na wolnych by to nie przeszło został byś zjedzony w 2 dni:p
 

DeletedUser187391

Guest
Ja mam dowody co do nasyłania...Ty masz ?
Chyba nie wiec te swoje przypuszczenia możesz wsadzic ;]
 

DeletedUser175543

Guest
Halo wariaty nie wiem czy ktoś mnie jeszcze pamięta w sumie ale ja z pytankiem na luzie ,a więc dzieje się coś jeszcze na tym SP warto wracać ? ;p
 

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
279
Ktoś chętny zagrać przeciwko ruskom"?Bo fanat na każdej rundzie mnie spamuje zebysmy z nimi zagrali :D
3 vs 3 kto chetny?
 
Wynik reakcji
6.804
Z nimi niestety nie ma nawet co grac,bociarze w dodatku nie potrafia normalnie grac tylko ddosuja przez skype.. xD
 

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
279
Fanat cie zabek pojedzie jak bedzie runda od 36pkt ty bd miał 500 on 1500 :D
bo na bocie jedzie dzis to samo waliłem ratek non stop a mial wiecej o 500 pkt a ratusz był non stop :D
sami bociarze ale nawet nie klinuje ostatnio dziwne ^^
 

DeletedUser145652

Guest
Tylko że ty ratek wbijasz do 26lv przeważnie, a na 30lv daje ponad 300 pkt
 
Do góry