rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser187391

Guest
Nie czuje ze dostałem "baty" wiesz grałem praktycznie sam od razu się na mnie rzuciliscie ja mialem same offy nie miał kto deffowac ;)
Ustawienia rundek też nie były za ciekawe barb nie lubie przejmowac.
Waliles we mnie z Ceiterem,Rolnikiem,funnym i mowisz ze dostałem baty kiedy nie mam z kim grac albo nie ma mnie kto podefowac.
Wiedziałem ze niemiec cie pojedzie bo zamiast walic ich to wy we mnie na początku waliliscie <]

Lol sam byleś ?
Pojechaliśmy jeszcze Ciarciu,Siga oraz Kota Tu nie ma.
Rzeczywiście,sam byleś ;p
 

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
279
Ciarciu ze mną nie grał,sig pro wywalił offa na ceitera a mówiłem żeby tego nie robił a ten Kot mnie deffował ale tak troche lipnie,poza tym wy jesteście z repki więc myślę że gracze typu ciarciu czy kota są za słabi żeby z wami rywalizować,może kiedyś zagrajmy równymi składami a nie was 6 :D

Gra ktoś na tym turnieju twm?Bo ja zamierzam zagrać :]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.058
nie gram z kims bo jestem super słaby
gram z kims bo tak sie gra przyjemnie
swoje wygrane już zrobiłem, teraz mogę grac raz na miesiąc
A to ze ludzie z toba nie chce, to coś musi być w tobie
 

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
279
Takie mam lagi że dziś sam deff :/

Wielkie brawa dla Yuukiego!
Oto jaki z niego pros!
Pojedynek 1 vs 1 stawka 300PP przyjmujesz?

Typowy Noob
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    14,3 KB · Wyświetlenia: 22
  • 2.jpg
    2.jpg
    41,2 KB · Wyświetlenia: 20
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser171533

Guest
puaczuuu końca nie widać xD spodobało sie mi wbijanie na rundki tylko po to aby katasami poczestować tego prosa xD
jeszcze troche bedziesz sie musiał denerwować:p

tak nawiasem jeśli chodzi o yukiego moze wielkim graczem sp nie jest ale on z cofki cała zagrode defa wbijał kiedy Ty na gófno mówiłes papu leszczu xD
 

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
279
puaczuuu końca nie widać xD spodobało sie mi wbijanie na rundki tylko po to aby katasami poczestować tego prosa xD
jeszcze troche bedziesz sie musiał denerwować:p

tak nawiasem jeśli chodzi o yukiego moze wielkim graczem sp nie jest ale on z cofki cała zagrode defa wbijał kiedy Ty na gófno mówiłes papu leszczu xD

Tsaa,mówi to osoba która na każdej rundzie zostaje pojechana przez jakiś noobków!
Coty jest noobem
Ceiter jest boobem
Sollor jest słaby zgada się
lordkins aka jakiś tam jest adoptowany ale o tym nie wie.
co do Yuukiego jest zerem :D
Pozdrawiam i nie wbijam juz tutaj bo żal czytac

Hahahhahahahahahhahahahahahahhahahah :D
Musieliście dziś we 2 atakować z rolnikem mieliście fuksa że mi net zamulił bo trafiłem przed twojego grubego ostatniego i już zakładka z kontrą była ustawiona :D
a tu lipa :D
Zresztą jesteś i tak słaby!
Narty
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.058
plemie 2 osobowe.
Myślenie losndale
Są słabi bo atakowali we dwoch.
To sie nazywa współpraca, rozumiem,że nie wiesz co to znaczy, bo z tobą nikt grac nie chce.
Ale nam się ta wspołpraca opłaciła.
I najwyraźniej Ciebie to po prostu bolało
 

DeletedUser171533

Guest
on i wspołpraca hah dziś było ich w plemieniu 8 ja sam pierw wbiłem sigpro a potem z 10 razy do hardcora katując mu zakrode koszary stajnie ratek i kuxnie setką toporó i lk hehhe nikt nie miał mu podesłac 200/pikomiecza:p az w koncu zmobilizował sie i posłał kontre:D

90% moich rund to po to aby utrudnic Ci gre:) nie gram dla siebie bo sie mi nie chce no chyba że runda od 26 pkt to wtedy gram ale Ciebie brak bo w godzine zrobie na tyle sporego offa że Ty swoim nie mozesz go nawet zjechać:D ćwicz dalej:D
 

DeletedUser187391

Guest
Miał juz nie wchodzić, ten chłopak ma coś z głowa ;d
Tak samo na SP, pojechałem go, to chyba z 3 razy mi pisał ze juz idzie a nadal siedział XDDD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
279
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser187391

Guest
Izi pizi
hiaekiwroysgiaibmczgmgksdrdyewgseymzxhwmqrrmjqdsdkvzftucjoenaaexhbtyjfjjseggnqpuczldvbvwxsbncmdynkfw


(podzielony ofc off :D)

nkzbtsrlnrcuadcbgurskeymjgduhgaognniozrtgjxaafjruscnbjthwlsesasghetaxtjlboeiuefnukqogihzitirghifvssf

smyuogzmnoaopviaoltdogdhfdeoaqrdpzlfxvzydtoizxgkprasrfwcmmoqkaojvmfqxcpzutlxbgftqqyqqctunfpztjzjzclx
 

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
279
Haha filcok Black i ty na mnie i matysa który nie ogarnia klinów :D
Sollorek wolałem uwalić twojego offa bo cie nie lubie poza tym 3 vs 2 :D
Brawo dla ciebie!Jesteś tak słaby że nie potrafisz mnie przejać samemu,to pokazuje twoją słabość!
 

DeletedUser187391

Guest
AHHAHAHAHAHAHAHAH !!!
POWTARZAM TO SĄ PLEMIONA !!!!!!!!!!!!!!!
NIE ATAKUJE SIE W POJEDYNKE

NOOB NOOB NOOB@!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser171533

Guest
Haha filcok Black i ty na mnie i matysa który nie ogarnia klinów :D
Sollorek wolałem uwalić twojego offa bo cie nie lubie poza tym 3 vs 2 :D
Brawo dla ciebie!Jesteś tak słaby że nie potrafisz mnie przejać samemu,to pokazuje twoją słabość!
Powiedz mi leszcze jak mozna zjechac kogos sam jak taki leszcz jak ty defuje sie z katami plus sepi jeszcze deffa od wspolplemiencow? Wczoraj bys mi znowu na pw plakal gdybys nie mial plemienia a gdy zescie we 3 ciebie leszczu obstawiali to wyslales sarkastyczny poscik ehh dziwisz sie ze nikt Cie nie lubi jak jestes hipokryta cwaniaczkiem i błaznem...
 
Do góry