Rozmowy o piłce, tej kopanej

DeletedUser132872

Guest
No Lech chyba się powoli odradza.
5:0 z Cracovią która nie jest słabym zespołem [mimo trzech porażek bardzo fajna postawa w dwóch pierwszych meczach].
Ale żeby nie zapeszyć, zobaczymy co pokażą jutro.

Zeby tak trochę temat rozwinąć jak wam sie podobają nowe nabytki ekstraklasowe?

Podoba mi się Saidi z Cracovii, dużo biega, nie boi się dryblować i ma uderzenie z dystansu. Szkoda jedynie, że do 10 września trwa ramadan, gdzie w pierwszym meczu schudł bodajże 5kg. No ale zobaczymy po 10 września jak dojdzie do siebie.

Rudnevs z Lecha też potrafi trafić do siatki. Bramkostrzelny. Zobaczymy jak się u nas rozstrzela. Diaz ze Śląska i Ivanowski z Arki też niczego sobie. Ivanowski umie się zastawić. Diaza piłka sama szuka.

No i terminarz ekstraklasowy na 4 kolejke.

Korona-Cracovia
Legia-GKS Bełchatów
Wisła-Polonia B.
Lechia-Śląsk
Widzew-Polonia W.
Zagłębie-Arka
Jaga-Lech
Górnik-Ruch

Dziś o 18 odbyło się losowanie grup LM 2010/11

Grupa A: Inter Mediolan, Werder Brema, Tottenham Hotspur, Twente Enschede

Grupa B: Olympique Lyon, Benfika Lizbona, Schalke 04 Gelsenkirchen, Hapoel Tel-Awiw

Gupa C: Manchester United, Valencia CF, Glasgow Rangers, Bursaspor

Grupa D: FC Barcelona, Panathinaikos Ateny, FC Kopenhaga, Rubiń Kazań

Grupa E: Bayern Monachium, AS Roma, FC Basel, CFR Cluj

Grupa F: Chelsea Londyn, Olympique Marsylia, Spartak Moskwa, MSK Żilina

Grupa G: AC Milan, Real Madryt, Ajax Amsterdam, AJ Auxerre

Grupa H: Arsenal Londyn, Szachtar Donieck, Sporting Braga, Partizan Belgrad
Szkoda Auxerre, trafiło zdecydowanie do najtrudniejszej grupy. Reszta grup bez rewelacji, faworyci są zdecydowani.

Jutro o 13 chyba losowanie grup do Pucharu Europy. Zobaczymy czy wśród nich będzie Lech, który gra dziś o 20:15 na Polsacie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Trafiliśmy do bardzo medialnej grupy ;) Manchester City i Juve ;) Będzie na co popatrzeć :)
 

DeletedUser

Guest
Trafiliśmy do bardzo medialnej grupy ;) Manchester City i Juve ;) Będzie na co popatrzeć :)

Można rzec, że czekają Lecha mecze jakby grał w lidze mistrzów :). Chociaż ma małe szanse to cieszę się, że tak został wylosowany. Może jak przyjadą wielkie kluby to wzrośnie zainteresowanie naszą rodzimą piłką wśród Polaków.

P.S. Fajnie też że nasz reprezentant - Ireneusz Jeleń - także będzie mógł się zmierzyć wraz z kolegami z klubu z wielkimi zespołami. Oby tylko doświadczenia jakie nabierze przeniosły się do gry w reprezentacji.
 

DeletedUser132872

Guest
O tak... medialnie trafiliśmy bardzo dobrze, chociaż mogliśmy jeszcze trafić na Liverpool i Atletico.
Co jak co, ale Lech jesień ma wygraną. Kasa za Lewego, kasa z Ligi Europy, kasa za bilety i kasa za transmisje. Na Juventusie i Man City można liczyć pełną pule biletów.
Jak odpadać to z najlepszymi. Doświadczenie dla piłkarzy będzie ogromne, wstydu nie będzie nawet jeśli skończymy na ostatnim miejscu w grupie.
Zobaczymy tylko jak te pieniążki i doświadczenie przełożą się na jakoś sportową.

Terminarz

Mecze Lecha Poznań w Lidze Europejskiej:



16.09 godz. 19 Juventus Turyn (w)
30.09 godz. 21.05 FC Salzburg (d)
21.10 godz. 21.05 Manchester City (w)
04.11 godz. 19 Manchester City (d)
01.12 godz. 21.05 Juventus Turyn (d)
16.12 godz. 19 FC Salzburg (w)
 

DeletedUser

Guest
Dobry terminarz. Mecze u siebie z najlepszymi rozegramy już przy pełnych trybunach ;)
 

DeletedUser132872

Guest
Superpuchar Europy przypada dla Atletico.
2:0 z Interem, Milito 'zmarnował' karnego.
 

DeletedUser139181

Guest
Super grupa zobaczy się gwiazdy u siebie, i kto powiedział że nie ma szans, jak dla mnie manchester pierwsze miejsce w grupie o drugie powalczymy z salzburgiem, bo juve po aferze korupcyjnej jest dla mnie nikim, sam delpiero nic nie zrobi.
 

DeletedUser118794

Guest
e tam Lech wygra tą grupę i tyle xD reszta z grupy nie ma szans :):)
 

DeletedUser140323

Guest
W koncu mamy silnych pseudokibicow! Juventus tym poszczycic sie nie moze :)
W turynie 16 oberwiemy conajmniej 5-0 :) Niestety, prawda boli
 

DeletedUser137386

Guest
Zapraszam do rozmów o piłce nożnej zarówno narodowej jak i klubowej.

A wy tylko o polskiej piłce.

A tymczasem w wielkim świecie mamy chyba hit tegorocznego okienka transferowego- Zlatan Ibrahimowic został wypożyczony do Milanu z opcją pierwokupu za 24mln euro. Chyba największa wpadka w historii Barcy jeśli chodzi o transfery i nie chodzi tu o samą sprzedarz ale o kupno zawodnika za 60mln, płacenie mu 12 mln rocznej pensji i sprzedaż po 60% zniżce po jednym roku gry.
 

DeletedUser139181

Guest
Z juventusem U siebie wygramy a na wyjeżdzie remis albo mała przegrana.

Dla mnie ważniejsze transfery to np ozil do realu di maria do realu kogo tam obchodzi jakiś ibrahimowicz który potrafi strzelać gole takim drużynom jak chievo.
 

DeletedUser

Guest
Ano Ibra to rzeczywiście był niewypał ... Chociaż nie było, aż tak źle jak opisują. Miał przebłyski ;) Ale i tak według mnie był i jest więcej warty Eto'o.

Ale mam nadzieję, że Real zostanie w tym roku mistrzem Hiszpani ;)
 

DeletedUser134707

Guest
Słyszałem jakieś pogłoski o wypożyczeniu Zlatana, ale myślałem, że to plotki...
Moim zdaniem to i dobrze może chłopak znów złapie formę :)

Lech u siebie co najwyżej zremisuje, a na wyjeździe dostanie w ****.
 

DeletedUser140323

Guest
Ozil- myślę, że się nie sprawdzi :) Niemcy zagranicą nie grają dobrze, przykładem jest np jakże wielki Ballack.
 

DeletedUser132872

Guest
Ale mam nadzieję, że Real zostanie w tym roku mistrzem Hiszpani ;)


Real na majstra! Z Murinho musi się udać. :) Trzeba poustawiać tam Barce. :)

Co do Ozila to sam nie wiem. Barcelona też się o niego biła, a raczej przekomarzała z Realem w stylu 'a weźcie go, my sobie znajdziemy kogoś innego'. Zobaczymy jak się sprawdzi.
Dzisiaj o 21 chyba Królewscy grają. Nawet nie wiem jakim składem wychodzą, aż musze spojrzeć.
A Barcelona po pierwsze zwycięstwo. 2:0 do przerwy z Racingiem.

Co do polskiej ligi to wczoraj troszke dłuższa przerwa w Lubinie bo jupiter nie chciał się odpalić. Ogólnie mecz od 19:15 do ok. 22 trwał.
A dzisiaj po tyłku dostał Lech. 2:0 z Jagą w Białymstoku. No i Jaga twardo i nieustępliwie goni Polonie W. :)
 

DeletedUser

Guest
Ozil- myślę, że się nie sprawdzi :) Niemcy zagranicą nie grają dobrze, przykładem jest np jakże wielki Ballack.

Ale warto zauważyć, że Ballack wyjeżdżając był sporo starszy. No i sam nie wiem czy tak do końca się nie sprawdził... Zobaczymy jak sobie Ozil poradzi ;P Potencjał ma wielki, a nowy trener tylko mu pomoże.
 

DeletedUser140323

Guest
Ale aktorem nadal niezłym był :)
Ozil ma potencjał, podobnie jak balack miał potencjał :) Te 150 tys dolarów tygodniowo... ach :)
Co myślicie o Euro 2012, na co stac nasza druzyne?
 

DeletedUser139181

Guest
Turniej jak zawsze pierwsze 2 mecze przegrane i potem zwycięzstwo lu remis
 
Do góry