Rozmowy o piłce, tej kopanej

DeletedUser

Guest
Niestety Lech odpada z el. LM. Znów przegrywamy 0-1..

Po sprzedaniu R.Lewandowskiego miałby być duże transfery, a tutaj pustka. Jedynie Wichniarka sprowadzili w miejsce Roberta. Po za tym większego transferu nie zrobili, choć budżet nie jest taki mały.

A "Lewy" strzela gole Manchesterowi City :)

DeletedUser116373

Guest
A niech sobie strzela i tak ławka go czeka. Zarobi trochę na życie i wróci do kraju :)

DeletedUser

Guest
No Lech to wczoraj zawiódł kompletnie wybulilem za bilet i tak nic nie grali ;/

Zobaczymy co dziś wisła pokaze i pozostali nasi :)
Żadna z tych polskich drużyn nie jest faworytem :)

Guest
Liczę bardzo na Wisłę, może im się uda przejść dalej.

Szkoda że Żuraw nie strzelił karnego w pierwszym spotkaniu :(

DeletedUser

Guest
Tak doświadczony piłkarz a karnego w środek strzela ... LOL ... W polskiej lidze by to przeszło ale nie w LE. 1bramka różnicy ale mecz na wyjeździe wiec musza 2 strzelić by bez dogrywki przejść...
Kompletnie zdominowali wisłe Azerowie.

DeletedUser139181

Guest
Jak wisła zagra spotkanie na normalnym poziomie to powinny przejść bez problemu, liczę jeszcze na jagielonie bo ruch szans raczej nie ma.

Żałosny mecz...

Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser132872

Guest
Wstyd, żenada i kompromitacja. Jedynie Jaga pokazała pazurek i to jak powinno się grać w piłkę. Szkoda, że sędzie dał karnego z kapelusza.

A oto przykład dziczy.

Pseudokibice greckiego AS Áris kamieniami i koktajlami Mołotowa obrzucali autokar z zarządem i akcjonariuszami Jagiellonii. Policja uciekła.

Do groźnego zdarzenia doszło przed meczem III rundy kwalifikacji Ligi Europy Áris - Jagiellonia, kiedy goście z Polski próbowali dotrzeć na stadion. W pewnym momencie autobus stał się przedmiotem ataku pseudokibiców z Salonik.

- W autokarze powybijano kamieniami szyby, rzucano koktajle Mołotowa, próbowano podłożyć ogień. W życiu czegoś takiego nie widzieliśmy - opowiada rzeczniczka Jagiellonii Agnieszka Syczewska.

Mający eskortować działaczy Jagi policjanci, uciekli przed tłumem rozwścieczonych greckich kibiców i wrócili dopiero po 20 minutach. Na szczęście nikt z białostoczan nie doznał poważniejszych obrażeń.

Kamieniami atakowani byli przed meczem także sympatycy białostockiego klubu. Niespokojnie było także podczas pierwszej połowy spotkania, kiedy fani Jagi starli się ze służbami porządkowymi.

źródło: Kurier Poranny

.JWP.

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
395
Mecz wisly byl cudownyy. Po 'wielkim oblężeniu' przeczuwałem, że stanie się najgorsze i się nie pomyliłem. Na bramki reagowałem smiechem, wcale mnie nie dziwi, że polskie kluby po raz kolejny pokazuja przepaść dzielącą ją od chociażby klubów z Austrii bądź Czech, poziom dla naszych klubów jak najbardziej osiagalny. Niestety polityka transferowa wygląda jak wygląda, jesli nic nie ulegnie drastycznym reformom, na Euro 2012 moze byc niefajnie.

DeletedUser

Guest
Ruch, Wisła i Lech się zbłaźniły ... Kompromitacja :/
Jaga odpadła ale mecz był ładny... Choć karnego nie powinno być ...

DeletedUser86594

Guest
tak się zastanawiam czy będzie mi dane zobaczyć kiedykolwiek jakikolwiek polski klub w lidze mistrzów... Bo co roku jak by poziom polskich klubów się obniżał ;<

Legia Warszawa-Cracovia Kraków

Na kogo stawiacie? Ja we wszystkich meczach obstawiam zwycięstwo gości poza Cracovią. Tam wygra Legia.

Kasperczak nie jest już trenerem Wisły. Kulawik z Arką.
06-08-2010 14:44 tomekryb

Jak podała strona oficjalna Wisły Kraków Henryk Kasperczak nie jest już trenerem Wisły. Biorąc odpowiedzialność za wynik dwumeczu z Karabachem Agdam szkoleniowiec podał się do dymisji. Zarząd Wisły Kraków SA zaakceptował dymisję trenera.

Do najbliższego meczu ligowego z Arką Gdynia zespół przygotowywać będzie Tomasz Kulawik. On też poprowadzi zespół w niedzielnym meczu.

żródło: Biuro Prasowe Wisły Kraków SA

DeletedUser138730

Guest
Górnik Zabrze-Polonia Warszawa : Będzie remis lub wygrana Górnika.
Widzew Łódź-Lech Poznań : Wygra Lech.
Korona Kielce-Zagłębie Lubin : Będzie remis.
Śląsk Wrocław-Jagiellonia Białystok : Stawiam na Śląsk.
Wisła Kraków-Arka Gdynia : Myslę, że Wisła podniesie się po ostatniej porażce.
Legia Warszawa-Cracovia Kraków : No i tutaj wygra Legia.

Guest
Jaga odpadła ale mecz był ładny... Choć karnego nie powinno być

Zbłażniła się tylko Wisła.Ruch przegrał jak było wiadomo że tak będzie ale troche za dużo goli stracił.
Lech zawiódł ale się nie zbłaźnił-bo Sparta regularni gra w lidze mistrzów czyli jest to mocna drużyna jakiej w Polsce nie ma i nie było ze 12 lat.

I dowiedziałeś się ile czerwonych kartek dostali lechici w meczu??

Górnik Zabrze-Polonia Warszawa 0:2

Ładna i ciekawa gra Polonii Warszawa. Były momenty zwątpienia, ale ogólnie wynik dobry i gra dobra. Skład też niczego sobie, mogą mierzyć wysoko w tym roku. :)

Guest
Wydali troche kasy w tym roku ale nie wiadomo po co kupili tą łajze Smolarka.
Jak on biega wolniej odemnie głową też nic nie zrobi...

DeletedUser

Guest
Właśnie sprzedaż R.Lewandowskiego to był duży błąd ze strony Lecha to co że dostali sporo gotówki Ale za te pieniądze nie kupią kogoś tak dobrego jak Robert .

Wisła-Arka 1:0

Lech nic nie pokazał, jedyne co na plus to to, ze w końcu strzelili gola. Ich nowy nabytek Rudnevs trafił do siatki.

Korona przeważała nad Zagłębiem, które fartownie bo chyba po kornerze wbili do siatki wyrównującą bramkę.

Lechia zdecydowanie lepsza od Ruchu, zabrakło skuteczności.

Słaby występ Wisły, dobra postawa Arki, od początku nastawiona na atak, po 15 minutach trochę przycichło i Wisła do 45 minuty zdołała wbić bramkę, jednak druga połowa to zdecydowanie Arka. Dziś zawalił trochę Witek który popełniał błędy oraz środek pola, nie ma tam rywalizacji.

Jutro jeszcze mecz Cracovii z Legią. Legia zdecydowanie faworyt do tego na własnym stadionie. Chociaż kto wie, wczoraj mecz z Arsenalem 5:6 mógł ich zmęczyć. Zobaczymy.

DeletedUser

Guest

Jestem kibicem Lecha, oglądam ich mecze i widziałem nie raz Lewandowskiego w akcji. Były mecze w których grał dobrze, ale zdarzały mu się również i takie w których truchtał po boisku 90 minut... Za niego kupili trzech innych dobrych napastników, więc chyba nie jest źle. Krytykowaliście Lecha, ale koniec końców znowu jest najdalej ze wszystkich i ja się jakoś go nie wstydzę. Tak samo nie uważam, że porażka w dwumeczu ze Spartą była jakąś niespodzianką. Zespół z Czech ma lepszy skład, grają w lepszej lidze i byli faworytami. Dziwię się zatem widząc opinie, w których niektórzy piszą że Lech się skompromitował.