Rodzaje wiosek

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser94057
  • Data rozpoczęcia

Co myślisz o moim pomyśle

  • jest dobry

    Głosy: 35 17,9%
  • jest zły

    Głosy: 116 59,2%
  • potrzebuje poprawek

    Głosy: 34 17,3%
  • dobry ale musi być więcej rodzai wiosek

    Głosy: 11 5,6%

  • W sumie głosujących
    196
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Można by wprowadzć rodzaje wiosek np Polacy,szweci,krzyżacy,rusi,cesarstwo niemieckie każdy mógł by mieć inne budynki do rekrutacji innych jednostek w reszcie budynków zmieniłby się tylko wygląd już tłumacze wszystkie rodzaje będom mogły mieć inne umiejentości np krzyżacy łatwiej radzą sobie z murami polacy więcej surowcówitd jak już muwilem jednostki i budynki będą miały inny wygląd i nazwy ale nie zmieni to statystyk jednostki i jej umiejentności

Ehh... ktoś tu chyba nagrał się w "Heroes might of magic"
Po pierwsze za bardzo przeciążyłoby to serwery a po drugie plemiona to gra przeglądarkowa i powinna być w miarę prosta i nieskomplikowana.

Jestem na Nie
 

DeletedUser

Guest
....

Pomysł dobry ale można by było wybrać swoją nację w trakcie zakładania konta
na danym świecie i dla danego konta był by jeden wcześniej wybrany rodzaj narodowości.
Jak dla mnie pomysł całkiem całkiem....
 

DeletedUser

Guest
pomysł 10-latkowy, wszedłem tutaj, bo sądziłem, że będzie tu mowa o wioskach off i deff, a tu!! kurcze, NIE RÓBMY 2 TIBII(jeśli chodzi o jakość gry, bo fabuła jest lepsza w każdej grze od tibii


p.s.:
Ehh... ktoś tu chyba nagrał się w "Heroes might of magic"
Po pierwsze za bardzo przeciążyłoby to serwery a po drugie plemiona to gra przeglądarkowa i powinna być w miarę prosta i nieskomplikowana.

Jestem na Nie



chyba miało być Heroes of Might and Magic, a poza tym to fajna gra(najlepsza III)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry